Poslední prázdninové atletické pondělí na Vojtové a překonaný klubovní rekord dorostenců na 200 m překážek

za velkého vedra a dusna uspořádali domácí atleti poslední prázdninové atletické pondělí na kterém startovalo 36 závodníků z 12 oddílú a klubu. Domácí závodník dorostenec Martin Tuček překonal klubovní rekord na trati 200 m překážek časem 27,0 s. Držitelem starého doorsteneckého rekordu byl rovněš Martin časem 27,54 s z roku 2010.

Výsledky 5. prázdninového atletického pondělí






Pořadatel : AC Moravská Slavia Brno
Místo : stadion Moravské Slavie ve Vojtové ulici
Datum konání : Pondělí 22.8.2011








60 m muži – 1.běh



1. Suchánek Michal 96 VSK Univerzita Brno 7,3
2. Tuček Martin 95 AC Moravská Slavia Brno 7,4
3. Mazálek Karel 94 JAC Brno 7,8
4. König Petr 93 VSK Univerzita Brno 7,8

60 m muži – 2.běh



1. Vank Pavel 90 SK Skol Brno 7,5
2. Čumpelík Luděk 75 Brno 7,7
3. Pešout Martin 84 Brno 7,8
4. Tecl Jan 58 Troubsko 9,2

60 m muži – 3.běh



1. Malačka Ondřej 85 SK Meteor Brno 8,1
2. Vecheta Lukáš 86 SK Meteor Brno 8,1
3. Masnikosa Alexandr 96 VSK Univerzita Brno 8,2
4. Všianský Martin 86 SK Meteor Brno 8,7

60 m muži – 4.běh



1. Vojtek Matouš 98 AC Moravská Slavia Brno 7,7
2. Tichý Ondřej 98 AK Blansko Dvorská 8,7
3. Punčochář Lukáš 02 AC Moravská Slavia Brno 8,8

60 m muži – 5.běh



1. Hladký Adam 00 AC Moravská Slavia Brno 9,0
2. Zamazal Michal 99 AK Blansko Dvorská 9,0
3. Čumpelík Luděk 03 Brno 10,3

60 m ženy – 1.běh



1. Jeřábková Alžběta 99 AC Moravská Slavia Brno 9,2
2. Marčíková Lenka 99 AC Moravská Slavia Brno 9,7
3. Prochová Barbora 01 AC Moravská Slavia Brno 9,9
4. Miková Eliška 00 JAC Brno 10,7

60 m ženy – 2.běh



1. Hrubá Michaela 98 AK Blansko Dvorská 8,9
2. Svobodová Jitka 84 AK Olomouc 9,1
3. Fialová Kateřina 97 AK Blansko Dvorská 9,3

60 m ženy – 3.běh



1. Pekárková Monika 92 Radioklub Blansko 9,5
2. Miková Dominika 02 JAC Brno 9,6
3. Sedláčková Markéta 00 AC Moravská Slavia Brno 10,4
4. Šestáková Petra 93 Radioklub Blansko 10,5

150 m muži – 1.běh



1. Suchánek Michal 96 VSK Univerzita Brno 17,1
2. Kubík Tomáš 95 JAC Brno 18,2
3. König Petr 93 VSK Univerzita Brno 18,3

Mazálek Karel 94 JAC Brno DNP

150 m muži – 2.běh



1. Pešout Martin 84 Brno 19,8
2. Marčík Petr 72 AC Moravská Slavia Brno 21,1
3. Tecl Jan 58 Troubsko 22,2

150 m muži – 3.běh



1. Vank Pavel 90 SK SKOL Brno 18,7
2. Vojtek Matouš 98 AC Moravská Slavia Brno 18,8

Beneš Petr 97 VSK Univerzita Brno DNP

150 m muži – 4.běh



1. Tichý Ondřej 98 AK Blansko Dvorská 21,8
2. Zamazal Michal 99 AK Blansko Dvorská 22,4
3. Hladký Adam 00 AC Moravská Slavia Brno 22,6

150 m ženy – 1.běh



1. Svobodová Jitka 84 AK Olomouc 23,2
2. Jeřábková Alžběta 99 AC Moravská Slavia Brno 23,6
3. Marčíková Lenka 99 AC Moravská Slavia Brno 24,5
4. Prochová Barbora 01 AC Moravská Slavia Brno 24,8

150 m ženy – 2.běh



1. Hrubá Michaela 98 AK Blansko Dvorská 21,7
2. Pekárková Monika 92 Radioklub Blansko 24,2
3. Sedláčková Markéta 00 AC Moravská Slavia Brno 26,2
4. Šestáková Petra 93 Radioklub Blansko 26,8

