III.kolo družstev mladšího žactva

Ve čtvrtek dne 10.6.2010 se konalo v Blansku III. kolo soutěže družstev mladšího žactva. Kluci jsou po III. kole druzí, děvčata čtvrtá. Pořadí družstev, bodový zisk a výsledková listina

  Pořadí družstev ml. žáků ve III. kole
1 BYAC Brno A 8 143,0
2 AC Moravská Slavia Brno 7 47,5
3 VSK Univerzita Brno 6 46,0
4 MC atletika Brno 5 30,5
5 BYAC Brno B 4 26,0
6 ASK Blansko 3 21,0
7 SKM Brno 2 15,0
8 JAC Brno   0,0
  Pořadí družstev ml. žáků po III. kole
1 BYAC Brno A 24 391,5
2 AC Moravská Slavia Brno 20 165,5
3 VSK Univerzita Brno 19 164,5
4 MC atletika Brno 15 92,5
5 SKM Brno 10 60,5
6 ASK Blansko 9 59,0
7 BYAC Brno B 6 35,5
8 JAC Brno 4 22,0
  Pořadí družstev ml. žákyň ve III. kole
1 JAC Brno 7 145,0
2 SK Speed Brno 6 62,0
3 VSK Univerzita Brno 5 55,0
4 AC Moravská Slavia Brno 4 47,0
5 MC atletika Brno 3 10,0
6 ASK Blansko 2 10,0
7 BYAC Brno 1 1,0
  Pořadí družstev ml. žákyň po III. kole
1 JAC Brno 21 376,5
2 SK Speed Brno 18 215,0
3 VSK Univerzita Brno 14 124,0
4 AC Moravská Slavia Brno 13 119,0
5 ASK Blansko 8 43,5
6 MC atletika Brno 5 17,0
7 BYAC Brno 4 14,0

Body získané závodníky, kteří startovali za družstva Moravské Slavie v I. až III.kole

P.č. Příjmení a jméno Body v kole finále Jižní Moravy celkem body Bodový zisk v % Průměr na  kolo Poz.
I. II. III. IV.
   1. Vojtek Matouš 19,00 19,500     38,500 23,26 12,83  
   2. Klaška Dominik 7,00 14,75 16,500     38,250 23,11 12,75  
   3. Ščevík Michal 8,00 16,75     24,750 14,95 8,25  
   4. Richter Jakub 8,00 5,75 0,875     14,625 8,84 4,88  
   5. Pánek Tomáš 10,00 2,000     12,000 7,25 4,00  
   6. Tancer Petr 11,00 0,000     11,000 6,65 3,67 H
   7. Chudáček Ondřej 1,00 5,25 0,000     6,250 3,78 2,08  
   8. Stibal Jakub 0,00 1,25 4,000     5,250 3,17 1,75  
   9. Brázda Mikuláš 1,25 0,875     2,125 1,28 0,71  
   10. Votýpka Tomáš 2,00 0,000     2,000 1,21 0,67  
   11. Mareš Daniel 2,00  –     2,000 1,21 0,67  
   12. Konečný  2,000     2,000 1,21 0,67  
   13. Rozehnal Vojtěch 1,00 0,875     1,875 1,13 0,63  
   14. Strnka Lukáš   1,00 –   0,875     1,875  1,13  0,63   
   15. Blatný Jan 1,75  ms     1,750 1,06 0,58  
   16. Kotek Jakub  1,25       1,250 0,76 0,42  
   17. Badin Jan  0,00 0,000     0,000 0,00 0,00  
   18. Lang Krištof 0,000     0,000 0,00 0,00  
                      
                     
  Celkem 59,00 59,00 47,50 0,00 0,00 165,50 100,00 55,17  
                     
Body získané hostujícími atlety z klubů :              
   TJ Sokol Přísnotice 11,00 0,00 0,00 0,00 6,25 17,250 17,25 5,75
                     
