II.kolo II.ligy družstev mužů a žen – 4.6.2011

 Zpravodaj č.2 družstva žen a “B” družstva mužů

Družstvo žen a „béčko“ mužů absolvovalo v sobotu 21. května v Uherském Hradišti první kolo svých druholigových soutěží.

 Nečekaně úspěšně si vedly ženy, které obsadily výborné druhé místo, a to jen o pouhé dva body za vítězným celkem AK PSK Zlín „B“. A nebýt technické závady na časomíře, díky níž se muselo opakovat finále na 100 metrů, by naše družstvo dokonce vyhrálo! V opakovaném závodě však děvčatům už chyběly síly…

Za klad je nutno považovat nejen poměrně dobrou účast, ale především bojovnost týmu a některé skvělé výkony. Své disciplíny vyhrály Jana Jeřábková /1 500 m/, veteránka Alena Krcháková /3 000 m/ a Anna Ondráčková /dálka/. Naše závodnice obsadily dalších šest druhých a šest třetích míst, primát jim ale patřil ve skoku dalekém, v němž vybojovaly první tři místa, a tato disciplína také byla ziskem 18,00 b. naší nejúspěšnější.

 Tabulky soutěží družstev II. atletická liga žen – skupina „D 2“ – stav po I. kole

 Pořadí                   Družstvo                                               Body                   

1         AK PSK Zlín „B“                                               4         /               104,00

2         AC Moravská Slavia Brno                            3         /               102,00

3         AHA Vyškov                                                      2         /                 70,00

4         AC Slovácká Slavia Uh. Hradiště                  1         /                 59,00

 Body získané závodnicemi, které startovaly za družstvo žen Moravské Slavie Brno

P.č. Příjmení a jméno Body v kole celkem body Bodový zisk v % Průměr na  kolo Poz.
I. II. III. IV. Baráž
   1. Jeřábková Jana 12,75         12,75 12,50 12,75  
   2. Obšelová Monika 12,00         12,00 11,76 12,00 H
   3. Ondráčková Anna 10,00         10,00 9,80 10,00  
   4. Musilová Erika 9,00         9,00 8,82 9,00  
   5. Ambrosová Aneta 8,75         8,75 8,58 8,75  
   6. Coufalová Dominika 8,75         8,75 8,58 8,75  
   7. Blažková Eva 7,00         7,00 6,86 7,00  
   8. Krcháková Alena 7,00         7,00 6,86 7,00  
   9. Peštálová Andrea 6,75         6,75 6,62 6,75  
   10. Jimramovská Zuzana 6,00         6,00 5,88 6,00 H
   11. Přikrylová Iva 5,00         5,00 4,90 5,00 H
   12. Sivila Shannon 4,00         4,00 3,92 4,00 H
   13. Ihmová Irena 2,00         2,00 1,96 2,00  
   14. Nečasová Klára 1,00         1,00 0,98 1,00 H
   15. Olejníčková Martina 1,00         1,00 0,98 1,00  
   16. Egnerová Eliška 1,00         1,00 0,98 1,00 H
  Celkem 102,00 0,00 0,00 0,00 0,00 102,00 100,00 20,40  

 

Také družstvo mužů příjemně překvapilo – v konkurenci sedmi týmů skončilo na pomyslné bronzové příčce. Z hlediska umístění byl nejúspěšnější Martin Tuček, dvakrát druhý na 200 m a v dálce, stejná umístění obsadili Jan Fiala /3 000 m/ a Michal Študent /trojskok/. Třetí místa vybojovali Ivo Hertl /100 m/ a Vít Drmola /koule/.

I muži zasluhují pochvalu za obětavost, bojovnost a předvedené výkony, kterých někteří /např. Fiala, Drmola, Študent/ dosáhli navzdory zdravotním potížím. V této souvislosti považuji za vhodné připomenout, že kromě omluvených sportovců se vyskytli jedinci, kteří  „zapomněli“, že by mohli také svou účastí přispět ke zdárné reprezentaci našeho klubu.

