II.kolo soutěže družstev starších žákyň

V sobotu dne 29.května 2010 se koná v Hodoníně II.kolo soutěže družstev staršího žactva. Sraz pozvaných závodnic je v den závodu v 7,45 hod. na parkovišti naproti obchodnímu domu Tesco. Odjezd autobusem v 8,00 hod. Kontakt na vedoucího družstva Jng.Jiřího Procha tel. 777 136 914, email: JiriProch@JPSystem.cz

PROPOZICE 2. KOLO SOUTĚŽE DRUŽSTEV STARŠÍHO ŽACTVA JmKAS

Pořadatel: Atletický klub Hodonín
Termín: sobota 29. 5. 2010 začátek 10:00
Místo konání: Stadion U Červených domků Hodonín, Sukova 41
Prezentace: změny do 9:15 hod , později jen škrty
Přihlášky: od čtvrtka 27. 5. 2010 do pátku 28. 5. 2010 do 18:00 hodin
na www. atletika.cz

ČASOVÝ PROGRAM ZÁVODŮ

10:00    200 m př. HF                Dálka D           Výška H              Koule D           Disk H
10:10    200 m př. DF
10:30    60 m HR
10:40    60 m DR
10:50   1 500 m HF
11:00    1 500 m DF                     Dálka H           Výška D              Koule H          Disk D
11:10    60 m HF
11:20    60 m DF
11:30    300 m HF
11:40   300 m DF                           Oštěp H          Tyč H +D
12:10   150 m HF
12:20   150 m DF                           Oštěp D
12:40   3 x 300 m HF
12:50   3 x 300 m DF

Oblastní přebor družstev starších žákyň Jihomoravského kraje -stav po I. kole
Pořadí Družstvo                                           Body
1. AK Hodonín                                         7 / 168,50
2. AC Moravská Slavia Brno      6 / 167,00
3. AHA Vyškov                                       5 / 157,50
4. TJ Lokomotiva Břeclav                  4 / 65,00
5. TJ Znojmo                                            3 / 50,00
6. VSK Univerzita Brno                        2 / 41,00
7. AK Kyjov                                              1 / 5,00

Body získané závodnicemi. které startovali v I.kole za družstvo starších žákyň Moravské Slavie

P.č. Příjmení a jméno Body v kole celkem body Bodový zisk v % Průměr na  kolo Poz.
I. II. III.
   1. Prochová Hana 33,00     33,00 19,76 33,00  
   2. Ondráčková Anna 21,00     21,00 12,57 21,00  
   3. Hlavoňová Michaela 18,75     18,75 11,23 18,75 H
   4. Strejčková Žaneta 18,75     18,75 11,23 18,75 H
   5. Freibergerová Anna 18,75     18,75 11,23 18,75  
   6. Klepalová Kamila 16,00     16,00 9,58 16,00 H
   7. Coufalová Karolína 12,75     12,75 7,63 12,75  
   8. Tancerová Tereza 8,00     8,00 4,79 8,00 H
   9. Trojanová Barbora 7,00     7,00 4,19 7,00 H
   10. Ihmová Irena 5,00     5,00 2,99 5,00  
   11. Schimmerová Karolína 4,00     4,00 2,40 4,00 H
   12. Peštálová Andrea 4,00     4,00 2,40 4,00  
   13. Tancerová Kateřina ms     0,00 0,00 0,00 H
                 
                 
                 
 
Celkem 167,00 0,00 0,00 167,00 100,00 167,00  
                 
                 
ASK Blansko   53,50 0,00 0,00 65,50 39,22 65,50  
TJ Sokol Přísnotice   8,00 0,00 0,00 8,00 4,79 8,00  
ŠAK Židlochovice   11,00 0,00 0,00 18,75 11,23 18,75  
Hostující celkem   72,50 0,00 0,00 92,25 55,24 92,25  
                 
Atlety AC Moravská Slavia   94,50 0,00 0,00 74,75 44,76 74,75  
                 
  Celkem 167,00 0,00 0,00 167,00 100,00 167,00  
 
               
   Bobový zisk v disciplínách              
  Disciplína Body v kole – starší žákyně celkem body Bodový zisk v % Průměr na  kolo  
  I. II. III.  
  60 m 26,00     26,00 15,57 26,00  
  300 m 19,00     19,00 11,38 19,00  
  800 m 13,00     13,00 7,78 13,00  
  150 m 22,00     22,00 13,17 22,00  
  oštěp 14,00     14,00 8,38 14,00  
  disk 12,00     12,00 7,19 12,00  
  100 překážek 18,00     18,00 10,78 18,00  
  koule 0,00     0,00 0,00 0,00  
  1 500 m     0,00 0,00 0,00  
  štafeta 4 x 60 m 19,00     19,00 11,38 19,00  
  200 m překážek     0,00 0,00 0,00  
  štafeta 3 x 300 m     0,00 0,00 0,00  
  výška 4,00     4,00 2,40 4,00  
  dálka 20,00     20,00 11,98 20,00  
  Kladivo neobsazeno      0,00  0,00  0,00  
  tyč     0,00 0,00 0,00  
  Součet 167,00     167,00 100,00 167,00  

Komentáře

Pro korektní odeslání komentáře opište prosím také kód z obrázku níže.





Blue Captcha Image
Refresh

*

QR Code Business Card