Rezervní družstvo mužů a žen drží shodně třetí

příčku po třetím kole II. ligy. Třetí kolo se konalo v neděli dne 2. července v Břeclavi. Níže uvedeno pořadí družstev ve III. a po III. kole soutěže, dále body získané závodníky startujícími za družstva Moravské Slavie v I. až III. kole:

Bodový stav ve III. kole – MUŽI “B”
poř. družstvo body
hlavní pomocné
1 AC Slov.Slávia Uh.Hradiště 10 179,00
2 Atletický klub Hodonín 9 162,50
3 TJ Znojmo 8 132,00
4 TJ Sokol Velké Meziříčí 7 111,00
5 AC Moravská Slavia Brno, spolek “B” 6 110,00
6 AC TRACK & FIELD Brno 5 105,00
7 TJ Jiskra Otrokovice 4 77,00
8 Atletika Holešov, z.s. 3 10,00
AC Čejkovice
TJ Sokol Brno-Žabovřesky
Bodový stav po III. kole – MUŽI “B”
poř. družstvo body
hlavní pomocné
1 AC Slov.Slávia Uh.Hradiště 26 567,00
2 Atletický klub Hodonín 25 589,50
3 AC Moravská Slavia Brno, spolek “B” 19 323,50
4 TJ Znojmo 18 312,00
5 TJ Sokol Velké Meziříčí 16 306,00
6 AC TRACK & FIELD Brno 13 272,00
7 TJ Jiskra Otrokovice 8 206,00
8 Atletika Holešov, z.s. 5 110,50
AC Čejkovice  2 23,00
Bodový stav ve III.kole – ŽENY “B”
poř. družstvo body
hlavní pomocné
1 TJ Lokomotiva Břeclav 9 186,00
2 Atletický klub Hodonín 8 140,00
3 TJ Jiskra Otrokovice 7 140,00
4 AC Moravská Slavia Brno, spolek „B“ 6 112,00
5 TJ Znojmo 5 106,00
6 AC Čejkovice 4 69,00
7 ASK Blansko 3 68,00
8 SK Speed Brno 2 64,00
9 Atletika Holešov, z.s. 1 8,00
Bodový stav po III.kole – ŽENY – “B”
poř. družstvo body
hlavní pomocné
1 TJ Lokomotiva Břeclav 25 478,00
2 TJ Jiskra Otrokovice 22 387,50
3 AC Moravská Slavia Brno, spolek „B“ 21 383,00
4 Atletický klub Hodonín 20 375,00
5 TJ Znojmo 15 327,00
6 ASK Blansko 13 282,00
7 SK Speed Brno 8 194,50
8 AC Čejkovice 8 167,00
9 Atletika Holešov, z.s. 3 34,00
Body získané závodníky, kteří startovali v roce 2017 za “B”družstvo mužů                         v I. až IV. kole sk.”E” II. atletické ligy
P.č. Příjmení a jméno Body v kole celkem body Bodový zisk v % Průměr na kolo Poz.
I. II. III. IV.  
   1. Řezníček Tomáš 15,00 16,50 16,50 48,00 14,84 16,00
   2. Klézl David 22,25 24,25 46,50 14,37 15,50
   3. Kcourek Martin 8,00 9,25 12,25 29,50 9,12 9,83 H
   4. Brtník Jiří 6,00 9,00 11,25 26,25 8,11 8,75 H
   5. Dvořák Tomáš 8,00 7,50 9,50 25,00 7,73 8,33
   6. Slavík Ondřej 5,50 8,50 8,50 22,50 6,96 7,50 H
   7. Kacer Jakub 7,50 7,25 2,00 16,75 5,18 5,58 H
   8. Habr Lukáš 9,00 6,50 15,50 4,79 5,17
   9. Hrdina Tomáš I.liga 12,00 12,00 3,71 4,00
10. Chadim Vlastimil 5,00 7,00 12,00 3,71 4,00
11. Franksevič Jan 11,00 11,00 3,40 3,67
12. Hozák Michal 3,00 5,00 8,00 2,47 2,67
13. Veleba Viktor 1,00 6,25 7,25 2,24 2,42 H
14. Polívka Lukáš 6,00 I.liga 6,00 1,85 2,00
15. Kaňovský Petr 0,00 6,00 6,00 1,85 2,00
16. Dušek Vojtěch 3,50 1,50 0,00 5,00 1,55 1,67 H
17. Žemla Marek 1,00 3,50 4,50 1,39 1,50
18. Pazourek Petr 4,00 4,00 1,24 1,33
19. Rerych Jiří 4,00 4,00 1,24 1,33
20. Vrága Zdeněk 4,00 4,00 1,24 1,33
