Seznam přihlášených závodníků na Brněnskou 25

Seznam přihlášených závodníků na Brněnskou pětadvacítku, 12.9.2010, start ve 12,00 hod.
stav  k 10.9.2010 Ukončení přihlášek elektonickou poštou 10.9.2010 do 15,00 hod. , evidováno 85 přihlášek
po tomto termínu v den závodu za zvýšené startovné 150,- Kč /do pátku 100,- Kč/
Příjmení jméno data narození oddíl (klub) Kategorie
Alman Dušan 13.09.1967 Bílovice M 35-44
Bělohoubek Petr 20.11.1972 Brno M 35-44
Bodiš Ivo 04.08.1971 Brno M 35-44
Bůbela Tomáš 01.04.1971 AC Moravská Slavia Brno M 35-44
Coufal Richard 08.12.1973 Maňa říkala M 35-44
Dečo Peter 1973 Slavia UK Bratislava M 35-44
Diatka Vladimír 29.09.1967 Brno M 35-44
Gyorgy Ladislav 14.09.1969 Vyškov M 35-44
Halas Petr 04.12.1973 AHA Vyškov M 35-44
Hověžák Pavel 21.01.1975 AC Moravská Slavia Brno M 35-44
Charvát Jan 1969 Brno M 35-44
Jurka Marek 15.08.1971 Sokol Račice M 35-44
Klíma Miroslav 11.06.1975 Brno M 35-44
Konečný Jaroslav 29.12.1969 Tri Lamy Brno M 35-44
Nykl Roman 1969 Maňa říkala M 35-44
Ryšavý Miroslav 1969 Hustopeče M 35-44
Savels Nico 13.02.1974 Břeclav M 35-44
Slatina František 25.01.1966 Brno M 35-44
Svoboda Petr 15.10.1968 AC Moravská Slavia Brno M 35-44
Tešnar Pavel 22.07.1973 AC Moravská Slavia Brno M 35-44
Višňa Zdeněk 1969 Brno M 35-44
Albrecht Václav 26.01.1959 SK ČNB Hradec Králové M 45-54
Bezrouk Jiří 26.07.1962 BOKI M 45-54
Bláha Roman 1964 BKK Brno M 45-54
Jurča Jaroslav 1962 😉 M 45-54
Krejčí Bronislav 20.12.1964 Prdlavka SSSR Modřice M 45-54
Kresta Roman 1965 Zetor Brno M 45-54
Kučínský Pavel 21.07.1959 Brno M 45-54
Kunc Josef 1960 LRS Vyškov M 45-54
Marek Ludvík 1958 Popocatepetl Znojmo M 45-54
Sedláček Svatopluk 23.10.1957 AC Moravská Slavia Brno M 45-54
Šperka Oldřich 05.05.1956 Jedovnice M 45-54
Zejda Ivo 23.07.1956 AC Moravská Slavia Brno M 45-54
Zouhar Libor 15.12.1958 adidas Brno M 45-54
Fuksa Karel 30.07.1946 AC Moravská Slavia Brno M 55-64
Glanc Petr 17.10.1954 AC Moravská Slavia Brno M 55-64
Hlavsa František 19.06.1947 Pohořelice M 55-64
Holeček Stanislav 01.08.1955 AC Moravská Slavia Brno M 55-64
Horákovský Petr 13.10.1952 AC Moravská Slavia Brno M 55-64
Kohoutek Jaromír 02.01.1955 Brno M 55-64
Kovář Rostislav 20.03.1951 AK Olomouc M 55-64
Krieg Petr 1949 BMT Brno M 55-64
Macháček Martin 10.02.1955 Javůrek M 55-64
Maňásek Josef 1952 Otrokovice M 55-64
Mareš Bohumil 17.03.1951 LEAR Brno M 55-64
Sedláček Pavel 21.02.1953 AC Moravská Slavia Brno M 55-64
Slavík Jiří 19.03.1954 Sokol Brno Žabovřesky M 55-64
Smola Josef 09.02.1951 MK Seitl Ostrava M 55-64
Stříbrný Rostislav 05.10.1952 AC Moravská Slavia Brno M 55-64
Štekauer Ján 15.02.1949 BBS Bratislava M 55-64
Vilček Rudolf 1954 Brno M 55-64
Cahel Pavel 02.05.1938 Sokol Brno M 65-74
Holý Josef 28.06.1941 AC Moravská Slavia Brno M 65-74
Novák Viliam 14.08.1942 Železna studnička Bratislava M 65-74
Borek Aleš 03.09.1977 VSK Univerzita Brno M do 34
Dlabáček Lukáš 17.08.1979 Orel Řečkovice M do 34
Glier Michal 10.03.1982 AC Moravská Slavia Brno M do 34
Hrabovský Aleš 09.02.1981 IBM M do 34
Kracík Ladislav 1976 Stones of Madeira M do 34
Maňásek Lukáš 1980 Brno M do 34
Moravec Zdeněk 29.06.1981 Traged Team Brno M do 34
Müller Tomáš 09.10.1977 AHA Vyškov M do 34
Němeček Marek 19.09.1977 Brno M do 34
Novák Petr 15.02.1976 Zetor Brno M do 34
Ottomanský Jiří 26. 04.1982 Kroměříž M do 34
Pauschek Karel 01.09.1985 ROCKTECHNIK TRIATLON M do 34
Polášek Vít 1976 Hodonín M do 34
Sládek Jaroslav 24.04.1980 TJ Dynamo Cvrčovice M do 34
Stanec Roman 1980 Brno M do 34
Šitka Josef 24.08.1986 Drnovice u Vyškova M do 34
Vacula Ondřej 17.01.1981 IBM M do 34
Vejmělka Jakub 1993 Brno M do 34
Vystrčil Pavel 1982 Holešov M do 34
Zaiček Peter 08.09.1977 Pernek, Slovenská Republika M do 34
Matulová Martina 08.10.1972 Zetor Brno Ž 35-44
Budínská Hana 05.10.1960 AC Moravská Slavia Brno Ž 45-54
Krcháková Alena 10.12.1957 AC Moravská Slavia Brno Ž 45-54
Martincová Ivana 22.03.1963 AC Moravská Slavia Brno Ž 45-54
Mockova Katarina 04.06.1964 BBS Bratislava Ž 45-54
Zittová Iva 27.08.1959 Nebovidy Ž 45-54
Dokoupilová Kateřina 03.12.1978 Brno Ž do 34
Nemansky Eva 28.07.1980 AC Moravská Slavia Brno Ž do 34
Malikovič Petr 06.07.1960 Břeclav M 45-54
Kratochvíl Pavel 1960 Sokol Rudíkov M 45-54
Pachtová Ivana Ž

