Mladší žáci po III.kole druzí děvčata třetí

Ve čtvrtek dne 2.června se konalo v Blansku III.kolo soutěže družstev mladšího žactva

Bodový stav ve III.kole mladší  žákyně 
poř. družstvo body
hlavní pomocné
1 JAC Brno 8 132,00
2 AC Moravská Slavia Brno 7 88,00
3 SK Speed Brno 6 82,00
4 BYAC Brno 5 16,00
5 VSK Univerzita Brno 3 7,00
6 ASK Blansko 3 2.00
7 MC atletika Brno 2 1.00
8 SK Speed Brno “B” 0 0,00
Bodový stav po III.kole mladší  žákyně 
poř. družstvo body
hlavní pomocné
1 JAC Brno 24 388,00
2 SK Speed Brno 20 284,00
3 AC Moravská Slavia Brno 19 227,00
4 VSK Univerzita Brno 14 69,00
5 BYAC Brno 13 25,00
6 ASK Blansko 6 5,00
7 MC atletika Brno 2 5,00
8 SK Speed Brno “B” 0 0,00
Bodový stav ve III.kole mladší žáci
poř. družstvo body
hlavní pomocné
1 BYAC Brno 8 142,50
2 AC Moravská Slavia Brno 7 87,50
3 VSK Univerzita Brno 6 46,00
4 ASK Blansko 5 20,00
5 SK Speed Brno 4 19,00
6 BYAC Brno B 3 12,00
7 MC atletika Brno 2 0,00
8 JAC Brno 1 0,00
Bodový stav po III.kole mladší žáci
poř. družstvo body
hlavní pomocné
1 BYAC Brno 24 380,50
2 AC Moravská Slavia Brno 21 238,50
3 VSK Univerzita Brno 18 136,00
4 ASK Blansko 14 94,00
5 SK Speed Brno 13 92,50
6 BYAC Brno B 9 39,50
7 MC atletika Brno 2 7,00
8 JAC Brno 2 7,00

 

P.č. Příjmení a jméno Body v kole finále Jižní Moravy celkem body Bodový zisk v % Průměr na  kolo Poz.
I. II. III.  IV.
1 Machová Denisa 11,00 10,00 13,00     34,00 14,98 11,33  
2 Dvořáková Sabina 10,00 9,00 13,00     32,00 14,10 10,67  
3 Freibergerová Eliška 12,25 1,50 12,75     26,50 11,67 8,83  
4 Jeřábková Alžběta 6,25 7,50 8,75     22,50 9,91 7,50  
5 Slaná Marie 10,00 12,00     22,00 9,69 7,33  
6 Ročková Karolína 10,25 9,75     20,00 8,81 6,67  
7 Heřmánková Kristýna 7,00 4,00 2,00     13,00 5,73 4,33  
8 Pikulová Petra 0,00 8,00     8,00 3,52 2,67  
9 Bakičová Veronika 0,00 2,00 6,00     8,00 3,52 2,67  
10 Škorňáková Silvie 0,00 1,50 6,00     7,50 3,30 2,50  
11 Chlupová Nela 4,00 3,00     7,00 3,08 2,33 H
12 Koláčková Adéla 2,00 4,00     6,00 2,64 2,00  
13 Marčíková Lenka 1,25 1,50 2,75     5,50 2,42 1,83  
14 Valášková Barbora 5,00     5,00 2,20 1,67  
15 Syslová Kateřina 5,00     5,00 2,20 1,67  
16 Helsnerová Natálie 3,00 0,00 2,00     5,00 2,20 1,67  
17 Bělušová Tereza 0,00     0,00 0,00 0,00  
18 Sedláčková Markéta 0,00     0,00 0,00 0,00  
19 Krobolová Karolína 0,00     0,00 0,00 0,00  
20 Buchtová Kateřina 0,00 0,00     0,00 0,00 0,00  
21 Tesařová Barbora 0,00     0,00 0,00 0,00  
22 Badinová Štěpánka 0,00 0,00 0,00     0,00 0,00 0,00  
23 Vystrčilová Libuše 0,00     0,00 0,00 0,00  
24 Havelková Kristýna 0,00 0,00     0,00 0,00 0,00  
                     
              0,00 0,00 0,00  
  Celkem 77,00 62,00 88,00 0,00 0,00 227,00 100,00 75,67  
Bitmap

 
                   
                     
ŠAK Židlochovice   0,00 2,00 6,00 0,00   8,00 3,52 2,00  
Atletky AC Moravská Slavia   77,00 60,000 82,00 0,00 0,00 219,00 96,48 54,75  
  Celkem 77,00 62,00 88,00 0,00 0,00 227,00 100,00 56,75  
                     
