Na Prvním prázdninovém atletickém pondělí

na kterém startovalo 95 závodníků z 28 oddílů byl překonán čtyřikrát rekord stadionu.Nejprve v běhu na 200 m žen časem 25,89 Hana Bumbálková z SK Speed Brno, překonala rekord z roku 20165,. který držela domácí závodnice Karolína Coufalová časem 26,1. Odchovanec klubu  Martin Juránek v dresu brněnské Univerzity překonal rekord stadionu v běhu na 600 m časem 1:23,45 a překonal rekord, který držel Martin z roku 2012 ještě v domácím dresu a měl hodnotu 1:23,8. na stejné trati, v kategorii žen překonala žákyně ASK Blansko Pavla Štoudková časem 1:34,40 rekord z roku 2016, který držela domácí závodnice Dominika Coufalová časem 1:41,0. Tomáš Hlavenka překonal rekord stadionu v chůzi na 5 000 m časem 22:49,37 a překonal tak vlastní rekord z loňského roku, který měl hodnotu 23:26,7. Závodníci, kteří překonali rekord stadionu byli odměněni věcnými cenami. Fotky za závodu  od Mirka Noska na http://mt03.rajce.idnes.cz

1. prázdninové atletické pondělí na Morendě
stadion Moravské Slavie,
Brno, Vojtova 12, dne 17.7.2017
200 m – muži
1. Martin Juránek 1991 VSK Univerzita Brno 22,44 1 A
2. Filip Zeman 1999 JAC Brno 23,00 2 A
3. Lukáš Bělák 1999 AC Track & Field Brno 24,66 1 B
4. Pavel Lenomar 2002 AHA Vyškov 25,09 2 B
5. Jonáš Konečný 2003 AC Moravská Slavia Brno 25,42 3 B
6. Radim Hriczo 2003 VSK Univerzita Brno 25,85 1 C
7. Jan Sebastian Pučera 2002 AC Moravská Slavia Brno 26,34 2 C
8. Jaromír Morávek 2003 AC Moravská Slavia Brno 26,36 3 C
9. František Křivánek 2002 AC Moravská Slavia Brno 26,53 1 E
10. Pavel Musil 1975 AC Moravská Slavia Brno 27,05 3 A
11. Matěj Šulc 2002 AC Moravský Krumlov 27,44 4 B
12. Jakub Doležal 2003 AC Moravská Slavia Brno 27,54 4 C
13. Andrés Ceballos 1999 AC Track & Field Brno 28,21 4 A
14. Tomáš Horák 2008 AC Moravská Slavia Brno 30,06 1 D
15. Martin Sedlecký 2006 AC Moravská Slavia Brno 30,14 2 D
16. Dominik Šenkýř 2008 AC Moravská Slavia Brno 33,15 3 D
17. Matyáš Čapek 2009 Orel jednota Vyškov-atletika 35,83 4 D
18. Petr Máca 2009 39,04 2 E
19. David Šenkýř 2013 Orel Silůvky 47,32 3 E
20. David Novák 2010 AC Moravská Slavia Brno 47,78 4 E
200 m – ženy
1. Hana Bumbálková 2001 SK SPEED Brno 25,89 1 A rekord stadionu
2. Karolína Coufalová 1995 AC Moravská Slavia Brno 27,18 2 A
3. Marie Jedličková 2001 SK SPEED Brno 28,29 1 B
4. Monica Hladíková 2001 AC Moravská Slavia Brno 28,74 2 B
5. Eliška Široká 2004 AK Blansko Dvorská 29,08 1 C
6. Alena Matějáková 2000 AC Moravská Slavia Brno 29,81 3 A
7. Anna Halasová 2003 Orel jednota Vyškov-atletika 30,27 2 C
8. Hana Kielarová 2003 Sokolo Bílovice nad Svitavou 30,62 3 C
9. Martina Navrátilová 2000 AC Track & Field Brno 31,26 3 B
10. Aneta Veselá 2003 Orel jednota Vyškov-atletika 31,62 4 C
11. Tereza Láchová 2006 TJ Říčany 33,07 1 D
12. Barbora Topinková 2007 AC Moravská Slavia Brno 34,39 2 D
13. Denisa Kroupová 2005 Zakřany 35,90 3 D
14. Silvie Ratiborská 1991 Sokol Brno I. 36,60 4 A
15. Martina Nováková 2008 AC Moravská Slavia Brno 39,55 1 E
16. Eliška Kleiberová 1999 AC Track & Field Brno 43,00 4 B
17. Denisa Topinková 2010 AC Moravská Slavia Brno 45,07 2 E
18. Anežka Halasová 2011 Orel jednota Vyškov-atletika 48,60 3 E
Agáta Andělová 2006 AC Moravská Slavia Brno DQ * D
závodnice starovala ve 3. dráze a doběhla v 1. dráze
600 m – muži
1. Martin Juránek 1991 VSK Univerzita Brno 1:23,45 rekord stadionu