150 m ženy – 3.běh



1. Moravcová Eliška 94 AK Olymp Brno 19,4
2. Maleninská Leona 96 SK SPEED Brno 21,7
3. Fialová Kateřina 97 AK Blansko Dvorská 23,0
4. Miková Dominika 02 JAC Brno 25,5

3 000 m muži



1. Beneš Petr 97 VSK Univerzita Brno 11:39,1

Mazálek Karel 94 JAC Brno DNF

Suchánek Michal 94 VSK Univerzita Brno DNF

200 m překážek muži – 1.běh



1. Tuček Martin 95 AC Moravská Slavia Brno 27,0
2. Dvořák Jan 77 AC Moravská Slavia Brno 27,7
3. Mazálek Karel 94 JAC Brno 29,7
4. König Petr 93 VSK Univerzita Brno 31,9

200 m překážek muži – 2.běh



1. Všianský Martin 86 SK Meteor Brno 36,2
2. Marčík Petr 72 AC Moravská Slavia Brno 37,0
3. Tichý Ondřej 98 AK Blansko Dvorská 37,3
4. Zamazal Michal 99 AK Blansko Dvorská 39,9

200 m překážek ženy – 1.běh



1. Hrubá Michaela 98 AK Blansko Dvorská 35,8
2. Svobodová Jitka 84 AK Olomouc 38,2
3. Fialová Kateřina 93 AK Blansko Dvorská 39,6

Chybová Vendula 97 JAC Brno DQ

porušeno pravidlo 168/7




Dálka muži



1. Mazálek Karel 94 JAC Brno 590
2. Kubík Tomáš 95 JAC Brno 552
3. König Petr 93 VSK Univerzita Brno 521
4. Vecheta Lukáš 86 SK Meteor Brno 511
5. Čumpelík Luděk 75 Brno 494
6. Vojtek Matouš 98 AC Moravská Slavia Brno 482
7. Malačka Ondřej 85 SK Meteor Brno 480
8. Všianský Martin 86 SK Meteor Brno 460
9. Tichý Ondřej 98 AK Blansko Dvorská 430
10. Punčochář Lukáš 02 AC Moravská Slavia Brno 422
11. Hladký Adam 00 AC Moravská Slavia Brno 416
12. Tecl Jan 58 Troubsko 403
13. Zamazal Michal 99 AK Blansko Dvorská 400
14. Čumpelík Luděk 03 Brno 334

Dálka ženy



1. Hrubá Michaela 98 AK Blansko Dvorská 489
2. Chybová Vendula 97 JAC Brno 464
3. Fialová Kateřina 97 AK Blansko Dvorská 437
4. Jeřábková Alžběta 99 AC Moravská Slavia Brno 367
5. Marčíková Lenka 99 AC Moravská Slavia Brno 355
6. Miková Dominika 02 JAC Brno 334
7. Miková Eliška 00 JAC Brno 303







Mgr.Jan Bartoněk v.r. Ladislav Zouhar v.r.


hlavní rozhodčí
ředitel závodů


Počet startujících na pondělních prázdninových mítincích na Vojtové v roce 2011









Klub 25.7. 1.8. 8.8. 15.8. 22.8. Součet
1 AC Moravská Slavia Brno 18 16 13 9 10 66
2 VSK Univerzita Brno 1 5 1 7 4 18
3 AHA Vyškov
4 3 3
10
4 Brno 1 2 2 2 3 10
5 SK Meteor Brno 2 2
3 3 10
6 Atletický klub Blansko Dvorská 3 2 1
4 10
7 Radioklub Blansko
1 3 3 2 9
8 AK Olymp Brno
1 6
1 8
9 TJ Znojmo 1
2 4
7
10 JAC Brno
1

5 6
11 Troubsko 1 1 1 1 1 5
12 TJ Lokomotiva Břeclav 1 1 1 1
4
13 Barnex Sport Brno 1 1 1 1
4
14 Brno-Medlánky 1 1 1 1
4
15 TTK Brno 1 1
2
4
16 SK SKOL Brno 1 1
1 1 4
17 TJ Zetor Brno-Židenice 2



2
18 ASK Blansko 2



2
19 SK Brno


2
2
20 AC Prostějov

1

1
21 AK Zlín

1

1
22 TJ Uničov 1



1
23 TJ Sokol Nová Paka 1



1
24 Hvězda SKP Pardubice 1



1
25 BYAC Brno
1


1
26 Karviná
1


1
27 Tragéd Brno
1


1
28 TJ Slavoj Stará Boleslav
1


1
29 AK Oomouc



1 1
30 SK Speed Brno



1 1

CELKEM 39 44 37 40 36 196

Komentáře

Pro korektní odeslání komentáře opište prosím také kód z obrázku níže.





Blue Captcha Image
Refresh

*

QR Code Business Card