Letní sportovní camp Morenda 2017

Začátek letních prázdnin patřil na našem stadionu mladým sportovcům – 3. a 4. července a od 10. do 14. července se konal příměstský camp, na kterém si děti mohly vyzkoušet kromě atletiky i jiné formy sportování a zábavy.

Pro děti byly připraveny víceboje (nejen atletické), překážkové dráhy, vyzkoušely si fotbalgolf, v korunách stromů blízkého Jungle parku zdolávaly lanové překážky, trochu obratnosti a koordinace potřebovaly při skocích na trampolíně a zkusily si i letní formu biatlonu.

Na příměstském campu se však jen nesportovalo – jeden den jsme zachraňovali Bílou paní na hradě Pernštejn a udělali jsme si i výlet do zábavního vědeckého parku nebo do nedalekého planetária.

TAKHLE JSME SE SPOLU BAVILI:

Nošení vody přes překážkovou dráhu.

Kdo skočí nejdál?

Na hradě Pernštejn jsme zachránili Bílou paní.

Fotbalgolf – hravě to zvládneme i s fotbalovým míčem.

Ani hody nám nedělají velký problém.

Přeskoč a podlez.

V Jungle parku se nám moc líbilo.

Komentáře

Pro korektní odeslání komentáře opište prosím také kód z obrázku níže.

Blue Captcha Image
Refresh

*

QR Code Business Card