Mužská rezerva šestá v jednokolové baráži

o postup do I. ligy, rezerva žen desátá. Baráž se konala v sobotu v Hodoníně dne 9. září. Pořadí družstev v Baráži ze které do I. ligy postupují první dvě družstva mužů a žen.

Prolínací soutěž o účast v I.lize – MUŽI
poř. družstvo body
1 SSK Vítkovice “B” 222,50
2 AC Slov.Slávia Uh.Hradiště 203,00
3 Atletický klub Hodonín z.s. 152,50
4 TJ Šumperk, z.s. 142,00
5 SK Přerov 19808 z.s. 118,50
6 AC Moravská Slavia Brno, spolek „B“ 61,50
7 SK Hranice, z.s. 48,00
8 AK Šternberk, z.s. 46,00
9 TJ Znojmo, z.s. 30,00
Prolínací soutěž o účast v I.lize – ŽENY
poř. družstvo body
1 TJ Lokomotiva Břeclav 165,00
2 AC Slov.Slávia Uh.Hradiště 140,00
3 TJ Šumperk, z.s. 140,00
4 SK Přerov 19808 z.s. 125,00
5 Atletický klub Hodonín z.s. 101,00
6 Atletika Poruba z.s. 93,00
7 AK Šternberk, z.s. 91,00
8 Jiskra Otrokovice 53,00
9 Jakl Karviná 41,00
10 AC Moravská Slavia Brno, spolek „B“ 15,00
Body získané závodníky, kteří startovali v roce 2017 za “B”družstvo mužů v I. až IV. kole sk.”E” II. atletické ligy
P.č. Příjmení a jméno Body v kole celkem body Bodový zisk v % Průměr na kolo Poz.
I. II. III. IV. Baráž
1. Klézl David 22,25 24,25 20,50 6,75 73,75 15,59 14,75
2. Řezníček Tomáš 15,00 16,50 16,50 48,00 10,15 9,60
3. Kcourek Martin 8,00 9,25 12,25 12,50 4,38 46,38 9,80 9,28 H
4. Brtník Jiří 6,00 9,00 11,25 8,00 7,38 41,63 8,80 8,33 H
5. Dvořák Tomáš 8,00 7,50 9,50 10,50 5,75 41,25 8,72 8,25
6. Slavík Ondřej 5,50 8,50 8,50 9,50 7,75 39,75 8,40 7,95 H
7. Chadim Vlastimil 5,00 7,00 4,00 4,50 20,50 4,33 4,10
8. Kacer Jakub 7,50 7,25 2,00 1,38 18,13 3,83 3,63 H
9. Dušík Michal 9,00 9,00 18,00 3,81 3,60
10. Vrága Zdeněk 4,00 5,00 7,00 16,00 3,38 3,20
11. Habr Lukáš 9,00 6,50 15,50 3,28 3,10
12. Hrdina Tomáš I.liga 12,00 2,50 14,50 3,07 2,90
13. Franksevič Jan 11,00 11,00 2,33 2,20
14. Veleba Viktor 1,00 6,25 3,38 10,63 2,25 2,13 H
15. Hozák Michal 3,00 5,00 0,50 8,50 1,80 1,70
16. Vojtíšek Tomáš 7,00 0,00 7,00 1,48 1,40
17. Polívka Lukáš 6,00 I.liga 6,00 1,27 1,20
18. Kaňovský Petr 0,00 6,00 6,00 1,27 1,20
19. Dušek Vojtěch 3,50 1,50 0,00 0,00 5,00 1,06 1,00 H
20. Žemla Marek 1,00 3,50 4,50 0,95 0,90
21. Pazourek Petr 4,00 4,00 0,85 0,80
22. Rerych Jiří 4,00 4,00 0,85 0,80
23. Schneider Milan 3,50 0,50 4,00 0,85 0,80
24. Gerec Matrúš 3,25 3,25 0,69 0,65 C
25. Charbaka Ivan 0,50 1,50 2,00 0,42 0,40
26. Vrátný Jakub 0,00 2,00 2,00 0,42 0,40
27. Hvasta Lukáš 0,75 0,75 0,16 0,15
Jarošek Maxim 0,50 0,50 0,11 0,10
Kristek Lukáš 0,00 0,50 0,50 0,11 0,10
28. Šimek Filip 0,00 0,00 0,00 0,00
Celkem 98,50 115,00 110,00 88,00 61,50 473,00 100,00 94,60
Body získané hostujícími atlety z klubů:
TJ Sokol Přísnotice 5,50 8,50 8,50 9,50 7,75 39,75 8,40 7,95
SK Speed Brno 15,00 18,25 29,75 20,50 15,13 98,63 20,85 19,73
VSK Univerzita Brno 3,50 1,50 0,00 0,00 0,00 5,00 1,06 1,00
Cizinci 0,00 3,25 0,00 0,00 0,00 3,25 0,69 0,65
Hostující celkem 24,00 31,50 38,25 30,00 22,88 3,25 0,69 0,81
Atlety AC Moravská Slavia 74,50 83,50 71,75 58,00 38,63 469,75 99,31 93,79
Celkem 98,50 115,00 110,00 88,00 61,50 473,00 100,00 94,60
Vysvětlivky:                
ms – start mimo soutěž                
0 – nebodoval                
– nezúčastnil se                
H – hostující závodníci                
C – cizinec                
               