   Atlety AC Moravská Slavia 59,00 48,000 47,50 0,00 0,00 159,25 82,750 82,75 27,58
                     
  Celkem 59,00 47,50 0,00 0,00 165,50 100,00 100,00 33,33
                     
  Disciplína Body v kole – mladší žáci finále Jižní Moravy celkem body Bodový zisk v % Průměr na  kolo  
  I. II. III. IV.  
  štafeta 4×60 m 12,00 12,00 11,50     35,50 21,45 11,83  
  800 m 20,00 19,00     39,00 23,56 13,00  
  koule 17,00     17,00 10,27 5,67  
  150 m 6,00 7,00     13,00 7,85 4,33  
  1 500 m 11,00     11,00 6,65 3,67  
  60 m  10,00 0,00     10,00 6,04 3,33  
  60 m překážek 9,00     9,00 5,44 3,00  
  kriket 6,00 0,00     6,00 3,63 2,00  
  výška 6,00 13,00     19,00 11,48 6,33  
  dálka 2,00     2,00 1,21 0,67  
  300 m 4,00     4,00 2,42 1,33  
  1 000 m     0,00 0,00 0,00  
  štafeta 4 x 1 kolo     0,00 0,00 0,00  
  štafeta 4×200 m     0,00 0,00 0,00  
  Součet 59,00 59,00 47,50 0,00 0,00 165,50 100,00 55,17  

 Žákyně

P.č. Příjmení a jméno Body v kole finále Jižní Moravy finále Moravy celkem body Bodový zisk v % Průměr na  kolo Poz.
I. II. III.  IV.
   1. Ročková Karolína 8,50 4,875 9,50       22,875 19,22 7,63  
   2. Freibergerová Eliška 9,25 7,000 6,25       22,500 18,91 7,50  
   3. Hégrová Andrea 9,875 10,25       20,125 16,91 6,71  
   4. Slaná Marie 8,50 1,000 5,50       15,000 12,61 5,00  
   5. Kolegarová Gabriela 2,00 3,875 5,25       11,125 9,35 3,71 H
   6. Machová Denisa 3,875 3,50       7,875 6,20 2,46  
   7. Bělušová Tereza 0,50 MS 4,00       4,500 3,78 1,50  
   8. Škorňáková Silvie 3,25 1,000       4,250 3,57 1,42  
   9. Dvořáková Sabina 1,25 1,000 1,25       3,500 2,94 1,17  
   10. Kudličková Tereza 2,50       2,500 2,10 0,83  
   11. Bakičová Veronika 1,25 1,000       2,250 1,89 0,75  
   12. Marčíková Lenka 1,50 MS 0,00       1,500 1,26 0,50  
   13. Heřmánková Kristýny MS 1,50       1,500 1,26 0,50  
   14. Badinová Štěpánka 0,00 0,000 0,00       0,000 0,00 0,00  
   15. Nováková Barbora 0,000       0,000 0,00 0,00  
   16. Jeřábková Alžběta 0,000 0,00       0,000 0,00 0,00  
                        
                        
                       
  Celkem 38,50 33,500 47,00 0,00 0,00 0,00 119,00 100,00 39,67  
                       
 

 
                     
