IV.kolo sk.“C“ I. ligy družstev mužů – 21.8. Břeclav

v sobotu dne 21.srpna 2010 se koná v Břeclavi 4. kolo sk. „C“ I. ligy družstev mužů. Sraz závodníků je v 8,00 hod. na parkovišti naproti hotelu Grand (staré autobusové nádraží). Odjezd v 8,15 hod. Pozor na změnu začátek utkání je v 10,30 hod. viz časový pořad. V chůzi započítané pro IV.kolo vybojoval Milan Rízek 11 bodů.

I. atletická liga mužů – skupina „C“ – stav po III. kole

 Pořadí             Družstvo                               Body   
1.       AK Olomouc                                      22             /           580,50
2.         TJ Sokol Opava                                20            /           523,33
3.         TJ Lokomotiva Břeclav                      18             /           440,00
4.          VSK Univerzita Brno „B“                 16            /           413,50
5.         AK Hodonín                                      10            /           310,83
6.         AO Slavía Havířov                        8            /           321,50
7.        AC Moravská Slavia Brno           8             /           300,50
8.       AK Zlín                                              6              /           263,33

Body získané závodníky kteří startovali za družstvo mužů Moravské Slavie v I. až III.kole

P.č. Příjmení a jméno Body v kole celkem body Bodový zisk v % Průměr na  kolo Poz.
I. II. III. IV.  
   1. Olejníček Lukáš 17,50 17,75 20,25     55,50 18,47 18,50  
   2. Juránek Martin 17,50 14,75 17,50     49,75 16,56 16,58  
   3. Běťuňák Bohumil 16,00 15,00 15,50     46,50 15,47 15,50  
   4. Dvořák Jan 13,50 8,25 10,00     31,75 10,57 10,58  
   5. Rízek Milan 11,00 11,00 11,00   22,00 7,32 7,33 C
   6. Mahovský František 9,00 8,25     17,25 5,74 5,75  
   7. Honner Richard 2,00 4,00 3,00     9,00 3,00 3,00 C
   8. Hlavenka Tomáš 8,00     8,00 2,66 2,67  
   9. Pohanka Martin 8,00 0,00     8,00 2,66 2,67  
 10. Vrbka Marek 3,00 4,00     7,00 2,33 2,33  
 11. Orálek Daniel 7,00     7,00 2,33 2,33  
 12. Krejčík Jakub 1,50 1,75 3,00     6,25 2,08 2,08  
 13. Dobšík Jiří 6,25     6,25 2,08 2,08  
 14. Kocáb Vojtěch 5,50     5,50 1,83 1,83 H
 15. Hověžák Pavel 4,00 0,00 0,00     4,00 1,33 1,33  
 16. Noskovič Ladislav 3,00     3,00 1,00 1,00 C
 17. Vida Roman 1,00 2,00     3,00 1,00 1,00  
 18. Petr Ondřej 3,00     3,00 1,00 1,00  
 19. Žižka Jan 2,00     2,00 0,67 0,67  
 20. Hoff Jakub 2,00     2,00 0,67 0,67  
 21. Kuklínek Martin 2,00     2,00 0,67 0,67  
 22. Bašťovanský Marek 1,50     1,50 0,50 0,50  
 23. Nytra Marěj 0,00 0,25     0,25 0,08 0,08  
 24. Kyzlink Marek 0,00     0,00 0,00 0,00  
  Celkem 96,00 88,50 116,00 11,00 0,00 300,50 100,00 100,17  

 Časový pořad IV. kola

10,30 100 m př.  ŽF Tyč M Dálka M   Kladivo M Oštěp Ž
10,45 110 m př. MF          
10,00 100 m  ŽR           
11,15 100 m  MR          
11,30       Výška M    
11,45 800 m  ŽF       Kladivo Ž Oštěp M
12,00 800 m MF   Dálka Ž      
12,15 100 m ŽF          
12,30 100 m MF          
12,45 400 m  ŽF          
13,00 400 m MF Tyč Ž     Koule M Disk Ž
13,15 3000 m př. Ž   Trojskok M      
13,35 3000 m př. M          
14,00 400 m př. ŽF     Výška Ž    
14,15 400 m př. MF          
14.30 200 m  ŽF   Trojskok Ž   Koule Ž Disk M
14,45 200 m MF          
15,00 1500 m ŽF          
15,15 1500 m MF          
15,30 4×100m ŽF          
15,40 4×100m MF          
15,55 4×400 m ŽF          
16,10 4×400 m MF          

 3 000 m přek. mužů se poběží jako součást velké ceny Zlíny.

Hod kladivem bude probíhat na škvárovém hřišti

Komentáře

Pro korektní odeslání komentáře opište prosím také kód z obrázku níže.





Blue Captcha Image
Refresh

*

QR Code Business Card