  Disciplína Body v kole – mladší žákyně finále Jižní Moravy celkem body Bodový zisk v % Průměr na  kolo  
  I. II. III. IV.  
  800 m 25,00 20,00 27,00     72,00 31,72 24,00  
  150 m 28,00 15,00       43,00 18,94 14,33  
  štafeta 4×60 m 13,00 14,00 15,00     42,00 18,50 14,00  
  60 m překážek 8,00       8,00 3,52 2,67  
  60 m  5,00 12,00     17,00 7,49 5,67  
  koule 5,00       5,00 2,20 1,67  
  kriket 3,00 6,00     9,00 3,96 3,00  
  dálka 3,00       3,00 1,32 1,00  
  300 m 22,00     22,00 9,69 7,33  
  výška 0,00 6,00     6,00 2,64 2,00  
  1 500 m       0,00 0,00 0,00  
  štafeta 4×1 kolo       0,00 0,00 0,00  
  štafeta 4×200 m       0,00 0,00 0,00  
  Součet 77,00 62,00 88,00 0,00 0,00 227,00 100,00 75,67  
P.č. Příjmení a jméno Body v kole finále Jižní Moravy celkem body Bodový zisk v % Průměr na  kolo Poz.
I. II. III. IV.
1 Vojtek Matouš 19,25 24,75 22,25     66,25 27,78 22,08  
2 Ščevík Michal 8,25 15,75 17,25     41,25 17,30 13,75  
3 Moravec Filip 13,75 14,75 15,50     44,00 18,45 14,67  
4 Klaška Dominik 8,25 14,75     23,00 9,64 7,67  
6 Hladký Adam 2,75 1,25 9,75     13,75 5,77 4,58  
7 Brázda Mikuláš 5,75 4,25 3,50     13,50 5,66 4,50  
8 Votýpka Tomáš 4,00 2,25 5,50     11,75 4,93 3,92  
9 Rozehnal Vojtěch 6,25     6,25 2,62 3,13  
10 Richter Jakub 1,75 4,25     6,00 2,52 2,00  
11 Kotek Jakub 3,00 0,00 2,50     5,50 2,31 1,83  
12 Votýpka Martin 0,00 0,00 0,00     0,00 0,00 0,00  
13 Stibal Jakub 0,00 0,00 5,00     5,00 2,10 1,67  
14 Blatný Jan 2,25 0,00     2,25 0,94 0,75  
15 Kaplan Josef 0,00 0,00     0,00 0,00 0,00  
16 Chudáček Ondřej 0,00 0,00     0,00 0,00 0,00  
17 Strnka Lukáš 0,00     0,00 0,00 0,00  
                     
                     
  Celkem 69,00 82,00 87,50 0,00 0,00 238,50 100,00 80,54  
Body získané hostujícími atlety z klubů :              
                0,000 0,00 0,00
Atlety AC Moravská Slavia   59,00 82,000 87,50 0,00 0,00 238,50 100,000 100,00 100,00
  Celkem 59,00 82,00 87,50 0,00 0,00 238,50 100,00 100,00 100,00
                     
                     
  Disciplína Body v kole – mladší žáci finále Jižní Moravy celkem body Bodový zisk v % Průměr na  kolo  
  I. II. III. IV.  
  štafeta 4×60 m 16,00 16,00 15,00     47,00 19,71 15,67  
  150 m 17,00 21,00     38,00 15,93 12,67  
  60 m  21,00 14,00     35,00 14,68 11,67  
  800 m 22,00 6,00     28,00 11,74 9,33  
  výška 9,00 16,00     25,00 10,48 8,33  
  300 m 22,50     22,50 9,43 7,50  
  kriket 0,00 14,00     14,00 5,87 4,67  
  1 500 m 10,00     10,00 4,19 3,33  
  dálka 8,00     8,00 3,35 2,67  
  koule 6,00     6,00 2,52 2,00  
  60 m překážek 5,00     5,00 2,10 1,67  
  1 000 m     0,00 0,00 0,00  
  štafeta 4 x 1 kolo     0,00 0,00 0,00  
  štafeta 4×200 m     0,00 0,00 0,00  
  Součet 69,00 82,00 87,50 0,00 0,00 238,50 100,00 79,50  

Komentáře

Pro korektní odeslání komentáře opište prosím také kód z obrázku níže.





Blue Captcha Image
Refresh

*

QR Code Business Card