   ŠAK Židlochovice 2,00 3,88 5,25 0,00 0,00 0,00 11,125 9,35 3,71  
                       
   Atletky AC Moravská Slavia 36,50 29,625 41,75 0,00 0,00 0,00 107,875 90,65 35,96  
                       
  Celkem 38,50 33,50 47,00 0,00 0,00 0,00 119,00 100,00 39,67  
                       
  Disciplína Body v kole – mladší žákyně finále Jižní Moravy finále Moravy celkem body Bodový zisk v % Průměr na  kolo  
  I. II. III. IV.  
  800 m 19,00 9,00 19,00       47,00 39,50 15,67  
  štafeta 4×60 m 11,00 11,50 11,00       33,50 28,15 11,17  
  300 m 10,00       10,00 8,40 3,33  
  150 m 5,00 3,00       8,00 6,72 2,67  
  60 m  5,00 3,00       8,00 6,72 2,67  
  výška 3,00 4,00       7,00 5,88 2,33  
  dálka 5,00       5,00 4,20 1,67  
  60 m překážek 0,50       0,50 0,42 0,17  
  kriket 0,00 0,00       0,00 0,00 0,00  
  koule 0,00       0,00 0,00 0,00  
  1 500 m       0,00 0,00 0,00  
  štafeta 4×1 kolo       0,00 0,00 0,00  
  štafeta 4×200 m       0,00 0,00 0,00  
  Součet 38,50 33,50 47,00 0,00 0,00 0,00 119,00 100,00 39,67  
  Název akce: 3. kolo soutěže družstev mladšího žactva  
  Místo a datum:  Blansko, 10.6.2010    
  Pořadatel:  ASK Blansko    
  Ředitel závodu:  Bohumil Kazda    
  Hlavní rozhodčí:  Ctibor Nezdařil    
  Výsledky zpracoval: Lenka Sotáková    
  Poznámka: závody proběhly za teplého slunečného počasí bez protestů
  Hoši        
           