2. Kryštof Hübner 1995 AC Moravská Slavia Brno 1:24,30
3. Filip Zeman 1999 JAC Brno 1:31,70
4. Pavel Lenomar 2002 AHA Vyškov 1:32,63
5. Jan Švejnoha 2001 VSK Univerzita Brno 1:34,73
6. Aleš Kocián 1982 Atletika Rožnov 1:36,51
7. Jonáš Konečný 2003 AC Moravská Slavia Brno 1:43,71
8. Tomáš Vojtíšek 1973 SC Tescudo 1:55,92
9. Tomáš Horák 2008 AC Moravská Slavia Brno 1:59,92
10. Jakub Duda 2007 Orel jednota Vyškov-atletika 2:01,10
11. Dominik Šenkýř 2008 AC Moravská Slavia Brno 2:05,53
12. Merta Lukáš 2007 BYAC Brno 2:16,38
600 m – ženy
1. Pavla Štoudková 2003 ASK Blansko 1:34,40 rekord stadionu
2. Dominika Coufalová 1994 AC Moravská Slavia Brno 1:39,87
3. Alena Matějáková 2000 AC Moravská Slavia Brno 1:43,80
4. Monica Hladíková 2001 AC Moravská Slavia Brno 1:51,86
5. Dominika Bezdíčková 2006 ASK Blansko 1:52,05
6. Marta Klobásková 2003 JAC Brno 1:55,48
7. Barbora Topinková 2007 AC Moravská Slavia Brno 2:14,26
8. Veronika Lokajíčková 1986 AC Moravská Slavia Brno 2:15,37
9. Martina Nováková 2008 AC Moravská Slavia Brno 2:19,94
2 000 m – muži
1. Jan Švejnoha 2001 VSK Univerzita Brno 6:13,96
2. Aleš Kocián 1982 Atletika Rožnov 6:17,01
3. Pavel Staníček 2001 VSK Univerzita Brno 6:19,47
4. Martin Skyba 1962 Behej.Brno.com 7:31,40
5. Tomáš Vojtíšek 1973 SC Tescudo 7:32,17
6. Martin Všianský 1986 Meteor Brno 7:41,47
7. Matěj Šulc 2002 AC Moravský Krumlov 8:05,56
8. Petr Kaňovský 1976 AC Moravská Slavia Brno 8:05,99
9. Martin Janík 1981 Meteor Brno 8:10,99
10. Petr Šenkýř 1974 Orel Silůvky 8:18,39
11. Lukáš Vecheta 1986 SK Meteor Brno 9:02,22
12. Přemysl Divácký 1949 AC Moravská Slavia Brno 9:05,25
13. Stanislav Juránek 1956 Orel Židenice 9:32,07
14. Roman Weiter 1975 Orel jednota Vyškov-atletika 9:53,33
15. Karel Fuksa 1946 AC Moravská Slavia Brno 11:24,91
2 000 m – ženy
1. Kateřina Staňková 1988 AC Moravská Slavia Brno 7:36,38
2. Hana Kielarová 2003 Sokolo Bílovice nad Svitavou 7:43,07
3. Lada Srovnalová 2003 Atletika Rožnov 7:51,55
4. Barbora Janíková 1986 SK Meteor Brno 7:57,12
5. Alena Krcháková 1957 AC Moravská Slavia Brno 8:13,23
6. Veronika Lokajíčková 1986 AC Moravská Slavia Brno 8:22,79
7. Vendula Dudová 1976 Orel jednota Vyškov-atletika 8:55,78
8. Iva Zitová 1959 AC Moravská Slavia Brno 10:08,93
Dálka – muži
1. Adam Hromčík 1989 VSK UNI Brno 675
2. Jonáš Konečný 2003 AC Moravská Slavia Brno 554
3. Jakub Doležal 2003 AC Moravská Slavia Brno 488
4. Pavel Musil 1975 AC Moravská Slavia Brno 486
5. František Křivánek 2002 AC Moravská Slavia Brno 467
6. Tomáš Horák 2008 AC Moravská Slavia Brno 454
7. Lukáš Vecheta 1986 SK Meteor Brno 440
8. Martin Janík 1981 SK Meteor Brno 416
9. Martin Sedlecký 2006 AC Moravská Slavia Brno 409
10. Dominik Šenkýř 2008 AC Moravská Slavia Brno 378
11. Matyáš Čapek 2009 Orel jednota Vyškov-atletika 333
12. Merta Lukáš 2007 BYAC Brno 316
13. Petr Máca 2007 249
14. David Novák 2010 AC Moravská Slavia Brno 216
15. David Šenkýř 2013 Orel Silůvky 194
Dálka – ženy
1. Monica Hladíková 2001 AC Moravská Slavia Brno 498
2. Pavla Štoudková 2003 ASK Blansko 460
3. Alena Matějáková 2000 AC Moravská Slavia Brno 450
4. Marta Klobásová 2003 JAC Brno 427
5. Anna Halasová 2003 Orel jednota Vyškov-atletika 423
6. Eliška Široká 2004 AK Blansko Dvorská 422
7. Agáta Andělová 2006 AC Moravská Slavia Brno 404
8. Tereza Láchová 2006 TJ Říčany 392