Disciplína Body v kole – II.liga muži celkem body Bodový zisk v % Průměr na kolo
I. II. III. IV.  
200 m 18,00 19,00 20,00 16,00 6,00 79,00 16,70 19,75
400 m 12,00 19,00 11,00 8,00 9,00 59,00 12,47 14,75
100 m 3,50 12,00 17,00 14,00 2,00 48,50 10,25 12,13
1 500 m 9,00 14,00 4,00 8,00 11,00 46,00 9,73 11,50
400 m překážek 6,00 6,00 15,00 9,00 5,00 41,00 8,67 10,25
chůze 11,00 neobsazeno neobsazeno 9,00 16,00 36,00 7,61 9,00
110 m překážek 9,00 9,00 9,00 neobsazeno 27,00 5,71 6,75
800 m 7,00 3,00 13,00 4,00 0,00 27,00 5,71 6,75
4×100 6,00 11,00 8,50 25,50 5,39 6,38
4×400 17,00 6,00 2,00 25,00 5,29 6,25
10 000 m 12,00 12,00 2,54 3,00
3 000 m překážek 12,00 12,00 2,54 3,00
5 000 m 10,00 2,00 12,00 2,54 3,00
3 000 m 9,00 9,00 1,90 2,25
oštěp 6,00 neobsazeno neobsazeno neobsazeno neobsazeno 6,00 1,27 1,50
výška 1,00 3,00 neobsazeno neobsazeno 4,00 0,85 1,00
dálka 0,00 1,00 1,00 2,00 4,00 0,85 1,00
trojskok neobsazeno neobsazeno neobsazeno 0,00 0,00 0,00 0,00
tyč neobsazeno neobsazeno neobsazeno neobsazeno neobsazeno 0,00 0,00 0,00
koule neobsazeno neobsazeno neobsazeno neobsazeno neobsazeno 0,00 0,00 0,00
disk neobsazeno neobsazeno neobsazeno neobsazeno neobsazeno 0,00 0,00 0,00
kladivo neobsazeno neobsazeno neobsazeno neobsazeno neobsazeno 0,00 0,00 0,00
Součet 98,50 115,00 110,00 88,00 61,50 473,00 100,00 118,25
Body získané závodnicemi, které startovaly v roce 2017 za „B“ družstvo žen v I. až IV. kole skupiny sk.”E” II. atletické ligy
P.č. Příjmení a jméno Body v kole celkem body Bodový zisk v % Průměr na kolo Poz.
I. II. III. IV. Baráž
1. Hubáčková Denisa 26,25 25,00 24,00 28,00 103,25 21,75 20,65 H
2. Gorecká Marcela 24,00 22,25 18,00 I.liga I.liga 64,25 13,53 12,85
3. Doležalová Marie 14,25 12,00 15,00 10,00 51,25 10,80 10,25
4. Hammacher Eva 18,00 13,00 17,00 48,00 10,11 9,60
5. Staňková Kateřina 11,00 15,00 13,00 39,00 8,21 7,80
6. Suráková Lenka 3,00 9,25 8,00 8,00 28,25 5,95 5,65 H
7. Marčíková Lenka 7,25 6,00 10,00 5,00 28,25 5,95 5,65
8. Hladíková Monica 9,00 10,25 5,00 24,25 5,11 4,85
9. Matějáková Alena 22,00 I.liga I.liga I.liga 22,00 4,63 4,40
10. Havelková Kristýna 6,00 9,00 15,00 3,16 3,00
11. Topinková Lenka 8,00 5,00 13,00 2,74 2,60
12. Dobrovolná Andrea 10,25 I.liga I.liga I.liga 10,25 2,16 2,05
13. Tešnarová Eva 2,00 3,00 5,00 0,00 10,00 2,11 2,00
14. Kouřilová Soňa 9,00 I.liga I.liga I.liga 9,00 1,90 1,80
15. Opálková Martina 9,00 9,00 1,90 1,80 H
16. Žalkovská Barbora 1,25 1,00 4,00 0,00 6,25 1,32 1,25
   