Komentáře

Pro korektní odeslání komentáře opište prosím také kód z obrázku níže.

komentářů 9 k článku Seznam přihlášených závodníků na Brněnskou 25

  1. Martina Matulová, 3. září 2010, 14:21
    avatar
  2. brněnská pětadvacítka…můžu se ještě přihlásit?
    Martina Matulová
    8.10.1972

  3. Zouhar, 4. září 2010, 06:17
    avatar
  4. Ano, děkuji za přihlášku L. Zouhar

  5. Jiří Ottomanský, 7. září 2010, 14:33
    avatar
  6. dobry den neni nutne se registrovat elektronicky na petadvacitku?kazdopadne chcu prijet mam to v planu uz docela dlouho,pokud me nezchvati nemoc mel bych prijet zatim behu 3krat zdar

  7. Jiří Ottomanský, 7. září 2010, 14:38
    avatar
  8. ja totiz nemozu tu prihlasku najit

  9. Ladislav Zouhar, 7. září 2010, 14:41
    avatar
  10. Stačí když pošlete na zouhar@tepl-brno.cz jméno příjmení, data narození a oddíl, přihlášku Vám zaregistruji

  11. Jiří Ottomanský, 7. září 2010, 16:25
    avatar
  12. ok dekuji poslu

  13. Iva Pachtová, 11. září 2010, 19:29
    avatar
  14. Dobrý večer,můžu se jěště zaregistrovat na pětadvacítku v Brně………Děkuji

  15. Zouhar, 12. září 2010, 05:48
    avatar
  16. Ano L. Zouhar

  17. albrvacl, 12. září 2010, 18:52
    avatar
  18. Letošní ročník SUPER !
    Dík všem za skvělý závod !





Blue Captcha Image
Refresh

*

QR Code Business Card