Muži asi chtěli být solidární s družstvem žen a jsou po II.kole sk. “C” I. atletické ligy také poslední

Na I. kolo sk. “C” I. atletické ligy družstev mužů jsme přijeli  jen s 12 bodujícími závodníky a obsadilo výborné 6.místo, takže jsem předpokládal, že se posílíme, abych si upevnili vybojované postavení v tabulce, ale opak byl pravdou.

Všechna ostatní družstva se posílila, ale naše družstvo se opět potýkalo s mardkou a velkou neúčastí závodníků z různých důvodů. Tento přístup se nám nemusí vyplatit a proto tímto všechny kteří se zrůzných příčin omlouvali  žádám, aby pomohli družstvu v dalších kolech, a připojili se k těm 14 statečným kteří ve II. kole nastoupili a dělali co bylo v jejich silách. Bob Běťuňák si vytvořil posledním pokusem velice kvalitní osobák v dálce výkonem 724 cm a zvítězil. Podrobné výsledky na www.atletiky.cz. Vzhledem k tomu, že III.kolo v Hodoníně se koná 3.července máme dostatek času doléčit zranění a pořádně potrénovat a potvrdit, že máme dobré a bojovné družstvo.

  Pořadí družstev ve II. kole    
poř. družstvo hl. body pom. body
1 AK Olomouc 8 208.50
2 TJ Sokol Opava 7 186.00
3 TJ Lokomotiva Břeclav 6 128.00
4 VSK Univerzita Brno 5 124.00
5 AK Zlín 4 111.00
6 AK Hodonín 3 109.50
7 AO Slavia Havířov 2 107.50
8 AC Moravská Slavia Brno 1  88.50
  Pořadí družstev po II. kole    
1 AK Olomouc 14 384,50
2 TJ Sokol Opava 14 363,33
3 VSK Univerzita Brno 13 304,00
4 TJ Lokomotiva Břeclav 11 273,00
5 AO Slavia Havířov 6 222,50
6 AK Hodonín 5 185,83
7 AK Zlín 5 185,33
8 AC Moravská Slavia Brno 4 184,50

Body získané závodníky, kteří nastoupili za družstvo mužů v I. a II. kole

P.č. Příjmení a jméno Body v kole celkem body Bodový zisk v % Průměr na  kolo Poz.
I. II. III. IV.  
   1. Olejníček Lukáš 17,50 17,75       35,25 18,03 17,63  
   2. Juránek Martin 17,50 14,75       32,25 16,50 16,13  
   3. Běťuňák Bohumil 16,00 15,00       31,00 15,86 15,50  
   4. Rízek Milan 11,00 11,00     22,00 11,25 7,33 C
   5. Dvořák Jan 13,50 8,25       21,75 11,13 10,88  
   6. Mahovský František 9,00       9,00 4,60 4,50  
   7. Hlavenka Tomáš 8,00     8,00 4,09 4,00  
   8. Pohanka Martin 8,00       8,00 4,09 4,00  
   9. Vrbka Marek 3,00 4,00       7,00 3,58 3,50  
 10. Honner Richard 2,00 4,00       6,00 3,07 3,00 C
 11. Hověžák Pavel 4,00 0,00       4,00 2,05 2,00  
 12. Krejčík Jakub 1,50 1,75       3,25 1,66 1,63  
 13. Noskovič Ladislav 3,00       3,00 1,53 1,50 C
 14. Žižka Jan 2,00       2,00 1,02 1,00  
 15. Hoff Jakub 2,00       2,00 1,02 1,00  
 16. Vida Roman 1,00       1,00 0,51 0,50  
 17. Nytra Marěj 0,00       0,00 0,00 0,00  
 18. Kyzlink Marek 0,00       0,00 0,00 0,00  
  Celkem 96,00 88,50 11,00 0,00 0,00 195,50 100,00 195,50  
                     
AC TRACK & FIELD Brno 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00  
Cizinci ze Slovenska 2,00 5,00 0,00 0,00 0,00 7,00 3,58 3,50  
Hostující a cizinci celkem 2,00 5,00 0,00 0,00 0,00 7,00 3,58 3,50  
                     
Atlety AC Moravská Slavia 94,00 83,50 11,00 0,00 0,00 188,50 96,42 192,00  
                     
  Celkem 96,00 88,50 11,00 0,00 0,00 195,50 100,00 195,50  
                     
Vysvětlivky:                  
ms   – start mimo soutěž                  
0  – nebodoval                  
 – nezúčastnil se                  
H  – hostující závodníci                  

Komentáře

Pro korektní odeslání komentáře opište prosím také kód z obrázku níže.





Blue Captcha Image
Refresh

*

QR Code Business Card