9. Barbora Janíková 1986 Meteor Brno 372
10. Iveta Trojancová 2003 Orel jednota Vyškov-atletika 361
11. Aneta Veselá 2003 Orel jednota Vyškov-atletika 350
12. Monika Trojancová 2008 Orel jednota Vyškov-atletika 300
13. Pagáčová Lenka 1985 Meteor Brno 300
500 m chůze hoši
1. Daniel Kubíček 2008 Orel jednota Vyškov-atletika 3:00,22
2. Metoděj Krais 2009 Orel jednota Vyškov-atletika 3:19,33
3. Matyáš Čapek 2009 Orel jednota Vyškov-atletika 3:33,23
500 m chůze -dívky
1. Monika Trojancová 2008 Orel jednota Vyškov-atletika 2:56,38
2. Adriana Gazárková 2008 MŠK Borský Mikuláš 3:08,54
3. Agáta Cintulová 2009 MŠK Borský Mikuláš 3:15,38
4. Silvia Vicenová 2008 AK Borský svetý Jur 3:45,87
5. Anežka Halasová 2011 Orel jednota Vyškov-atletika 4:23,23
6. Dominika Kubíčková 2013 Orel jednota Vyškov-atletika 5:13,31
1 000 m chůze -dívky
1. Tereza Račanská 2004 Orel jednota Vyškov-atletika 5:33,48
2. Daniela Štěpková 2005 AK Bordský Svatý Jur 5:34,04
3. Mária Gazárková 2005 AK Bordský Svatý Jur 5:48,25
4. Michaela Škařoupková 2004 Jednota Orel Vyškov-atletika 6:11,75
5. Nina Smrtičová 2007 AK Bordský Svatý Jur 6:25,25
6. Anežka Kraisová 2005 Orel jednota Vyškov-atletika 6:30,77
3 000 m chůze hoši
1. Jaromír Morávek 2003 AC Moravská Slavia Brno 22:58,54
3 000 m chůze -dívky
1. Leona Hanulíková 2002 Orel jednota Vyškov-atletika 20:13,76
2. Iveta Trojancová 2003 Orel jednota Vyškov-atletika 21:27,23
3. Tereza Račanská 2004 Orel jednota Vyškov-atletika 21:56,74
5 000 m chůze-muži
1. Tomáš Hlavenka 1977 AC Moravská Slavia Brno 22:49,37 rekord stadionu
2. Ján Záhončík 1965 BCF Dukla Banská Bystrica 25:28,89
3. Milan Švehla 1978 AC Moravská Slavia Brno 25:36,51
4. Zbyněk Herman 1969 TJ Lokomotiva Břeclav 26:58,84
5. Kovanda Jiří 1946 Lokomotiva Beroun 34:54,19
6. Stanislav Marek 1942 Spartak Třebíč 35:36,24
7. Roman Gazárek 1968 MŠK Borský Mikuláš 36:38,92
5 000 m chůze-ženy
1. Anna Málková 1963 Orel jednota Vyškov-atletika 29:59,15
2. Ivana Škařoupková 1974 Orel jednota Vyškov-atletika 30:00,94
3. Marie Brabcová 1985 AC Moravská Slava Brno 34:46,87
4. Šárka Kraisová 1976 Orel jednota Vyškov-atletika 37:02,83
Lubomír Křiivánek v.r. Mgr. Jan Dvořák v.r.
hlavní rozhodčí                   ředitel závodů
Počet startujících na pondělních prázdninových mítincích na Vojtové v roce 2017
Klub 17.7. 24.7. 31.7. 7.8. 14.8. Součet
1 AC Moravská Slavia Brno 29 29
2 Orel jednota Vyškov-atletika 19 19
3 SK Meteor Brno 5 5
4 VSK Univerzita Brno 5 5
5 AK Bordský Svatý Jur 4 4
6 AC Track & Field Brno 4 4
7 MŠK Borský Mikuláš 3 3
8 ASK Blansko 2 2
9 Atletika Rožnov 2 2
10 Orel Silůvky 2 2
11 SK SPEED Brno 2 2
12 JAC Brno 2 2
13 AC Moravský Krumlov 1 1
14 AHA Vyškov 1 1
15 Behej.Brno.com 1 1
16 BYAC Brno 1 1
17 Lokomotiva Beroun 1 1
18 SC Tescudo 1 1
19 bez příslušnosti 1 1
20 AK Blansko Dvorská 1 1
21 BCF Dukla Banská Bystrica 1 1
22 Sokol Brno I. 1 1
23 Sokolo Bílovice nad Svitavou 1 1
24 Spartak Třebíč 1 1
25 TJ Lokomotiva Břeclav 1 1
26 TJ Říčany 1 1
27 Zakřany 1 1
28 Orel Židenice 1 1
CELKEM 95 95

 

Komentáře

Pro korektní odeslání komentáře opište prosím také kód z obrázku níže.

Jeden komentář k článku Na Prvním prázdninovém atletickém pondělí

  1. Ladislav Zouhar, 19. července 2017, 14:14
    avatar
  2. Fotky od Mirka Noska na http://mt03.rajce.idnes.cz/





Blue Captcha Image
Refresh

*

QR Code Business Card