poř přijmení jméno ročník/RČ oddíl výkon body
  60 m/žáci/rozběh 1        
1 Podborský Jakub 98 SKM Brno 9,0  
2 Beneš Petr 971009 VSK Univerzita Brno 9,0  
3 Pánek Tomáš   AC Moravská Slavia Brno 9,1  
4 Streit Pavel 1999 JAC Brno 9,4  
5 Toner Miroslav 1998 BYAC Brno A 9,4  
6 Hrad Hugo  2001 MC atletika Brno 12,7  
  60 m/žáci/rozběh 2        
1 Vaverka Lukáš 1997 BYAC Brno A 8,5  
2 Klíma Matěj 98 SKM Brno 9,5  
3 Prášek Štefan .000401 VSK Univerzita Brno 9,9  
4 Rozehnal Vojtěch   AC Moravská Slavia Brno 10,1 MB
5 Zbořil Jiří 1999 BYAC Brno B 11,0  
6 Stříž Samuel 2000 JAC Brno 11,1  
  60 m/žáci/rozběh 3        
1 Mikš Martin 1997 BYAC Brno A 8,7  
2 Zeisel Jan 1997 MC atletika Brno 8,8  
3 Klinkovský Jiří 1998 ASK Blansko 9,0  
4 Straka Vojtěch 991020 VSK Univerzita Brno 9,2  
5 Lang Krištof   AC Moravská Slavia Brno 10,1  
6 Štoudek Daniel 2001 JAC Brno 10,3  
  60 m/žáci/rozběh 4        
1 Tichý Ondřej 1998 BYAC Brno B 8,8  
2 Zbořil Jan 1998 BYAC Brno A 8,9  
3 Masnikosa Georgije 980502 VSK Univerzita Brno 9,3  
4 Blatný Jan   AC Moravská Slavia Brno 9,7 MB
5 Votýpka Tomáš   AC Moravská Slavia Brno 9,9  
  60 m/žáci/rozběh 5        
1 Kračmar Lukáš 1998 BYAC Brno A 8,3  
2 Pernica Adam 1997 ASK Blansko 8,9  
3 Budínský Jan 98 SKM Brno 9,4  
4 Stibal Jakub   AC Moravská Slavia Brno 10,6  
  60 m/žáci/rozběh 6        
1 Houser Filip Jan    VSK Univerzita Brno 8,7  
2 Reiner   MC atletika Brno 8,9  
3 Beránek Maxmilián 2000 BYAC Brno B 9,4  
4 Badin Jan   AC Moravská Slavia Brno 10,0  
5 Kocourek Martin 2000 JAC Brno 10,2  
6 Brtník Tomáš 2000 SKM Brno 10,6  
  60 m/žáci/finále A        
1 Kračmar Lukáš 1998 BYAC Brno A 8,2 11
2 Vaverka Lukáš 1997 BYAC Brno A 8,6 9
3 Zeisel Jan 1997 MC atletika Brno 8,7 8
4 Houser Filip Jan    VSK Univerzita Brno 8,9 7
5 Mikš Martin 1997 BYAC Brno A 9,0 6
6 Tichý Ondřej 1998 BYAC Brno B 9,1 5
  60 m/žáci/finále B        
1 Pernica Adam 1997 ASK Blansko 8,9 4
2 Reiner   MC atletika Brno 9,1 3
3 Klinkovský Jiří 1998 ASK Blansko 9,1 2
4 Zbořil Jan 1998 BYAC Brno A 9,2 1
5 Beneš Petr 971009 VSK Univerzita Brno 9,2  
6 Podborský Jakub 98 SKM Brno 9,4  
  300 m/žáci/rozběh 1        
1 Mikš Martin 1997 BYAC Brno A 52,0 6
2 Prášek Štefan .000401 VSK Univerzita Brno 55,5 1
3 Streit Pavel 1999 JAC Brno 56,5  
4 Strnka Lukáš   AC Moravská Slavia Brno 56,8  
5 Klíma Matěj 1998 SKM Brno 56,9  
6 Čačala Jakub 1999 BYAC Brno B 64,0  
  300 m/žáci/rozběh 2        
1 Mrázek Jan 1999 BYAC Brno A 49,8 8
2 Budínský Jan 1998 SKM Brno 51,8 7
3 Straka Vojtěch 991020 VSK Univerzita Brno 55,3 2
4 Chudáček Ondřej   AC Moravská Slavia Brno 57,1  
5 Stříž Samuel 2000 JAC Brno 70,8  
  300 m/žáci/rozběh 3        
1 Houser Filip-Jan 980302 VSK Univerzita Brno 46,3 11
2 Vaverka 1997 BYAC Brno A 47,4 9
3 Stibal Jakub   AC Moravská Slavia Brno 54,6 4
4 Hofbauer Martin 2000 SKM Brno 54,9 3
5 Štoudek Daniel 2001 JAC Brno 57,2  
6 Votýpka Martin   AC Moravská Slavia Brno 57,6  
  300 m/žáci/rozběh 4        
1 Podborský Jakub 1998 SKM Brno 52,5 5
2 Badin Jan   AC Moravská Slavia Brno 56,0  
3 Kovelský Petr 2000 BYAC Brno A 56,7  
4 Kocourek Martin 2000 JAC Brno 57,3  
5 Rozehnal     60,5  
  800m/žáci        
1 Vojtek Matouš   AC Moravská Slavia Brno 02:34,6 11
2 Kračmar Lukáš 1998 BYAC Brno A 02:34,8 9
3 Klaška Dominik   AC Moravská Slavia Brno 02:36,8 8