Tabulky soutěží družstev II. atletická liga mužů – skupina „D2“ – stav po I. kole

Pořadí                   Družstvo                                               Body                   

  1. AK PSK Zlín                                                        7         /              210,00
  2. AHA Vyškov                                                        6         /              204,00
  3. AC Moravská Slavia Brno “B”              5         /              129,00
  4. AC Čejkovice                                                       4         /                97,00
  5. TJ Sokol Brno-Žabovřesky                               3         /                95,00
  6. TJ Znojmo                                                            2         /                62,00,
  7. TJ Jiskra Otrokovice                                           1         /                50,00

 

Body získané závodníky startující za „B“ družstvo mužů Moravské Slavie

P.č. Příjmení a jméno Body v kole celkem body Bodový zisk v % Průměr na  kolo Poz.
I. II. III. IV. Baráž
   1. Študent Michal 20,75         20,75 14,93 20,75  
   2. Tuček Martin 18,00         18,00 12,95 18,00  
   3. Hertl Ivo 15,75         15,75 11,33 15,75 H
   4. Fiala Jan 15,00         15,00 10,79 15,00  
   5. Pokorný Jan 12,75         12,75 9,17 12,75 H
   6. Sláma Michal 8,00         8,00 5,76 8,00  
   7. Čech Vojtěch 8,00         8,00 5,76 8,00 H
   8. Drmola Vít 8,00         8,00 5,76 8,00  
   9. Marčík Petr 6,00         6,00 4,32 6,00  
 10. Havelka Jan 6,00         6,00 4,32 6,00  
 11. Strnka David 6,00         6,00 4,32 6,00  
 12. Vystrčil Pavel 5,00         5,00 3,60 5,00  
 13. Havíř Tomáš 4,75         4,75 3,42 4,75  
 14. Kundera Zdeněk 3,00         3,00 2,16 3,00  
 15. Tuček Libor 1,00         1,00 0,72 1,00  
 16. Šimek Ondřej 1,00         1,00 0,72 1,00  
  Celkem 139,00 0,00 0,00 0,00 0,00 139,00 100,00 139,00  

 

Druhé kolo II. ligy žen a „B“ družstva mužů se koná v sobotu 4.6.2011 ve Vyškově. Sraz účastníků je v 7,45 h. na parkovišti naproti hotelu Grand /bývalé autobusové nádraží/. Odjezd je v 8,00 h.

Připomínám, že je nutno startovat v oddílovém dresu /alespoň tílko/, protože vrchník disciplíny by nemusel pustit závodníka na start. 

Na vaši účast se těší vedoucí družstev:

Mgr. Alena Vyskočilová, tel. 737 660 908, e-mail vyskocilova@pppbrno.cz

Mgr. Jiří Šmiták, tel. 732 626 207, 544 2l6 335, e-mail smitakjiri@centrum.cz

ČASOVÝ POŘAD

 

10.00    10 000 m M F             výška Ž               dálka M              oštěp Ž              kladivo M

10.45    110m př. M F

11.00    100m př. Ž F

11.15    100m  Ž R                                                                         oštěp M

11.30    100m  M R                 tyč M                     dálka Ž                                        kladivo Ž

11.45    800m  Ž F                    

11.55    800m  M F

12.15    100m  Ž FA

12.20    100m  M FA               výška M

12.25    100m  M FB                                                                     disk Ž

12.40    400m  Ž F                                             trojskok M                                       koule M

12.50    400m  M F              

13.00    5000m  Ž F                                           

13.30    400m př. Ž F               tyč Ž

13.45    400m př. M F                                                                   disk M

14.00    200m  Ž F                                               trojskok Ž                                      koule Ž

14.10    200m  M F

14.25    1 500m Ž F

14.35    1 500m M F

14.45    4 x 400m  Ž F

15.00    4 x 400m  M F     

                                                                                     Mgr. Jiří Šmiták v.r.

Komentáře

Pro korektní odeslání komentáře opište prosím také kód z obrázku níže.





Blue Captcha Image
Refresh

*

QR Code Business Card