Seznam přihlášených závodníků na Brněnskou 25

Stav k 22.8.2011 propozice v sekci  kalendář událostí

Seznam přihlášených závodníků na Brněnskou pětadvacítku, 11.9.2011, 
start ve 12,00 hod., Ukončení přihlášek elektonickou poštou 9.9.2011 do 15,00 hod.  
stav  k 9.9.2011  evidováno 73 přihlášek    
po tomto termínu v den závodu za zvýšené startovné 150,- Kč /do pátku 100,-  Kč/   
Star. č. Příjmení jméno data narození oddíl (klub) Kategorie
  Konečný Jaroslav  29.12.1969 Tri Lamy Brno M 35-44
  Smolka  Josef  17.09.1970 Brno M 35-44
  Němeček Marek  19.09.1977 Brno M 35-44
  Coufal Richard  08.12.1973 Máňa říkala Brno M 35-44
  Leszczynski Radek  12.11.1975 Moravské divadlo Olomouc M 35-44
  Kupský Ivoš  23.09.1972 AC Moravská Slavia Brno M 35-44
  Dečo Peter 1973 Slávia UK Bratislava M 35-44
  Giertli Tomáš 1967 Čierny Balog-Dobroč M 35-44
  Diatka Vladimír  29.09.1967 Brno M 35-44
  Humlíček Ondřej  21.03.1971   M 35-44
  Vabroušek Petr  27.09.1973 Author Tufo Zlín M 35-44
  Pohl Tomáš  09.01.1973 Brno M 35-44
  Kurečka Radomír  19.01.1976 ApS Brno M 35-44
  Charvát Jan 1969 Brno M 35-44
  Vašíček David  23.05.1975 Brno M 35-44
  Stloukal  Jaroslav  08.07.1968 ART Adamov M 35-44
  Bělohoubek Petr  20.11.1972 Brno M 35-44
  Hrazdira Ivan  23.7.1973 Brno M 35-44
  Hověžák Pavel  21.01.1975 AC Moravská Slavia Brno M 35-44
  Ling Milan 1968 Břeclav M 35-44
  Čus Ľuboš 1974   M 35-44
  Slatina František  25.01.1966 Brno M 45-54 
  Krejčí Bronislav  20.12.1964 Prdlavka SSSR Modřice M 45-54 
  Kučínský Pavel  21.07.1959 Brno M 45-54 
  Zejda Ivo  23.07.1956 AC Moravská Slavia Brno M 45-54 
  Drápal Pavel  11.05.1963 LRS Vyškov M 45-54 
  Jurča Jaroslav  22.02.1962 😉 M 45-54 
  Bezrouk Jiří  26.07.1962 BOKI Brno M 45-54 
  Dražan Libor  06.07.1960 Sokol Kuničky M 45-54 
  Zouhar Libor  15.12.1958 adidas Brno M 45-54 
  Dočkal Radek  12.04.1966 Rila Team – Brno M 45-54 
  Kresta Roman  27.01.1965 Zetor Brno M 45-54 
  Smolík Antonín  27.03.1963 Sokol Přísnotice M 45-54 
  Štekauer Ján  15.02.1949 BBS Bratislava M 55-64
  Kaše Jaroslav  14.06.1953 Barnex Sport Brno M 55-64
  Horákovský Petr  13.10.1952 AC Moravská Slavia Brno M 55-64
  Sedláček Pavel  21.02.1953 AC Moravská Slavia Brno M 55-64
  Rozman Ladislav  23.08.1954 Cyklolasl Brno M 55-64
  Holeček Stanislav  01.08.1955 AC Moravská Slavia Brno M 55-64
  Kohoutek Jaromír  02.01.1955 Brno M 55-64
  Fuksa Karel  30.07.1946 AC Moravská Slavia Brno M 65-74
  Košťál Pavel  21.02.1944 ČAFC Brno-Židenice M 65-74
  Šmiták  Jiří  01.02.1944 AC Moravská Slavia Brno M 65-74
  Hrubý  Milan  17.08.1938 ASK Blansko M 65-74
  Kalina Tomáš  28.11.1985 Triexpert Brno M do 34
  Klíma Tomáš  21.04.1980 EKOL TEAM M do 34
  Moravec Zdeněk  29.06.1981 Traged Team Brno M do 34
  Hoff Jakub  12.01.1977 AC Moravská Slavia Brno M do 34
  Glier Michal  10.03.1982 AC Moravská Slavia Brno M do 34
  Lenhart David  08.06.1979 Brno M do 34
  Šitka Josef  24.08.1986 Drnovice u Vyškova M do 34
  Humlíček Kryštof  19.07.1994 Brno M do 34
  Juřica Pavel  26.05.1979 MK Seitl Ostrava M do 34
  Dlabáček Lukáš  17.08.1979 Orel Řečkovice M do 34
  Sýkora Lukáš  08.07.1980 Drnovice u Vyškova M do 34
  Škorpík Josef 1978 Brno M do 34
  Pokorný Václav  08.11.1978 Orel Řečkovice M do 34
  Hrůza Pavel  17.02.1983 AC Track & Field Brno M do 34
  Bulín Martin  19.01.1985 Perov M do 34
  Strnad Ondřej 1980 Brno-Medlánky M do 34
  Hrabovský Aleš  09.02.1981   M do 34
  Lipták Radim  12.10.1979 PepaTeam Frýdek-Místek M do 34
  Mareček Jakub  13.04.1984 Brno M do 34
  Matulová Martina  08.10.1972 Zetor Brno Ž 35-44
  Všetečková Pavla  27.10.1975 Brno Ž 35-44
  Zittová Iva  27.08.1959 Sokol Nebovidy Ž 45-54
  Smolíková  Jarmila  02.08.1963 Sokol Přísnotice Ž 45-54
  Martincová Ivana  22.03.1963 AC Moravská Slavia Brno Ž 45-54 
  Kašová Hana  06.03.1954 Barnex Sport Brno Ž 55-64
  Kiziaková Šárka 1985 Barnex Sport Brno Ž do 34
  Šťastná Renata  20.05.1985 AC Moravská Slavia Brno Ž do 34
  Pavlíkková Kateřina 1980 Brno Ž do 34
  Coufalová Lucie 1986 Brno Ž do 34

Komentáře

Pro korektní odeslání komentáře opište prosím také kód z obrázku níže.

Jeden komentář k článku Seznam přihlášených závodníků na Brněnskou 25

  1. Jaroslav Stloukal, 8. září 2011, 18:00
    avatar
  2. Prosím o zaregistrování na Brněnskou 25. Jaroslav Stloukal 8.7. 1968, ART Adamov. Lze zaplatit startovné na účet?





Blue Captcha Image
Refresh

*

QR Code Business Card