Memoriál Františka Nemetze v hodinovce na dráze s rekordním počtem startujících

ve středu dne 21.září jsme uspořádali Morenda mítink jehož součástí je i hodinovka na dráze, která od letošního roku je memoriálem Františka Nemetze. Celkem se postavilo na start hodinovky rekordních 219 závodníků z toho mužů 174 a 45 žen. V běhu na 60 m starovalo 40, na 600 m 31 a pouze 2 závodníci v běhu na 1 míli. Ve vrhu koulí starovalo 5 závodníků. Elektročasomíru zajištovala firma Championchip.cz . Hodinovka na dráze je součástí Trixpertcupu a běžely se dva běhy respektive v prvním běhu byli závodníci rozděleni na běžce, kteří běželi v první až druhé dráze a na závodníky, kteří běželi ve třetí dráze, trať byla vyznačena kuželíky. Finanční ceny v celkové výši 10 000,- Kč  pro první tři závodníky v kategoriích a pro prvních pět závodníků v absolutním pořadí věnovali manželé Topinkovi. Před startem prvního běhu na hodinovku uctili závodníci minutou ticha památku nedávno zesnulého Františka Nemetze. Vítězem se stal Martin Kučera z Univerzity Brno výkonem 18 320 m před domácím závodníkem Danem Orálkem 18 255 m, třetí místo vybojoval Lukáš Kučera z Univerzity 17 897 m. Vítězkou kategorie žen se stala brněnská závodnice Lucie Kolková výkonem 15 198 m.

podrobné výsledky na www.championchip.cz

 

Komentáře

Pro korektní odeslání komentáře opište prosím také kód z obrázku níže.

Blue Captcha Image
Refresh

*

QR Code Business Card