Sedm medailí přivezli naši závodníci

z halového mistrovství Moravy a Slezska dospělých, juniorů a dorostu,které se konalo v sobotu dne 6. února v Ostravě.

Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek
Ostrava 6. února 2016
Zlatá medaile 1
4×200 m ženy Cofalová K.-Coufalová D.-Freibergerová A.-Jeřábková 01:48,71
Stříbrná medaile 5
800 m junioři Klaška Dominik 02:01,47
400 m dorostenky Jeřábková Alžběta 01:01,34
800 m dorostenky Freibergerová Eliška 02:23,24
3 000 m dorostenky Filipová Lucie 10:54,00
4×200 m junioři Habr-Hvasta-Zeman-Klaška 01:40,00
Bronzová medaile 1
Koule muži Kollár Martin 15,07
Závodníci Disciplíny – umístění a výsledky
Muži 60 m 200 m 400 m 3 000 m 60 m př. tyč Koule 4×200 m
Kaňovský Petr 10. (10:39,90)
Klézl David 11. (7,46) 9. (23,54) 5. (1:37,33)
Kollár Martin 3. (15,07)
Řezníček Tomáš 19. (25,40) 9. (10,06) 5. (1:37,33)
Schmöger Martin 13. (23,96)  5. (8,75) 5. (1:37,33)
Zach Adam  8. (9,57) 4. (415) 13. (10,30) 5. (1:37,33)
Junioři 400 m 800 m 4×200 m
Klaška Dominik 2. (2:01,47) 2. (1:40,00)
Dorostenci 60 m 200 m 800 m 1 500 m Dálka Koule 4×200 m
Habr Lukáš 9. (7,49) 10. (24,37) 10. (589) 2. (1:40,00)
Hladký Adam 21. (25,64) 7. (2:06,58)
Hvasta Lukáš 12. (7,69) 13. (24,78) 2. (1:40,00)
Pazourek Petr 11. (4:59,50)
Ševčík Ondřej 12. (9,58)
Vrátný Jakub 26. (8,86) 28. (29,68)
Zeman Filip 15. (2:14,16) 2. (1:40,00)
Ženy 60 m 200 m 400 m 4×200 m
Coufalová Dominika 7. (1:01,34) 1. (1:48,71)
Coufalová Karolína 5 (8,26) 5. (27,00) 1. (1:48,71)
Freibergerová Anna 6. (27,23) 8. (1:01,40) 1. (1:48,71)
Juniorky 60 m 200 m 400 m 60 m př. Výška
Hanáková Lucie 10. (8,49) 11. (28,28)
Křižková Lucie 14. (28,60) 14. (1:04,39) 5. (10,67) 5. (148)
Dorostenky 60 m 200 m 400 m 800 m 1 500 m 3 000 m Dálka Koule 4×200 m
Filipová Lucie 2. (10:54,00)
Freibergerová Eliška 2. (2:23,24)
Havlenová Barbora 5. (11:40,35)
Jeřábková Alžběta 20. (8,65) 12. (27,76) 2. (1:01,34) 1. (1:48,71)
Matějáková Alena 21. (8,66) 21. (28,79) 12. (466)
Pištěková Aneta 12. (7,36)
Prchalová Nikol 14. (1:08,20) 4. (2:38,41)
Tešnarová Eva 10. (6:09,88)
Žalkovská Barbora 37. (31,43) 7. (2:46,39)

z halového Mistrovství Moravy a Slezska dospělých, juniorů a dorostu, které se konalo v sobotu 6. února v Ostravě.

Komentáře

Pro korektní odeslání komentáře opište prosím také kód z obrázku níže.





Blue Captcha Image
Refresh

*

QR Code Business Card