21. Schneider Milan 3,50 3,50 1,08 1,17
22. Gerec Matrúš 3,25 3,25 1,00 1,08 C
23. Charbaka Ivan 0,50 1,50 2,00 0,62 0,67
24. Jarošek Maxim 0,50 0,50 0,15 0,17
25. Kristek Lukáš 0,00 0,50 0,50 0,15 0,17
26. Vrátný Jakub 0,00 0,00 0,00 0,00
27.    
Celkem 98,50 115,00 110,00 0,00 323,50 100,00 107,83
Body získané hostujícími atlety z klubů:
TJ Sokol Přísnotice 5,50 8,50 8,50 22,50 6,96 11,25
SK Speed Brno 26,00 27,00 31,75 84,75 26,20 28,25
Cizinci 0,00 3,25 0,00 3,25 1,00 1,08
Hostující celkem 31,50 38,75 40,25 0,00   3,25 1,00 1,08
Atlety AC Moravská Slavia 67,00 76,25 69,75 0,00   320,25 99,00 106,75
Celkem 98,50 115,00 110,00 0,00   323,50 100,00 107,83
Vysvětlivky:
ms – start mimo soutěž
0 – nebodoval
– nezúčastnil se
H – hostující závodníci
C – cizinec
Disciplína Body v kole – II.liga muži celkem body Bodový zisk v % Průměr na kolo
I. II. III. IV.  
200 m 18,00 19,00 20,00 57,00 17,62 28,50
400 m 12,00 19,00 11,00 42,00 12,98 21,00
100 m 3,50 12,00 17,00 32,50 10,05 16,25
1 500 m 9,00 14,00 4,00 27,00 8,35 13,50
110 m překážek 9,00 9,00 9,00 27,00 8,35 13,50
400 m překážek 6,00 6,00 15,00 27,00 8,35 13,50
800 m 7,00 3,00 13,00 23,00 7,11 11,50
4×400 17,00 17,00 5,26 8,50
4×100 6,00 11,00 17,00 5,26 8,50
10 000 m 12,00 12,00 3,71 6,00
chůze 11,00 neobsazeno neobsazeno 11,00 3,40 5,50
5 000 m 10,00 10,00 3,09 5,00
3 000 m 9,00 9,00 2,78 4,50
oštěp 6,00 neobsazeno neobsazeno 6,00 1,85 3,00
výška 1,00 3,00 neobsazeno 4,00 1,24 2,00
dálka 0,00 1,00 1,00 2,00 0,62 1,00
trojskok neobsazeno neobsazeno neobsazeno 0,00 0,00 0,00
tyč neobsazeno neobsazeno neobsazeno 0,00 0,00 0,00
3 000 m překážek 0,00 0,00 0,00
koule neobsazeno neobsazeno neobsazeno 0,00 0,00 0,00
disk neobsazeno neobsazeno neobsazeno 0,00 0,00 0,00
kladivo neobsazeno neobsazeno neobsazeno 0,00 0,00 0,00
Součet 98,50 115,00 110,00 0,00 0,00 323,50 100,00 161,75
Body získané závodnicemi, které startovaly v roce 2017 za „B“ družstvo žen               v I. až IV. kole skupiny   sk.”E” II. atletické ligy
P.č. Příjmení a jméno Body v kole celkem body Bodový zisk v % Průměr na kolo Poz.
I. II. III. IV.  
   1. Hubáčková Denisa 26,25 25,00 24,00 75,25 19,76 25,08 H
   2. Gorecká Marcela 24,00 22,25 18,00 64,25 16,87 21,42
   3. Hammacher Eva 18,00 13,00 17,00 48,00 12,61 16,00
   4. Doležalová Marie 14,25 12,00 26,25 6,89 8,75
   5. Staňková Kateřina 11,00 15,00 26,00 6,83 8,67
   6. Matějáková Alena 22,00 I.liga 22,00 5,78 7,33
   7. Suráková Lenka 3,00 9,25 8,00 20,25 5,32 6,75 H
   8. Hladíková Monica 9,00 10,25 19,25 5,06 6,42
   9. Havelková Kristýna 6,00 9,00 15,00 3,94 5,00
10. Marčíková Lenka 7,25 6,00 13,25 3,48 4,42
11. Topinková Lenka 8,00 5,00 13,00 3,41 4,33
12. Dobrovolná Andrea 10,25 I.liga 10,25 2,69 3,42
13. Tešnarová Eva 2,00 3,00 5,00 10,00 2,63 3,33
14. Kouřilová Soňa 9,00 I.liga 9,00 2,36 3,00
15. Opálková Martina 9,00 9,00 2,36 3,00
16. Žalkovská Barbora 1,25 1,00 2,25 0,59 0,75
   
