Podmelová mistryní ČR v běhu na 100 kilometrů

V sobotu dne 28.srpna 48letá vytrvalkyně Vilma Podmelová z AC Moravská Slavia Brno se týden po svém nepříliš vydařeném startu na Malém svrateckém maratonu ve Víru stala v Ostravě-Třebovicích mistryní České republiky v běhu na 100 kilometrů časem 10:55:04 hod. Na start závodu nastoupilo v sobotu dopoledne 16 mužů a žen z České republiky, Slovenska a Polska. Absolutním vítězem se stal vytrvalec MK Kladno Jaroslav Bohdal /1976/, povoláním houslista Symfonického orchestru Českého rozhlasu, časem 8:05:43. Vilma doběhla v celkové klasifikaci na hodnotném 6. místě, když byla lepší než všichni tři startující cizinci.

Komentáře

Pro korektní odeslání komentáře opište prosím také kód z obrázku níže.

Blue Captcha Image
Refresh

*

QR Code Business Card