Po IV.kole mladšího žactva jsme udrželi pozice

ve čtvrtek dne 8.září jsme na stadionu ve Vojtové ulici uspořádali IV.kolo soutěže družstev mladšíhio žactva. Podrobné výsledky najdete v sekci výsledky. Chlapci vybojovali 2.místo a děvčata byla třetí stejné pořadí obhájili i po čvrtém kole. Do finále Jižní Moravy, které se koná dne 22.9.2001 ve Znojmě postupují první dvě družstva. Tedy pouze naše družstvo chlapců, děvčata zůstala těsně za postupem.

  Pořadí družstev ve IV.kole   HOŠI  
      pomocné hlavní
1. BYAC Brno „A“   98,00 8
2. AC Moravská Slavia Brno   91,50 7
3. SK Speed Brno   45,50 6
4. VSK Univerzita Brno   45,00 5
5. ASK Blansko   22,00 4
6. BYAC Brno „B“   22,00 3
7. JAC Brno   6,00 2
8. MC atletika Brno   0,00 0
         
  Pořadí družstev po IV.kole   HOŠI  
      pomocné hlavní
1. BYAC Brno „A“   478,50 32
2. AC Moravská Slavia Brno   330,00 28
3. VSK Univerzita Brno   181,50 23
4. SK Speed Brno   138,00 19
5. ASK Blansko   116,00 18
6. BYAC Brno „B“   61,50 12
7. JAC Brno   13,00 4
8. MC atletika Brno   7,00 4
  Pořadá družstev ve IV.kole   DÍVKY  
      pomocné hlavní
1. SK Speed Brno „A“   97 8
2. JAC Brno „A“   95 7
3. AC Moravská Slavia Brno   88 6
4. VSK Univerzita Brno   20 5
5. BYAC Brno „A“   14 4
6. SK Speed Brno „B“   7 3
7. ASK Blansko   0 0
8. MC atletika Brno   0 0
  Pořadá družstev po IV.kole   DÍVKY  
      pomocné hlavní
1. JAC Brno „A“   483 31
2. SK Speed Brno „A“   381 28
3. AC Moravská Slavia Brno   315 25
4. VSK Univerzita Brno   89 19
5. BYAC Brno „A“   39 17
6. ASK Blansko   5 6
7. SK Speed Brno „B“   7 3
8. MC atletika Brno   5 2

 

Body získané závodníky, kteří startovali za družstvo hochů Moravské Slavie v I. až IV.kole

P.č. Příjmení a jméno Body v kole finále Jižní Moravy celkem body Bodový zisk v % Průměr na  kolo Poz.
I. II. III. IV.
1 Vojtek Matouš 19,25 24,75 22,25 21,25   87,50 26,52 21,88  
2 Moravec Filip 13,75 14,75 15,50 17,00   61,00 18,48 15,25  
3 Ščevík Michal 8,25 15,75 17,25   41,25 12,50 10,31  
4 Klaška Dominik 8,25 14,75 17,25   40,25 12,20 10,06  
6 Hladký Adam 2,75 1,25 9,75 10,75   24,50 7,42 6,13  
7 Brázda Mikuláš 5,75 4,25 3,50 4,25   17,75 5,38 4,44  
8 Richter Jakub 1,75 4,25 11,25   17,25 5,23 4,31  
9 Votýpka Tomáš 4,00 2,25 5,50 5,00   16,75 5,08 4,19  
10 Kotek Jakub 3,00 0,00 2,50 1,25   6,75 2,05 1,69  
11 Rozehnal Vojtěch 6,25   6,25 1,89 1,56  
12 Stibal Jakub 0,00 0,00 5,00   5,00 1,52 1,25  
13 Blatný Jan 2,25 0,00 2,25   4,50 1,36 1,13  
14 Hanák Filip 1,25   1,25 0,38 0,31  
15 Votýpka Martin 0,00 0,00 0,00 0,00   0,00 0,00 0,00  
16 Kaplan Josef 0,00 0,00   0,00 0,00 0,00  
17 Chudáček Ondřej 0,00 0,00   0,00 0,00 0,00  
18 Strnka Lukáš 0,00   0,00 0,00 0,00  
  Celkem 69,00 82,00 87,50 91,50 0,00 330,00 100,00 82,50  
Body získané hostujícími atlety z klubů :              
                0,000 0,00 0,00
Atlety AC Moravská Slavia   59,00 82,000 87,50 91,50 0,00 330,00 100,000 100,00 100,00
  Celkem 59,00 82,00 87,50 91,50 0,00 330,00 100,00 100,00 100,00
                     