   
Celkem 155,00 116,00 112,00 0,00 380,75 100,00 126,92
Body získané hostujícími atlety z klubů:
0,00 0,00 0,00
AHA Vyškov 29,25 34,25 32,00 95,50 25,08 31,83
0,00 0,00 0,00
Hostující a cizinci celkem 29,25 34,25 32,00 95,50 25,08 31,83
Atletky AC Moravská Slavia 125,75 81,75 80,00 0,00 285,25 74,92 95,08
Celkem 155,00 116,00 112,00 0,00 380,75 100,00 126,92
Vysvětlivky:
ms – start mimo soutěž
0 – nebodovala
– nezúčastnila se
H – hostující závodnice
C – cizinka
Disciplína Body v kole II.liga ženy celkem body Bodový zisk v % Průměr na kolo
I. II. III. IV.  
800 m 20,00 24,00 17,00 61,00 16,02 30,50
dálka 17,00 18,00 9,00 44,00 11,56 22,00
400 m překážek 26,00 6,00 12,00 44,00 11,56 22,00
1 500 m 15,00 3,00 20,00 38,00 9,98 19,00
3 000 m 15,00 17,00 32,00 8,40 16,00
tyč 9,00 11,00 9,00 29,00 7,62 14,50
kladivo 8,00 9,00 7,00 24,00 6,30 12,00
100 m překážek 7,00 8,00 7,00 22,00 5,78 11,00
disk 9,00 4,00 7,00 20,00 5,25 10,00
oštěp 9,00 7,00 3,00 19,00 4,99 9,50
4×100 13,00 4,00 17,00 4,46 8,50
5 000 m 11,00 11,00 2,89 5,50
koule 5,00 5,00 neobsazeno 10,00 2,63 5,00
4×400 9,00 9,00 2,36 4,50
400 m 1,00 1,00 2,00 0,53 1,00
200 m 1,00 0,00 0,00 1,00 0,26 0,50
100 m 0,00 neobsazeno neobsazeno 0,00 0,00 0,00
výška neobsazeno neobsazeno neobsazeno 0,00 0,00 0,00
trojskok neobsazeno neobsazeno neobsazeno 0,00 0,00 0,00
3 000 m překážek 0,00 0,00 0,00
0,00 0,00 0,00
Součet 155,00 116,00 112,00 0,00 383,00 100,59 191,50

 

Komentáře

Pro korektní odeslání komentáře opište prosím také kód z obrázku níže.





Blue Captcha Image
Refresh

*

QR Code Business Card