4 Beneš Petr 971009 VSK Univerzita Brno 02:37,8 7
5 Zamazal Michal 1999 BYAC Brno B 02:41,0 6
6 Buček David 1998 BYAC Brno A 02:41,6 5
7 Klusáček Ondřej 1997 BYAC Brno A 02:42,5 4
8 Zbořil Jan 1998 BYAC Brno A 02:42,8 3
9 Kotyza Daniel .001005 VSK Univerzita Brno 02:43,3 2
10 Toner Miroslav 1998 BYAC Brno A 02:44,1 1
11 Foller David 990807 VSK Univerzita Brno 02:46,2  
12 Richter Jakub   AC Moravská Slavia Brno 02:49,2  
13 Votýpka Tomáš   AC Moravská Slavia Brno 02:50,1  
14 Vaculík Jan 971122 VSK Univerzita Brno 02:57,0  
15 Blatný Jan   AC Moravská Slavia Brno 03:15,3  
16 Zbořil Jiří 1999 BYAC Brno B 03:18,7  
17 Láska Vít 1999 MC atletika Brno 03:34,4  
  Hod kriketovým míčkem/žáci      
1 Zeisel Jan 1997 MC atletika Brno 54,2 11
2 Nykl Mirek 1997 BYAC Brno A 46,39 9
3 Mrázek Jan 1999 BYAC Brno A 44,58 8
4 Kovelský Petr 2000 BYAC Brno A 41,85 7
5 Klinkovský Jiří 1998 ASK Blansko 41,23 6
6 Reiner Martin 1998 MC atletika Brno 39,09 5
7 Zamazal Michal 1999 BYAC Brno B 38,7 4
8 Buček David 1998 BYAC Brno A 38,34 3
9 Masnikosa Georgije 980502 VSK Univerzita Brno 37,86 2
10 Tichý Ondřej 1998 BYAC Brno B 36,7 1
11 Pánek Tomáš   AC Moravská Slavia Brno 36,45  
12 Tománek Jan 1998 BYAC Brno A 36,43  
13 Karas Jakub 1998 SKM Brno 36,28  
14 Smejkal Jiří 2000 BYAC Brno A 35,87  
15 Tancer Petr   AC Moravská Slavia Brno 35,29  
16 Richter Jakub   AC Moravská Slavia Brno 34,92  
17 Jiroušek Matěj 1998 BYAC Brno A 33,52  
18 Štěpánek Martin 1999 BYAC Brno B 28,7  
19 Brtník Jiří  2000 SKM Brno 28,6  
20 Hrad Hugo 2001 MC atletika Brno 26,44  
21 Beránek Maxmilián 2000 BYAC Brno B 25,54  
22 Votýpka Martin   AC Moravská Slavia Brno 25,3  
23 Lang Krištof   AC Moravská Slavia Brno 24,43  
  Výška/žáci        
1 Nykl Mirek 1997 BYAC Brno A 136 11
2 Pernica Adam 1997 ASK Blansko 133 9
3 Jiroušek Matěj 1998 BYAC Brno A 130 8
 4.-6. Klusáček Ondřej 1997 BYAC Brno A 120 MB
 4.-6. Vojtek Matouš   AC Moravská Slavia Brno 120 6,5
4.-6. Klaška Dominik 1998 AC Moravská Slavia Brno 120 6,5
7 Tománek Jan 1998 BYAC Brno A 115 5
8 Smejkal Jiří 2000 BYAC Brno A 115 4
9 Štěpánek Martin 1999 BYAC Brno B 110 3
  Čačala Jakub 1999 BYAC Brno B 0  
  Chudáček Ondřej   AC Moravská Slavia Brno 0  
  4x60m/žáci        
1 Vaverka, Nykl, Mrázek, Kráčmar BYAC Brno A – A BYAC Brno A 33,6 11
2 Beneš, Masnikosa, Hauser, Kotyza VSK Univerzita Brno A VSK Univerzita Brno 35,1 9
3 Vojtek, Pánek, Konečný, Klaška AC Moravská Slavia A AC Moravská Slavia Brno 35,3 8
4 Štěpánek, Beránek, Tichý, Tamaz. BYAC BrnoB  BYAC Brrno B 36,1 7
5 Buček, Zbořil, Mikš, Toner BYAC Brno A –  B BYAC Brno A 36,9 6
6 Prášek, Foller, Straka, Vaculík VSK Univerzita B VSK Univerzita Brno 37,7 5
7 Hrad, Reiner, Láska, Zeisel MC atletika Brno A MC atletika Brno 40,2 3,5
8 Richter, Rozehnal, Brázda, Strnka AC Moravská Slavia B AC Moravská Slavia Brno 40,2 3,5
  60 m/žákyně/rozběh 1        
1 Božková Kateřina 1998 SK Speed Brno 8,5  
3 FLORIÁNOVÁ Eliška                1999 JAC Brno 8,9  
2 Stojanovičová Denisa 980515 VSK Univerzita Brno 8,6  
6 Spoustová Alžběta 1999 MC atletika Brno 10,2  
5 KIESELOVÁ Michaela                  2000 BYAC Brno 10,0  
4 Hégrová Andrea   AC Moravská Slavia Brno 9,1  
  60 m/žákyně/rozběh 2        
2 Dvořáková Sabina   AC Moravská Slavia Brno 9,2  
1 Popelářová Barbora 1998 SK Speed Brno 9,0  
