Přebor Jihomoravského kraje družstev ml. žactva

Družstva mladších žáků a žákyň postoupilo do Finále Jížní Moravy, které se koná ve čtvrtek dne 23.září 2010 od 15.00 hod. v Blansku. Odjezd  závodníků je ve 13,30 hod. z parkoviště Dornych, u Úzké.

Na posledním IV.kole, které se konalo ve čtvrtek dne 9.9.2010 na stadionu Moravské Slavie ve Vojtové ulici si vybojovala obě naše družstva postup.

  Pořadí družstev mladších žákyň ve IV.kole    
1 JAC Brno 7  / 137,0
2 SK Speed Brno 6  / 97,0
3 AC Moravská Slavia Brno 5  / 56,0
4 VSK Univerzita Brno 4  / 21,0
5 ASK Blansko 3  / 15,0
6 BYAC Brno 2  / 4,0
7 MC atletika Brno 0  / 0,0
  Pořadí družstev mladších žáků ve IV.kole    
1 BYAC Brno “A” 8  / 138,5
2 AC Moravská Slavia Brno 7  / 77,5
3 VSK Univerzita Brno 6  / 59,0
4 SK Mládeže Brno 5  / 15,5
5 MC atletika Brno 4  / 15,0
6 ASK Blansko 3  / 11,5
7 BYAC Brno “B” 2  / 6,0
8 JAC Brno 0  / 0,0
  Konečné pořadí družstev po 4.kolech žákyň    
1 JAC Brno 28  / 607,5
2 SK Speed Brno 24  / 311,0
3 AC Moravská Slávia Brno 18  / 171,5
4 VSK UNI Brno 18  / 145,5
5 ASK Blansko 11  / 58,0
6 BYAC Brno 6  / 18,0
7 MC atletika Brno 6  / 17,0
  Konečné pořadí družstev po 4.kolech žáků      
1 BYAC Brno 32  / 530
2 AC Moravské Slávia Brno 28  / 243
3 VSK UNI Brno 24  / 223
4 MC atletika Brno 20  / 108
5 SK Mládeže Brno 14  / 76
6 ASK Blansko 12  / 71
7 BYAC Brno 7  / 43
8 JAC Brno 6  / 16

Podrobné výsledky najdete nav sekci: výsledky 2010

Do finále si zajistily postup tyto družstva:

Žákyně –  JAC Brno, SK Speed Brno, AC Moravská Slavia Brno

Žáci – BYAC Brno, AC Moravská Slavia Brno, VSK UNI Brno

Body získané mladším žactvem, které startovalo za družstva Moravské Slavie v I. až IV.kole

