Termínovka 2011

obsahuje následující statě: Soutěže družstev Moravské Slavie,

které obesíláme, dále, termíny MMaS,
Jihomoravského kraje, MČR a akcí které pořádáme.

Soutěže družstev AC Moravská Slavia Brno v roce 2011

I. atletická liga mužů – skupina „C“


 
Řídící soutěže: Josef Šoba


 
Vedoucí družstva: Ladislav Zouhar


 
Družstvo


 

I.kolo 21.5.2011 /Třinec/  
AK Olomouc II.kolo 4.6.2011
 
Lokomotiva Břeclav III.kolo 26.6.2011 /neděle/  
AK Hodonín IV.kolo 27.8.2011
 
AC Moravská Slavia Brno


 
VSK Univerzita Brno „B“


 
AO Slavia Havířov


 
Sokol Opava


 
AC Slovácká Slavia Uherské Hradiště


 
Prolínací soutěž
17.9.2011 vítěz sk.  




 
II. atletická liga žen – skupina „D 2“


 
Řídící soutěže:


 
Vedoucí družstva: Mgr.Alena Vyskočilová


 
Družstvo


 
AC Moravská Slavia Brno


 
AC Slovácká Slavia Uherské Hradiště I.kolo 21.5.2011 III.kolo 25.6.2011
AHA Vyškov II.kolo 4.6.2011 IV.kolo 27.8.2011
AK PSK Zlín “B”


 
Finále o postup do I.ligy 17.9.2011 vítěz sk. D2
mužů  




 
II. atletická liga mužů – skupina „D2“


 
Řídící soutěže: Mgr. Míloslav Zeman


 
Vedoucí družstva:


 
Družstvo


 
AC Moravská Slavia Brno “B”


 
Jiskra Otrovice


 
Sokol Brno-Žabovřesky


 
AK Zlín


 
AHA Vyškov


 
TJ Znojmo


 
Sokol Čejkovice


 

I.kolo 21.5.2011
 

II.kolo 4.6.2011
 

III.kolo 25.6.2011
 

IV.kolo 27.8.2011
 




 
Oblastní přebor družstev starších žákyň Jihomoravského kraje


 
Řídící soutěže: pořádající oddíl /odpovídá ředitel závodu/


 
Vedoucí družstva: Ing. Jiří Proch


 
Družstvo


 
TJ Lokomotiva Břeclav I.kolo 8.5.2011
 
AHA Vyškov II.kolo 29.5.2011
 
AK Hodonín III.kolo 5.6.2011
 
AC Moravská Slavia Brno


 
AK Kyjov


 
VSK Univerzita Brno


 
JAC Brno


 
TJ Znojmo


 




 
Semifinále MČR: 25.9.2011 Šumperk
 
Mistrovství ČR družstev žactva: 8.10.2011 Stará Boleslav
 




 
Městská soutěž družstev mladších žáků


 
Řídící soutěže: Mgr. Petr Křivka


 
Vedoucí družstva: Monika Olejníčková


 
Družstvo


 
BYAC Brno „A“ I.kolo 28.4.2011 Brno-Laštůvkova  
JAC Brno II.kolo 5.5.2011 Brno-Horníkova  
ASK Blansko III.kolo 2.6.2011
 
AC Moravská Slavia Brno IV.kolo 8.9.2011 Brno-Vojtová  
VSK Univerzita Brno


 
MC atletika Brno


 
BYAC Brno „B“


 
SK Mládeže Brno


 
Finále Jižní Moravy:   22.9.2011 Znojmo  
Finále Moravy:
2.10.2011 Uherské Hradiště  
 


 
Městská soutěž družstev mladších žákyň


 
Řídící soutěže: Mgr. Petr Křivka


 
Vedoucí družstva: Monika Olejníčková


 
Družstvo


 
BYAC Brno I.kolo 28.4.2011 Brno-Laštůvkova  
JAC Brno II.kolo 5.5.2011 Brno-Horníkova  
ASK Blansko III.kolo 2.6.2011
 
AC Moravská Slavia Brn IV.kolo 8.9.2011 Brno-Vojtová  
VSK Univerzita Brno


 
MC atletika Brno


 
Speed Brno


 
Finále Jižní Moravy:   22.9.2011 Znojmo  
Finále Moravy:
2.10.2011 Uherské Hradiště  

