Muži v I.lize udrželi i po III.kole 3.místo

V neděli dne 26.6.2011 se konalo v Břeclavi III.kolo I.ligy družstve mužů a žen, družstvo mužů bylo rovněž oslabené o zraněné a nemocné závodníky, přesto dokázalo udržet třetí místo. Výborný čas zaběhl Lukáš Olejníček v běhu na 1 500 m časem 3:54,76 min což je jeho osobní rekord, do bodů 4.místem zasáhl Mahovský a na 7.místě Jakub Ambros. V běhu na 5 000 m jasně zvítězil veterán Dan Orálek v čase 15:23,60 na druhém místě Mahovský 15:49,27 a 9. Ambros. Bez omluvy nedorazil slovenský sprinter Bašťovanský a Martin Hrazdira ležel doma s angínou, takže čest sprinterů zachraňoval Martin Juránek 4.místem na 200 m v čase 22,84 s. Na 800 m při neúčasti Lukáše Olejníčka, který se soustředil na patnáctistovku, jsme měli pouze Jakuba Krejčíka, který v osobáku 2:00,38 min vybojoval 8.místo. Na 400 m jsme bodově vyšli naprázdno, stejně tak i v hodu diskem kdy naši závodníci nedosáhli na body /na bod byl výkon téměř ke 41 metrům/ v oštěpu jsme neměli žádného závodníka. Vše si vrhači vynahradili v hodu kladivem kde jsme měli 3. 5. a 10. místo /Vrbka, Petr, Kuklínek/. O proti minulým kolům jsme byli rádi, že jsme postavil po jedné štafetě a ty si vedly statečně a obsadily 4 /4×100 m/ a 3. /4×400 m/.  Martin Juránek bojoval i za nemocného trenéra Dvořáka a byl 2. na 110 m překážek /doplnil jej 6.místem Tomáš Vojtek/ a 400 m překážek vyhrál téměř v osobní rekordu a běžel obě štafety. Byl nejlépe našim bodujícím závodníkem se ziskem 30,75 bodů. Bob Bětuňák byl 2. v dálce a 3. v trojskoku v osobním rekordu zlepšeném o 8 cm /14,09 m/ kdy první čtyři závodníci měli výkon přes 14 m. V tyči Tomáš Krajňák se dělil o 1-3. místo Honza Žiška byl 9. a Vojtek byl 11. Ve výšce Tomáš Vojtek a Mára Kyzlink vybojovali 5,5 bod. V kouli Martin Kuklínek 3 body. Z chůze před týdnem Tomáš Hlavenka vybojoval 6 bodů. Podrobné výsledky na www.atletika.cz Dále uvádím pořadí družstev a body získané závodníky.