                     
  Disciplína Body v kole – mladší žáci finále Jižní Moravy celkem body Bodový zisk v % Průměr na  kolo  
  I. II. III. IV.  
  štafeta 4×60 m 16,00 16,00 15,00 14,00   61,00 18,48 15,25  
  60 m  21,00 14,00 19,00   54,00 16,36 13,50  
  300 m 22,50 21,00   43,50 13,18 10,88  
  150 m 17,00 21,00   38,00 11,52 9,50  
  800 m 22,00 6,00   28,00 8,48 7,00  
  výška 9,00 16,00   25,00 7,58 6,25  
  dálka 8,00 14,50   22,50 6,82 5,63  
  koule 6,00 14,00   20,00 6,06 5,00  
  1 500 m 10,00 9,00   19,00 5,76 4,75  
  kriket 0,00 14,00   14,00 4,24 3,50  
  60 m překážek 5,00   5,00 1,52 1,25  
  1 000 m   0,00 0,00 0,00  
  štafeta 4 x 1 kolo   0,00 0,00 0,00  
  štafeta 4×200 m   0,00 0,00 0,00  
  Součet 69,00 82,00 87,50 91,50 0,00 330,00 100,00 82,50  

 

Body získané závodnicemi, které startovaly za družstvo dívek Moravské Slavie v I. až IV.kole

P.č. Příjmení a jméno Body v kole finále Jižní Moravy celkem body Bodový zisk v % Průměr na  kolo Poz.
I. II. III.  IV.
1 Machová Denisa 11,00 10,00 13,00 13,00   47,00 14,92 11,75  
2 Freibergerová Eliška 12,25 1,50 12,75 16,50   43,00 13,65 10,75  
3 Dvořáková Sabina 10,00 9,00 13,00 9,00   41,00 13,02 10,25  
4 Ročková Karolína 10,25 9,75 9,50   29,50 9,37 7,38  
5 Jeřábková Alžběta 6,25 7,50 8,75 2,50   25,00 7,94 6,25  
6 Slaná Marie 10,00 12,00   22,00 6,98 5,50  
7 Heřmánková Kristýna 7,00 4,00 2,00 5,00   18,00 5,71 4,50  
8 Pikulová Petra 0,00 8,00 6,00   14,00 4,44 3,50  
9 Chlupová Nela 4,00 3,00 7,00   14,00 4,44 3,50 H
10 Bakičová Veronika 0,00 2,00 6,00 2,00   10,00 3,17 2,50  
11 Marčíková Lenka 1,25 1,50 2,75 3,50   9,00 2,86 2,25  
12 Koláčková Adéla 2,00 4,00 2,00   8,00 2,54 2,00  
13 Škorňáková Silvie 0,00 1,50 6,00   7,50 2,38 1,88  
14 Valášková Barbora 5,00   5,00 1,59 1,25  
15 Syslová Kateřina 5,00   5,00 1,59 1,25  
16 Helsnerová Natálie 3,00 0,00 2,00   5,00 1,59 1,25  
17 Sedláčková Markéta 0,00 4,00   4,00 1,27 1,00  
18 Badinová Štěpánka 0,00 0,00 0,00 3,00   3,00 0,95 0,75  
19 Havelková Kristýna 0,00 0,00 3,00   3,00 0,95 0,75  
20 Buchtová Kateřina 0,00 0,00 2,00   2,00 0,63 0,50  
21 Bělušová Tereza 0,00   0,00 0,00 0,00  
22 Krobolová Karolína 0,00   0,00 0,00 0,00  
23 Tesařová Barbora 0,00   0,00 0,00 0,00  
24 Vystrčilová Libuše 0,00   0,00 0,00 0,00  
25 Bečvová Tereza 0,00   0,00 0,00 0,00 H
              0,00 0,00 0,00  
  Celkem 77,00 62,00 88,00 88,00 0,00 315,00 100,00 78,75  
Bitmap

 
                   
                     
ŠAK Židlochovice   4,00 3,00 7,00   14,00 4,44 3,50  
Atletky AC Moravská Slavia   73,00 59,00 88,00 81,00 0,00 301,00 95,56 75,25  
  Celkem 77,00 62,00 88,00 88,00 0,00 315,00 100,00 78,75  
                     
  Disciplína Body v kole – mladší žákyně finále Jižní Moravy celkem body Bodový zisk v % Průměr na  kolo  
  I. II. III. IV.  
  800 m 25,00 20,00 27,00 29,00   101,00 32,06 25,25  
  štafeta 4×60 m 13,00 14,00 15,00 14,00   56,00 17,78 14,00  
  150 m 28,00 15,00   43,00 13,65 10,75  
  300 m 22,00 16,00   38,00 12,06 9,50  
  60 m  5,00 12,00 11,00   28,00 8,89 7,00  
  koule 5,00 15,00   20,00 6,35 5,00  
  kriket 3,00 6,00   9,00 2,86 2,25  
  60 m překážek 8,00   8,00 2,54 2,00  
  dálka 3,00 3,00   6,00 1,90 1,50  
  výška 0,00 6,00   6,00 1,90 1,50  
  1 500 m   0,00 0,00 0,00  
  štafeta 4×1 kolo   0,00 0,00 0,00  
  štafeta 4×200 m   0,00 0,00 0,00  
  Součet 77,00 62,00 88,00 88,00 0,00 315,00 100,00 78,75  

Komentáře

Pro korektní odeslání komentáře opište prosím také kód z obrázku níže.





Blue Captcha Image
Refresh

*

QR Code Business Card