MB   4 MIKOVÁ Dominika                  2002 JAC Brno 10,1  
  Stojanovičová Denisa 980515 VSK Univerzita Brno    
3 Navrátilová Michaela 981113 VSK Univerzita Brno 9,8  
5 Filooušová Tamara 1998 ASK Blansko 10,1  
  60 m/žákyně/rozběh 3        
3 Kolegarová Gabriela   AC Moravská Slavia Brno 9,3  
5 Zummerová Anna 1997 ASK Blansko 9,7  
2 Kurowská Anna 1997 SK Speed Brno 9,2  
MB    6 TICHÁ Kateřina                         1999 JAC Brno 9,9  
4 Machová Denisa   AC Moravská Slavia Brno 9,7  
1 PALÁTOVÁ Eliška                1997 JAC Brno 9,0  
  60 m/žákyně/rozběh 4        
1 PALÁNOVÁ Aneta                1997 JAC Brno 8,4  
6 Bělušová Tereza   AC Moravská Slavia Brno 10,1  
2 Kolková Adéla 976024 VSK Univerzita Brno 8,9  
3 Plisková Anna 1998 SK Speed Brno 9,1  
4 MEDKOVÁ Nela                      1998 JAC Brno 9,2  
5 Kalová Kamila 1998 ASK Blansko 9,9  
  60 m/žákyně/rozběh 5        
4 Růžičková Bára 1999 MC atletika Brno 9,9  
5 Badinová Štěpánka   AC Moravská Slavia Brno 10,5  
1 Scholasterová Viktorie 1997 JAC Brno 8,9  
2 Šustrová kateřina 1997 ASK Blansko 8,9  
3 Bitto Natálie 1997 SK Speed Brno 9,2  
  60 m/žákyně/rozběh 6        
2 Heřmánková Kristýna   AC Moravská Slavia Brno 9,7  
1 HRUBANOVÁ Anna                    1997 JAC Brno 9,1  
3 Jeřábková Alžběta   AC Moravská Slavia Brno 9,7  
4 Antlová Michaela 1999 SK Speed Brno 9,8  
  60 m/žákyně/rozběh 7        
3 Wernerová Gabriela 2002 MC atletika Brno 10,9  
1 BURIANOVÁ Lenka               2000 JAC Brno 9,8  
4 Kocí Tereza 2000 MC atletika Brno 11,1  
2 Bečvářová  Ema 2000 BYAC 10,3  
5 Miková Eliška 2000 BYAC 11,2  
  60 m/žákyně/finále A        
1 Stojanovičová Denisa 980515 VSK Univerzita Brno 8,4 11
2 Božková Kateřina 1998 SK Speed Brno 8,4 9
3 PALÁNOVÁ Aneta                1997 JAC Brno 8,4 8
4 Kolková Adéla 976024 VSK Univerzita Brno 8,8 7
 5-6 FLORIÁNOVÁ Eliška                1999 JAC Brno 8,9 5,5
 5-6 Scholasterová Viktorie 1997 JAC Brno 8,9 5,5
  60 m/žákyně/finále B        
1 PALÁTOVÁ Eliška                1997 JAC Brno 8,9 4
2 Hégrová Andrea   AC Moravská Slavia Brno 8,9 3
3 Šustrová kateřina 1997 ASK Blansko 9,1 2
4 HRUBANOVÁ Anna                    1997 JAC Brno 9,2 1
 5-6 Popelářová Barbora 1998 SK Speed Brno 9,3  
 5-6 Plisková Anna 1998 SK Speed Brno 9,3  
  300 m/žákyně/rozběh 1      
1 Kolková Adéla 976024 VSK Univerzita Brno 47,2 11
2 Božková Kateřina 1998 SK Speed Brno 47,4 9
3 PALÁNOVÁ Aneta                      1997 JAC Brno 49,1 8
4 Hégrová Andrea   AC Moravská Slavia Brno 50,4 6
5 SMEJKALOVÁ Hana                   1998 JAC Brno 57,1 MB
6 BEČVÁŘOVÁ Emma                    2000 BYAC Brno 62,5  
  300 m/žákyně/rozběh 2      
1 Kolegarová Gabriela   AC Moravská Slavia Brno 51,7 4
2 Scholasterová Viktorie 1997 JAC Brno 52,0 3
3 MEDKOVÁ Nela                         1998 JAC Brno 53,8  
4 Popelářová Barbora 1998 SK Speed Brno 55,0  
5 Spoustová Alžběta 1999 MC atletika Brno 56,3  
6 HLAVÁČOVÁ Karolína                2000 BYAC Brno 62,0  
  300 m/žákyně/rozběh 3      
1 Plisková Anna 1998 SK Speed Brno 53,5  
2 HRUBANOVÁ Anna                   1997 JAC Brno 54,0  
3 Heřmánková Kristýna   AC Moravská Slavia Brno 55,9  
4 KLOSSOVÁ Kristýna                     1999 JAC Brno 59,5 MB
5 Wernerová Gabriela 2002 MC atletika Brno 64,7  
6 KUBEŠOVÁ Monika                 2000 BYAC Brno 65,8  
           
