MORENDA KOOPERATIVA MÍTINK

Pořádá AC Moravská Slavia Brno v sobotu dne 22. dubna

Přihlášky do 19.4.2017 do 20 hodin:

1) registrovaní závodníci – prostřednictvím www.atletika.cz,

2) neregistrovaní závodníci – prostřednictvím elektronického formuláře. (Seznam přihlášených)

Na jiný způsob nebude brát pořadatel zřetel.

Propozice: stažení souboru v PDF

morenda-kooperativa-mitink-1 morenda-kooperativa-mitink-2 morenda-kooperativa-mitink-3

Občerstvení zajištěno!!!

I v letošním roce pokračuje spolupráce s restaurací Kuželna, kterou najdete v areálu stadionu. Pro všechny účastníky je připraven například hovězí guláš nebo kuřecí plátek s těstovinami, běžný sortiment točených i balených nápojů, zmrzlina, cukrovinky a jiné. Stánek tentokrát nebude na tribuně jako vloni, ale před Kuželnou, tedy v prostoru, kde bude dopoledne umístěn skákací hrad, skluzavka a trampolína. Od bufetu a od atrakcí je vidět pěkně na dráhu a třeba i na vrhačský sektor a lze závody sledovat i odtud.

Obslouženi budete pochopitelně také ve vnitřních prostorách restaurace.

Atrakce pro děti:

atrakce-morenda-mitink-1

atrakce-morenda-mitink-2

Komentáře

Pro korektní odeslání komentáře opište prosím také kód z obrázku níže.

komentáře 4 k článku MORENDA KOOPERATIVA MÍTINK

 1. Petr Jebacek, 20. dubna 2017, 09:09
 2. Dobry den, prosim o potvrzeni ze je muj syn Filip Bednar registrovan na beh na 800 m
  dekuji
  PJ

 3. Mirek, 24. dubna 2017, 09:49
 4. FOTKY – MORENDA KOOPERATIVA MÍTINK – http://mt03.rajce.idnes.cz/

 5. Z.Červený, 24. dubna 2017, 14:05
 6. Děkuji za moc hezké závody u vás na Morendě.Byli jsme zde po1 a určitě se sem rádi vrátíme.Jednu malou radu..Myslím,že pokud by byli závodníci odměnění medailí bylo by to super.Přeci jenom medaile je medaile.!!Jinak klobouk dolů za perfektní organizaci závodu.
  Ať se daří !!!
  S pozdravem Z.Červený Polička

 7. Ladislav Zouhar, 25. dubna 2017, 11:08
 8. Vážený pane Červený,
  děkujeme za připomínku. Každý ročník chceme přijít s novinkami. Letos to byly originální diplomy ve zlaté, stříbrné a bronzové barvě. Taky jsme poprvé zavedli startovní čísla, která závodnicím a závodníkům zůstávají jako upomínka na náš mítink. V příštím roce se můžete těšit na speciální a na zakázku vyrobené medaile.
  Jinak děkujeme za pochvalu. Moc si těchto ocenění vážíme.

Blue Captcha Image
Refresh

*

QR Code Business Card