   
Celkem 155,00 116,00 112,00 83,00 15,00 474,75 100,00 94,95
Body získané hostujícími atlety z klubů:
TJ Oslavany 0,00 0,00 9,00 0,00 9,00 1,90 1,80
AHA Vyškov 29,25 34,25 32,00 36,00 131,50 27,70 26,30
0,00 0,00 0,00
Hostující a cizinci celkem 29,25 34,25 41,00 36,00 140,50 29,59 28,10
Atletky AC Moravská Slavia 125,75 81,75 71,00 47,00 334,25 70,41 66,85
Celkem 155,00 116,00 112,00 83,00 474,75 100,00 94,95
Vysvětlivky:
ms – start mimo soutěž
0 – nebodovala
– nezúčastnila se
H – hostující závodnice
C – cizinka
Disciplína Body v kole II.liga ženy celkem body Bodový zisk v % Průměr na kolo
I. II. III. IV.  
800 m 20,00 24,00 17,00 15,00 neobsazeno 76,00 16,01 15,20
400 m překážek 26,00 6,00 12,00 17,00 5,00 66,00 13,90 13,20
dálka 17,00 18,00 9,00 neobsazeno 44,00 9,27 8,80
1 500 m 15,00 3,00 20,00 6,00 neobsazeno 44,00 9,27 8,80
tyč 9,00 11,00 9,00 9,00 neobsazeno 38,00 8,00 7,60
oštěp 9,00 7,00 3,00 8,00 6,00 33,00 6,95 6,60
3 000 m 15,00 17,00 32,00 6,74 6,40
100 m překážek 7,00 8,00 7,00 8,00 neobsazeno 30,00 6,32 6,00
kladivo 8,00 9,00 7,00 neobsazeno 24,00 5,06 4,80
koule 5,00 5,00 neobsazeno 7,00 4,00 21,00 4,42 4,20
disk 9,00 4,00 7,00 neobsazeno 20,00 4,21 4,00
4×100 13,00 4,00 0,00 17,00 3,58 3,40
4×400 9,00 8,00 17,00 3,58 3,40
5 000 m 11,00 neobsazeno 11,00 2,32 2,20
400 m 1,00 1,00 5,00 0,00 7,00 1,47 1,40
200 m 1,00 0,00 0,00 0,00 0,00 1,00 0,21 0,20
100 m 0,00 neobsazeno neobsazeno neobsazeno 0,00 0,00 0,00 0,00
výška neobsazeno neobsazeno neobsazeno 0,00 0,00 0,00
trojskok neobsazeno neobsazeno neobsazeno 0,00 0,00 0,00
3 000 m překážek 0,00 0,00 0,00
0,00 0,00 0,00
Součet 155,00 116,00 112,00 83,00 15,00 481,00 101,32 96,20

Komentáře

Pro korektní odeslání komentáře opište prosím také kód z obrázku níže.





Blue Captcha Image
Refresh

*

QR Code Business Card