IV.kolo sk. „D2″ II. ligy družstev žen-21.8. Vyškov

V sobotu dne 21.8.2010 se koná ve Vyškově IV.kolo skupiny „D2″ soutěže družstev žen. Sraz pozvaných závodnic v 7,45 hod na parkovišti naproti hotelu Grand (staré autobusové nádraží). Odjezd v 8,00 hod.

Kontakt na vedoucí družstva: Mgr.Alena Vyskočilová, telefon: 737 660 908, vyskocilova@pppbrno.cz

II. atletická liga žen – skupina „D 2“ – stav po III. kole      
Pořadí Družstvo   Body                    
1. AHA Vyškov 12 / 355
2. TJ Jiskra Otrokovice 9 / 248
3. AC Moravská Slavia Brno 5 / 162
4. AC Slovácká Slávia Uh. Hradiště 4 / 170

Vzhledem k tomu, že se na III.kole nemohlo z technických důvodů házet kladivem bude se bodový stav po III.kole uvedený v tabulce měnit. Závod v hodu kladive pro III.kolo proběhne podle níže uvedeného časového pořadu.

Body získané závodnicemi, které startovaly za družstvo žen v I. až III. kole

P.č. Příjmení a jméno Body v kole celkem body Bodový zisk v % Průměr na  kolo Poz.
I. II. III. IV.  
   1. Ambrosová Aneta 10,75 13,25 13,25     37,25 23,14 12,42  
   2. Musilová Erika 4,00 8,25 9,00     21,25 13,20 7,08  
   3. Olejníčková Martina 5,75 5,25 6,25     17,25 10,71 5,75  
   4. Prochová Hana 12,00     12,00 7,45 4,00  
   5. Martincová Ivana 12,00     12,00 7,45 4,00  
   6. Fickerová Dana 10,00     10,00 6,21 3,33  
   7. Nečasová Klára 2,75 2,00 5,25     10,00 6,21 3,33 H
   8. Klanicová Jana 5,00 4,00     9,00 5,59 3,00  
   9. Blažková Eva 8,00     8,00 4,97 2,67  
   10. Mrkosová Tereza 6,25     6,25 3,88 2,08  
   11. Coufalová Dominika 5,00     5,00 3,11 1,67  
   12. Krcháková Alena 5,00     5,00 3,11 1,67  
   13. Antošová Irena 3,00     3,00 1,86 1,00  
   14. Jeřábková Jana 0,75 1,25     2,00 1,24 0,67  
   15. Tajovská Kateřina 2,00     2,00 1,24 0,67  
   16. Macháčková Šárka 1,00     1,00 0,62 0,33  
   17. Krollová Lenka     0,00 0,00 0,00  
   18. Horáková Alena 0,00     0,00 0,00 0,00 H
   19. Peštálová Lucie     0,00 0,00 0,00  
  Celkem 57,00 54,00 50,00 0,00   161,00 100,00 53,67  

 ČASOVÝ POŘAD PRO 4. KOLO

10.00    110 m př M F             dálka Ž      výška Ž  oštěp Ž       kladivo M

10.15    100 m př. M F

10.30    100 m  Ž R

10.45    100 m  M R    

11,05    800 m Ž F

11,20   800 m M F           dálka M    výška M    oštěp M   kladivo                         

11.35    100 m  Ž FA                                       

 11.40  100 m M FA                      

 11.45    100 m M FB                      

 12.00    400 m  Ž F                              

 12.15    400 m  M F                                                  tyč Ž      disk Ž      koule M      

12.30    5000 m  Ž F          trojskok Ž        

13,00    5000 m  M F                   

 13.25    400 m př. Ž F          

13.40    400 m př. M F                 trojskok M    tyč M     disk M    koule Ž

13,55    200 m  Ž F                                                        

 14.05    200 m  M F

 14.20    1 500 m Ž F

14.30    1 500 m M F

 14.45    4 x 400 m  Ž F

 14,55   4 x 400 m  M F                                                                  Kladivo Ž 3.kolo

 15.45 – 16.00                                                                                     Kladivo M 3.kolo

Komentáře

Pro korektní odeslání komentáře opište prosím také kód z obrázku níže.





Blue Captcha Image
Refresh

*

QR Code Business Card