PŘEHLED MISTROVSTVÍ MORAVY A SLEZSKA V ROCE 2011

29.-30.01. Halové víceboje všech kategorií Olomouc
30.01. Koule všech kategorií v hale Olomouc
05.02. V hale mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek  
  a staršího žactva (1.část) Bratislava
02.04. Přespolní běh všech kategorií Frýdek Místek
16.04. 20 km chůze muži, 10 km ženy Olomouc
23.04. Půlmaraton Olomouc
14-15.05. Víceboje Třinec
04.06 50 km chůze Přerov
11.06. Dráha muži, junioři, dorostenci Ostrava
11.06. Dráha ženy, juniorky a dorostenky Ostrava
12.06. Starší žactvo Olomouc
31.07. Běh do vrchu Lysá Hora
18.09. Mladší žactvo Hranice
24.09. Maraton Ostrava

Mistrovství Jihomoravského kraje v roce 2011

30.04. Mladšího a staršího žactva v slničním běhu Brno
14.05. Mladšího a starčího žactva na dráze Vyškov

MISTROVSTVÍ ČR V ROCE 2011

11.-13.02. V halových vícebojích mužů, žen, juniorů, juniorek,
  dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň Praha-Stromovka
13.02. Chůze juniorů, juniorek, dorostenců, dorostrenek a žactva Praha-Stromovka
19.02. V hale starších žáků a žákyň (2.část) Ostrava
19.-20.02. V hale muřů a žen Praha-Stromovka
26.-27.02. V hale juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek Praha-Stromovka
05.03. V hale veteránů Praha-Stromovka
12.-13.02. V hale žactva Jablonec nad Nisou
19.03. Přespolní běh všech kategorií Rozstání-Baldovec
26.03. Chůze na 50 km Dudice
09.04. Chůze na 20 km mužů a žen Poděbrady
08.05. Maraton mužů a žen Praha
14.05. Běh na 10 km na dráze mužů, žen, juniorů a juniorek Bílina
27.-29.05. Víceboje všech kategorií Praha
18.-19.06. Dráha juniorů juniorek, dorostenců a dorostenek Ostrava
02.-03.06. Dráha mužů a žen Brno
13.08. Běh do vrchu mužů, žen, juniorů a juniorek Janské Lázně
03.-04.09. Dráha žactva Nové Město nad Metují
10.-11.09. Dráha mužů a žen do 22 let Písek
25.09. Silniční běh mužů, žen, žen, juniorů a juniorek Běchovice-Praha

AKCE POŘÁDANÉ KLUBEM V ROCE 2011 NA STADIONU NA VOJTOVÉ

16.4.2011 (sobota) Zahajovací závody žactva na dráze
25.7.2011 (pondělí) I. pondělní prázdninový mítink
1.8.2011 (pondělí) II. pondělní prázdninový mítink
8.8.2011 (pondělí) III. pondělní prázdninový mítink
15.8.2011 (pondělí) IV. pondělní prázdninový mítink
22.8.2011 (pondělí) V. pondělní prázdninový mítink
8.9.2011 (čtvrtek) IV.kolo soutěže družstev mladšího žactva
11.9.2011 (neděle) 42.ročník Brněnské pětadvacítky
21.9.2011 (středa) 25.ročník Morenda mítink s hodinovkou na dráze

AKCE POŘÁDANÉ KLUBEM MIMO AREÁL STADIONU NA VOJTOVÉ V ROCE 2011

27.3.2011 (neděle) 10.ročník Běhu Kolem Myslivny
17.4.2011 (neděle) 7.ročník Běh Novým Lískovcem Nový Lískovec
31.12.2011   33.ročník Silvestrovského běhu Nový Lískovec

ZÁVODY TRIEXPERTCUPU KONANÉ NA STADIONU VE VOJTOVÉ V ROCE 2011

20.07.   (středa) Letní běžecký pohár Triexpertcup-5 km na dráze měření čipy
17.08.  (středa) Letní běžecký pohár Triexpertcup-10 km na dráze měření čipy
21.09.  (středa) Letní běžecký pohár Triexpertcup-hodinovka měření čipy

Komentáře

Pro korektní odeslání komentáře opište prosím také kód z obrázku níže.





Blue Captcha Image
Refresh

*

QR Code Business Card