  300 m/žákyně/rozběh 4      
1 HRUBÁ Michaela                      1998 JAC Brno 50,3 7
2 Coufalová Veronika 1997 SK Speed Brno 52,2 2
3 Šustrová kateřina 1997 ASK Blansko 52,3 1
4 TICHÁ Kateřina                            1999 JAC Brno 55,1 MB
5 KIESELOVÁ Michaela                2000 BYAC Brno 56,0  
6 MIKOVÁ Dominika                     2002 JAC Brno 59,4 MB
  300 m/žákyně/rozběh 5      
1 ZAMAZALOVÁ Veronika             1997 JAC Brno 50,5 5
2 Jirků Alexandra 1998 SK Speed Brno 52,6  
3 Marčíková Lenka   AC Moravská Slavia Brno 57,4  
4 Hynštová 1999 MC atletika Brno 57,6  
5 SEDLÁČKOVÁ Lucie                 2001 JAC Brno 60,6 MB
6 MIKOVÁ Eliška                   2000 BYAC Brno 71,6  
  800m/žákyně        
1 FLORIÁNOVÁ Eliška                1999 JAC Brno 02:42,7 11
2 FIALOVÁ Kateřina                     1997 JAC Brno 02:43,8 9
3 Ročková Karolína   AC Moravská Slavia Brno 02:45,3 8
4 Kurowská Anna 1997 SK Speed Brno 02:46,0 7
5 HUBÁČKOVÁ Eva                    1997 JAC Brno 02:52,4 6
6 Freibergerová Eliška   AC Moravská Slavia Brno 02:52,6 5
7 Slaná Marie   AC Moravská Slavia Brno 03:00,9 4
8 Klásková Lucie .001011 VSK Univerzita Brno 03:01,1 3
9 Machová Denisa   AC Moravská Slavia Brno 03:06,4 2
10 Růžičková Bára 1999 MC atletika Brno 03:06,8 1
11 Vrtělová Jana 1998 SK Speed Brno 03:08,1  
12 Badinová Štěpánka   AC Moravská Slavia Brno 03:24,9  
  Hod kriketovým míčkem/žákyně      
1 Navrátilová Michaela 981113 VSK Univerzita Brno 39,41 11
2 Bitto Natálie 1997 SK Speed Brno 38,11 9
3 Stojanovičová Denisa 980515 VSK Univerzita Brno 36,96 8
4 FIALOVÁ Kateřina                      1997 JAC Brno 34,10 7
5 Dohnalová Petra 1998 SK Speed Brno 33,81 6
6 Coufalová Veronika 1997 SK Speed Brno 33,70 5
7 KLOSSOVÁ Kristýna                  1999 JAC Brno 33,62 4
8 HRUBÁ Michaela                  1998 JAC Brno 31,40 3
9 MAŠOVÁ Markéta                     1998 JAC Brno 31,38 2
10 PALÁTOVÁ Eliška                        MB 1997 JAC Brno 30,04 MB
11 SOCHOROVÁ Anna                 1998 JAC Brno 28,61 MB
12 SCHLAGEROVÁ Melissa              MB 1998 JAC Brno 27,78 MB
13 HLAVÁČOVÁ Karolína                 2000 BYAC Brno 27,57 1
14 STARČEVIČOVÁ Andrea            1998 JAC Brno 26,48  
15 Kalová Kamila 1998 ASK Blansko 26,38  
MB SEDLÁČKOVÁ Lucie                    MB 2001 JAC Brno 25,53  
17 KUBEŠOVÁ Monika                    2000 BYAC Brno 23,12  
18 Freibergerová Eliška   AC Moravská Slavia Brno 21,44  
19 Jeřábková Alžběta   AC Moravská Slavia Brno 19,33  
20 Filooušová Tamara 1998 ASK Blansko 19,02  
21 Zummerová Anna 1997 ASK Blansko 16,22  
  Výška/žákyně        
1 ZAMAZALOVÁ Veronika           1997 JAC Brno 130 11
2 MAŠOVÁ Markéta                    1998 JAC Brno 123 9
3 STARČEVIČOVÁ Andrea        1998 JAC Brno 120 8
4 Šustrová Kateřina 1997 ASK BLAnsko 115 7
5 Hynštová Barbora 1999 MC atletika Brno 110 6
6 SMEJKALOVÁ Hana                     1998 JAC Brno 110 5
7 Bělušová Tereza   AC Moravská Slavia Brno 105 4
 8-9  SCHLAGEROVÁ Melissa          1998 JAC Brno 105 3
 8-9 BURIANOVÁ Lenka                       2000 JAC Brno 105 MB
  Dvořáková Sabina   AC Moravská Slavia Brno 0  
  Marčíková Lenka   AC Moravská Slavia Brno 0  
           
