Starší žákyně po II.kole udržely 2.příčku

V sobotu 29.května pořádal AK Hodonín II.kolo soutěže družstev staršího žactva. Naše děvčata skončila na 3.místě, ale po druhém kole udržela 2.postupové místo. Podrobné výsledky na www.atletika.cz Opět jsme doplatili na některé zmatky pořadatelů, v běhu na 200 m překážek nezměřili rozhodčí čas (nesepla el. časomíra) a tak závodnice včetně Míši Hlavoňové musely běžet znovu. Další problém byl při rozběhu na 60 m kdy při ulitém startu nevrátil startér závod a připravil Aničku Freibergerovou o finále “A”. Jinak děvčata příkladně bojovala a škoda jen, že se omluvily některé závodnice. V neděli 6.6. pořádá TJ Lokomotiva Břeclav rozhodující III.kola tak očekáváme, že všichni půjdou družstvu pomoci, abychm udrželi 2.postupové místo. Rozdíly jsou minimální bude platný každý bod.

  Pořadí družstev ve II.kole    
    hl. body pom.body
1 AK Hodonín 7 218.00
2 AHA Vyškov 6 155.00
3 AC Moravská Slavia Brno 5 151.50
4 TJ Lokomotiva Břeclav 4 062.00
5 TJ Znojmo 3 025.50
6 VSK Univerzita Brno 2 016.00
7 Atletický klub Kyjov 1 005.00
  Pořadí družstev po II.kole hl. body pom.body
1 AK Hodonín 14 386.50
2 AC Moravská Slavia Brno 11 318.50
3 AHA Vyškov 11 312.50
4 TJ Lokomotiva Břeclav 8 127.00
5 TJ Znojmo 6 75.50
6 VSK Univerzita Brno 4 57.00
7 Atletický klub Kyjov 2 10.00

Body získané závodnicemi, které startovaly v I. až II.kole za družstvo Moravské Slavie Brno

P.č. Příjmení a jméno Body v kole celkem body Bodový zisk v % Průměr na  kolo Poz.
I. II. III.
   1. Prochová Hana 33,00 33,00   66,00 20,72 33,00  
   2. Ondráčková Anna 21,00 21,50   42,50 13,34 21,25  
   3. Freibergerová Anna 18,75 19,00   37,75 11,85 18,88  
   4. Klepalová Kamila 16,00 18,00   34,00 10,68 17,00 H
   5. Hlavoňová Michaela 18,75 14,00   32,75 10,28 16,38 H
   6. Coufalová Karolína 12,75 12,67   25,42 7,98 12,71  
   7. Strejčková Žaneta 18,75   18,75 5,89 9,38 H
   8. Trojanová Barbora 7,00 8,67   15,67 4,92 7,83 H
   9. Tancerová Tereza 8,00 7,00   15,00 4,71 7,50 H
   10. Peštálová Andrea 4,00 6,67   10,67 3,35 5,33  
   11. Ihmová Irena 5,00 3,00   8,00 2,51 4,00  
   12. Pristašová Dominka 7,00   7,00 2,20 3,50 H
   13. Schimmerová Karolína 4,00   4,00 1,26 2,00 H
   11. Císařová Kateřina 1,00   1,00 0,31 0,50  
   12. Tancerová Kateřina ms 0,00   0,00 0,00 0,00 H
                 
  Celkem 167,00 151,50 0,00 318,50 100,00 159,25  
 

 
 Body získané hostujícími atletkami z klubů:              
                 
                 
   ASK Blansko 53,50 32,00 0,00 121,58 38,17 60,79  
   TJ Sokol Přísnotice 8,00 7,00 0,00 15,67 4,92 7,83  
   ŠAK Židlochovice 13,00 19,00 0,00 32,75 10,28 16,38  
   Hostující celkem 74,50 58,00 0,00 170,00 53,37 85,00  
                 
   Atlety AC Moravská Slavia 92,50 93,50 0,00 148,50 46,63 74,25  
                 
  Celkem 167,00 151,50 0,00 318,50 100,00 159,25  
 

 
               
   Bodový zisk v disciplínách              
  Disciplína Body v kole – starší žákyně celkem body Bodový zisk v % Průměr na  kolo  
  I. II. III.  
  60 m 26,00 30,00   56,00 17,58 28,00  
  300 m 19,00 21,00   40,00 12,56 20,00  
  800 m 13,00   13,00 4,08 6,50  
  150 m 22,00 24,50   46,50 14,60 23,25  
  oštěp 14,00 6,00   20,00 6,28 10,00  
  disk 12,00 15,00   27,00 8,48 13,50  
  100 překážek 18,00   18,00 5,65 9,00  
  koule 0,00 2,00   2,00 0,63 1,00  
  1 500 m 14,00   14,00 4,40 7,00  
  štafeta 4 x 60 m 19,00   19,00 5,97 9,50  
  200 m překážek 8,00   8,00 2,51 4,00  
  štafeta 3 x 300 m 11,00   11,00 3,45 5,50  
  výška 4,00 0,00   4,00 1,26 2,00  
  dálka 20,00 20,00   40,00 12,56 20,00  
  Kladivo neobsazeno       0,00  
  tyč neobsazeno   0,00 0,00 0,00  
  Součet 167,00 151,50   318,50 100,00 159,25  

Komentáře

Pro korektní odeslání komentáře opište prosím také kód z obrázku níže.





Blue Captcha Image
Refresh

*

QR Code Business Card