Termíny soutěží družstev a jednotlivců v roce 2010

Soutěže družstev AC Moravská Slavia Brno v roce 2010

I. atletická liga mužů – skupina „C“  

Řídící soutěže                       :           Josef Šoba

Vedoucí družstva                 :           Ladislav Zouhar

                        Družstvo                                                 

AK Hodonín                                     III.kolo           03.07.

AC Moravská Slavia Brno             

VSK Univerzita Brno „B“                

AO Slavia Havířov

Lokomotiva Břeclav                          IV.kolo       21.08.

Sokol Opava                                      I.kolo              22.05.

AK Olomouc                                     II.kolo             05.06.

AK Zlín

II. atletická liga žen – skupina „D 2“

Řídící soutěže                       :           Květoslav Tichavský

Vedoucí družstva                 :           Mgr.Alena Vyskočilová

                        Družstvo                                               

AC Moravská Slavia Brno             

AHA Vyškov                                                II.kolo 05.06.              IV.kolo           21.08.

AC Slovácká Slavia Uherské Hradiště          I.kolo  22.05.              III.kolo           03.07.

Jiskra Otrokovice

Finále o postup do I.ligy        05.09.  vítěz sk.D1 muži

Dorostenci

Řídící soutěže                       :           Milan Čečman

Vedoucí družstva                 :           Monika Olejníčková

                        Družstvo                                               

AC Moravská Slavia Brno             

AK Olomouc

Sokol Opava

AC Slovácká Slavia Uherské Hradiště

SSK Vítkovice                                          I.kolo              09.05.

Lokomotiva Břeclav                             III.kolo           25.09.

VSK Univerzita Brno

AC Prostějov

AK Kyjov

                                                                       II.kolo             19.06.              Třinec

Oblastní přebor družstev starších žákyň Jihomoravského kraje

Řídící soutěže                       :          

Vedoucí družstva                 :           Ing. Jiří Proch

Družstvo                                              

AK Hodonín                                                  II.kolo 29.05.

TJ Lokomotiva Břeclav                            I.kolo  15.05.              III.kolo           06.06. 

AHA Vyškov                                   

AC Moravská Slavia Brno             

AK Kyjov                                         

VSK Univerzita Brno           

Finále Moravy:           25.09.  Šumperk

Městská soutěž družstev mladších žáků

Řídící soutěže                       :          

Vedoucí družstva                  :           Monika Olejníčková

Družstvo                                                   

BYAC Brno „A“                                       I.kolo                         6.5. Brno-Laštůvkova           

VSK Univerzita Brno                                   

AHA Vyškov                                                

AC Moravská Slavia Brno                     IV.kolo                      9.9.  Brno-Vojtova

ASK Blansko                                               III.kolo                      10.6.

MC atletika Brno                                          

JAC Brno                                                       II.kolo                        27.5.Brno-Horníkova

BYAC Brno „B“

SK mládeže Brno

Finále Jižní Moravy    23.09.  Blansko          

Finále Moravy:           03.10.  Hodonín

Městská soutěž družstev mladších žákyň

Řídící soutěže                       :          

Vedoucí družstva                 :           Monika Olejníčková

Družstvo                                   

AC Moravská Slavia Brno              IV.kolo                      9.9.  Brno-Vojtová    

JAC Brno                                                       II.kolo                        27.5.Brno-Horníkova

AHA Vyškov                                                     

ASK Blansko                                                 III.kolo                      10.6.   

VSK Univerzita Brno                                     

MC atletika Brno                                            

BYAC Brno                                                   I.kolo                         6.5. Brno-Laštůvkova           

Speed Brno                                                     

Finále Jižní Moravy    23.09.  Blansko          

Finále Moravy:           03.10.  Hodonín

PŘEHLED MISTROVSTVÍ MORAVY A SLEZSKA V ROCE 2010

16-17..01.        Halové víceboje                                                                    Olomouc

17.01.              Hala ve vrhu koulí všech kategorií                                  Olomouc

06.02.              Hala dospělí, junioři, dorost a žactvo                           Bratislava

.02.                  Hala žactva (mimo tyče, 150 m)                                        Ostrava-Vítkovice

20.03.              20 km chůze /I.kolo I.ligy/                                                Olomouc     

27.03.              Přespolní běh všech kategorií (pořádá Prostějov v Baldovci Mor.Kras)     

24.04.              Půlmaraton                                                                               Olomouc

15-16.05.         Víceboje                                                                                   Třinec

30.05.              Dráha muži, junioři, dorostenci                                       Brno

30.05.              Dráha ženy, juniorky a dorostenky                                Brno

20.06.              Starší žactvo                                                                             Olomouc

31.07.              Běh do vrchu                                                                           Lysá Hora

22.05               50 km chůze                                                                             Přerov

09.10.              Maraton + půlmaraton                                                       Ostrava

19.09.              Mladší žactvo                                                                          Znojmo       

Mistrovství Jihomoravského kraje v roce 2010

13.06.              Mistrovství Jižní Moravy žactva                                    Hodonín

Komentáře

Pro korektní odeslání komentáře opište prosím také kód z obrázku níže.





Blue Captcha Image
Refresh

*

QR Code Business Card