  4x60m/žákyně        
1 Palánová, Medková, Floriánová, Scholasterová JAC Brno A JAC Brno 33,9 11
2 Fialová, Zamazalová, Hrubá, Schlagerová JAC Brno B JAC Brno 35,2 9
3 Božková, Popelářová, Kurowská, Bitto SK Speed Brno A SK Speed Brno 35,6 8
4 Plisková, Jirků, Antlová, Coufalová SK Speed Brno B SK Speed Brno 36,3 7
5 Heřmánková, Ročková, Slaná, Machová AC Moravská Slavia B AC Moravská Slavia Brno 36,7 6
6 Sochorová, Hrubanová, Starčevičová, Mašová JAC Brno C JAC Brno 37,1 MB
7 Freibergerová, Hégrová, Dvořáková, Kolegarová AC Moravská Slavia A AC Moravská Slavia Brno 37,6 5
8 Stojanovičová, Klásková, Navrátilová, Kolková VSK Univerzita Brno A VSK Univerzita Brno 38,0 4
9 Spoustová, Kocí, Růžičková, Hynštová MC atletika Brno A MC atletika Brno 41,3 3
  Čechová, Bečvářová, Hlaváčová, Kubešová BYAC Brno BYAC Brno DNF  

Komentáře

Pro korektní odeslání komentáře opište prosím také kód z obrázku níže.





Blue Captcha Image
Refresh

*

QR Code Business Card