P.č. Příjmení a jméno Body v kole – mladších žáků finále Jižní Moravy celkem body Bodový zisk v % Průměr na  kolo Poz.
I. II. III. IV.
   1. Vojtek Matouš 19,00 19,500 24,25   62,750 25,82 15,69  
   2. Klaška Dominik 7,00 14,75 16,500 10,25   48,500 19,96 12,13  
   3. Ščevík Michal 8,00 16,75 3,25   28,000 11,52 7,00  
   6. Tancer Petr 11,00 0,000 11,00   22,000 9,05 5,50 H
   4. Richter Jakub 8,00 5,75 0,875 6,50   21,125 8,69 5,28  
   5. Pánek Tomáš 10,00 2,000 2,25   14,250 5,86 3,56  
   7. Chudáček Ondřej 1,00 5,25 0,000 2,00   8,250 3,40 2,06  
   18. Lidmila Patrik 8,00   8,000 3,29 2,00  
   14. Strnka Lukáš 1,00 0,875 4,50   6,375 2,62 1,59  
   8. Stibal Jakub 0,00 1,25 4,000 0,00   5,250 2,16 1,31  
   10. Votýpka Tomáš 2,00 0,000 3,00   5,000 2,06 1,25  
   9. Brázda Mikuláš 1,25 0,875 1,50   3,625 1,49 0,91  
   15. Blatný Jan 1,75 ms 1,00   2,750 1,13 0,69  
   11. Mareš Daniel 2,00   2,000 0,82 0,50  
   12. Konečný  2,000   2,000 0,82 0,50  
   13. Rozehnal Vojtěch 1,00 0,875   1,875 0,77 0,47  
   16. Kotek Jakub 1,25 ms   1,250 0,51 0,31  
   17. Badin Jan 0,00 0,000 ms   0,000 0,00 0,00  
   19. Stibal Jakub 0,00   0,000 0,00 0,00  
   20. Votýpka Martin 0,00   0,000 0,00 0,00  
   21. Erbes Filip ms   0,000 0,00 0,00  
   22. Lang Krištof 0,000   0,000 0,00 0,00  
  Celkem 59,00 59,00 47,50 77,50 0,00 243,00 100,00 60,75  
Body získané hostujícími atlety z klubů :              
TJ Sokol Přísnotice   11,00 0,00 11,00 0,00 8,25 30,250 30,25 7,56
Atlety AC Moravská Slavia   59,00 48,000 47,50 66,50 0,00 234,75 69,750 69,75 17,44
  Celkem 59,00 59,00 47,50 77,50 0,00 243,00 100,00 100,00 25,00
  Disciplína Body v kole – mladší žáci finále Jižní Moravy celkem body Bodový zisk v % Průměr na  kolo  
  I. II. III. IV.  
  štafeta 4×60 m 12,00 12,00 11,50 15,00   50,50 20,78 12,63  
  800 m 20,00 19,00   39,00 16,05 9,75  
  koule 17,00 18,00   35,00 14,40 8,75  
  1 500 m 11,00 10,00   21,00 8,64 5,25  
  300 m 4,00 16,00   20,00 8,23 5,00  
  výška 6,00 13,00   19,00 7,82 4,75  
  dálka 2,00 14,50   16,50 6,79 4,13  
  60 m  10,00 0,00 4,00   14,00 5,76 3,50  
  150 m 6,00 7,00   13,00 5,35 3,25  
  60 m překážek 9,00   9,00 3,70 2,25  
  kriket 6,00 0,00   6,00 2,47 1,50  
  1 000 m   0,00 0,00 0,00  
  štafeta 4 x 1 kolo   0,00 0,00 0,00  
  štafeta 4×200 m   0,00 0,00 0,00  
  Součet 59,00 59,00 47,50 77,50 0,00 243,00 100,00 60,75  
P.č. Příjmení a jméno Body v kole – maldších žákyň finále Jižní Moravy finále Moravy celkem body Bodový zisk v % Průměr na  kolo Poz.
I. II. III.  IV.
   1. Freibergerová Eliška 9,25 7,000 6,25 14,25     36,750 21,00 9,19  
   2. Ročková Karolína 8,50 4,875 9,50 4,50     27,375 15,64 6,84  
   3. Slaná Marie 8,50 1,000 5,50 11,25     26,250 15,00 6,56  
   4. Kolegarová Gabriela 2,00 3,875 5,25 9,25     20,375 11,64 5,09 H
   5. Hégrová Andrea 9,875 10,25     20,125 11,50 5,03  
   6. Dvořáková Sabina 1,25 1,000 1,25 11,25     14,750 8,43 3,69  
   7. Machová Denisa 3,875 3,50 1,50     8,875 5,07 2,22  
   8. Bělušová Tereza 0,50 MS 4,00 0,00     4,500 2,57 1,13  
   9. Škorňáková Silvie 3,25 1,000     4,250 2,43 1,06  
   10. Heřmánková Kristýny MS 1,50 2,50     4,000 2,29 1,00  
   11. Marčíková Lenka 1,50 MS 0,00 1,50     3,000 1,71 0,75  
   12. Kudličková Tereza 2,50     2,500 1,43 0,63  
   13. Bakičová Veronika 1,25 1,000     2,250 1,29 0,56  
   14. Badinová Štěpánka 0,00 0,000 0,00 0,00     0,000 0,00 0,00  
   15. Nováková Barbora 0,000     0,000 0,00 0,00  
   16. Jeřábková Alžběta 0,000 0,00     0,000 0,00 0,00  
 
Celkem 38,50 33,500 47,00 56,00 0,00 0,00 175,00 100,00 43,75  
                       
ŠAK Židlochovice   2,00 3,88 5,25 9,25   0,00 20,375 11,64 5,09  
Atletky AC Moravská Slavia   36,50 29,625 41,75 46,75 0,00 0,00 154,625 88,36 38,66  
  Celkem 38,50 33,50 47,00 56,00 0,00 0,00 175,00 100,00 43,75  
  Disciplína Body v kole – mladší žákyně finále Jižní Moravy finále Moravy celkem body Bodový zisk v % Průměr na  kolo  
  I. II. III. IV.  
  800 m 19,00 9,00 19,00 16,00     63,00 36,00 15,75  
  štafeta 4×60 m 11,00 11,50 11,00 11,00     44,50 25,43 11,13  
  300 m 10,00 23,00     33,00 18,86 8,25  
  dálka 5,00 5,00     10,00 5,71 2,50  
  60 m  5,00 3,00 1,00     9,00 5,14 2,25  
  150 m 5,00 3,00     8,00 4,57 2,00  
  výška 3,00 4,00     7,00 4,00 1,75  
  60 m překážek 0,50  –     0,50 0,29 0,13  
  kriket 0,00 0,00  –     0,00 0,00 0,00  
  koule 0,00 0,00     0,00 0,00 0,00  
  1 500 m  –     0,00 0,00 0,00  
  štafeta 4×1 kolo  –     0,00 0,00 0,00  
  štafeta 4×200 m  –     0,00 0,00 0,00  
  Součet 38,50 33,50 47,00 56,00 0,00 0,00 175,00 100,00 43,75  

Komentáře

Pro korektní odeslání komentáře opište prosím také kód z obrázku níže.





Blue Captcha Image
Refresh

*

QR Code Business Card