I.kolo II.ligy družstev žen a “B” družstva mužů

Pozvánka : V sobotu dne 21.5.2011 se koná v Uherském Hradišti I. kolo skupiny “D 2″ II. ligy družstev mužů a žen. Sraz závodníků v 7,45 hod. na parkovišti naproti hotelu Grand (bývalé autobusové nádraží). Odjezd v 8,00 hod.

Vedoucí družstva ženy: Mgr. Alena Vyskočilová

Vedoucí „B“ družstva muži: Mgr.Jiří Šmiták

POZOR !!!!
Sraz pozvaných závodníků v den závodu 7,45 hod. na parkovišti naproti hotelu Grand, staré autobusové nádraží.

Odjezd autobusem v 8,00 hod.

Pokud se z vážných důvodů nemůžeš I. kola zúčastnit informuj o tom vedoucího družstva mužů na některý z níže uvedených kontaktů.

V letošním roce startuje naše „B“ družstvo mužů ve skupině „D2“ II. atletické ligy a ženy startují ve stejné soutěži. Pro úplnost uvedu termíny a místa konání:

II. atletická liga žen – skupina „D 2“        
Řídící soutěže:        
Vedoucí družstva: Mgr.Alena Vyskočilová        
Družstvo        
AC Moravská Slavia Brno        
AC Slovácká Slavia Uherské Hradiště I.kolo 21.5.2011 III.kolo 25.6.2011
AHA Vyškov II.kolo 4.6.2011 IV.kolo 27.8.2011
AK PSK Zlín „B“        
Finále o postup do I.ligy 17.9.2011 vítěz sk. D2 mužů  
         
II. atletická liga mužů – skupina „D2“        
Řídící soutěže: Mgr. Míloslav Zeman        
Vedoucí družstva: Mgr.Jiří Šmiták        
Družstvo        
AC Moravská Slavia Brno „B“        
Jiskra Otrovice        
Sokol Brno-Žabovřesky        
AK PSK Zlín        
AHA Vyškov        
TJ Znojmo        
Sokol Čejkovice        
  I.kolo 21.5.2011    
  II.kolo 4.6.2011    
  III.kolo 25.6.2011    
  IV.kolo 27.8.2011    

Dres bílé tílko, modré trenýrky.

1. kolo

II. ligy mužů  a  II. Ligy žen skupiny  D2

21. května  2011

Uherské  Hradiště

 

 

10.20                                                      kladivo M

 

10.30                          tyč M        dálka Ž                  oštěp Ž

 

10.45      110m př. FM

 

11.00    100m př. ŽF

 

11.15    100m  ŽR

 

11.25    100m  MR                       výška Ž

 

11.40    800m  ŽR       dálka M                oštěp M    kladivo Ž

 

11.50    800m  MF

 

12.05    100m  ŽF

 

12.15    100m  MF

 

12.30    400m  ŽF

 

12.40    400m  MF

 

12.50    3000m  ŽF

 

13.00                            trojskok Ž           koule M     disk Ž

 

13.05    3000m MF

 

13.15                          tyč Ž      výška M 

 

13.25    400m př. ŽF

 

13.35    400m př. MF

 

13.50    200m  ŽF        trojskok M           disk M       koule Ž

 

14.00    200m  MF

 

14.15    1 500m ŽF

 

14.25    1 500m MF

 

14.40    4 x 100m  ŽF

 

14.50    4 x 100m  MF                                                                                                                                                                                                                  

Disciplíny lze na základě dohody se závodníkem a trenérem měnit. Vždy však bude upřednostňován zdravotní stav závodníka a potřeby družstva. Jistě je Vám známo, že za družstvo může nastoupit v jednom kole maximálně 24 závodníků (včetně chodců) a tito mohou startovat v maximálním počtu v disciplínách.: Muži a junioři nejvýše ve 3 individuálních disciplínách+2 štafety, dorostenci nejvýše ve 3 disciplínách. V kategorii dospělých (1989 a st.) mohou v jednom dni startovat pouze v jednom závodě na tratích 3000 m a delších, závodníci kat. juniorů mohou v jednom dni startovat v jednom závodě na tratích 1 500 m a delších a závodníci v kategorii dorostu a žactva mohou v jednom dni startovat pouze v jednom závodě na tratích 800 m a delších.
Jelikož se již rozjela dráhová sezóna doporučuji všem, aby nepolevovali v tréninkovém úsilí a využili na rozzávodění atletické mítinky.
Bodné v soutěži družstev mužů je 50,-Kč/bod.
Bodné bude ve všech soutěžích, kde je poskytováno, vypláceno jako příspěvek
závodníkům na nákup sportovního materiálu proti předloženým paragonům.
Příspěvek se proplácí oproti předloženým dokladům o nákupu sportovního materiálu a to
poprvé cca do 14 dnů po skončení 3. kola a podruhé cca do 14 dnů po skončení celé
soutěže.
!!!! Odjezd na jednotlivá kola bude autobusem, který bude přistaven na parkovišti naproti hotelu Grand, bývalé autobusové nádraží.

Termínovou listiny mistrovských závodů a kontaktní adresy na kterých můžete získat vše potřebné jsou obsaženy v klubovní ročence, kterou si můžete vyzvednou každé pondělí od 19,00 hod. v atletické klubovně, dále na klubovních stránkách http://www.mslavia.cz.
Případně lze s vedoucím družstva korespondovat i přes e-mail

ženy                :           Mgr.Alena Vyskočilová,  737 660 908,  vyskocilova@pppbrno.cz                                 

muži „B“         :           Mgr. Jiří Šmiták, 544 216 335,  732 626 207,  smitakjiri@centrum.cz

zástupce          :           Mgr. Arnošt Ryšavý, 737 463 325

Soupiska na rok :     2011
Soutěž                :     II. atletická liga sk. “D2”
Družstvo mužů   :     AC Moravská Slavia Brno “B”
Č.  Jméno  Příjmení Datum narození *
      (rr/mm/dd)  
1. Hubert Adámek 71-10-06  
2. Marek Benátský 95-03-12  
3. Tomáš Bezděk  90-10-19  
4. Petr Bičan 66-11-09  
5. Jaroslav  Ďásek 93-06-24 H
6. Vít Drmola  60-12-15  
7. Jan Fiala 72-09-28  
8. Martin Foukal  88-09-08  
9. Karel Fučík 72-09-21  
10. Jan Havelka 94-03-10  
11. Tomáš Havíř 96-06-26  
12. Ivo Hertl 80-02-29 H
13. Pavel Hověžák  75-01-21  
14. Jan Jína 73-07-11  
15. Martin Kleibl 73-11-18  
16. Aleš Konečný 97-03-19  
17. Peter Krupka 65-06-02  
18. Zdeněk Kundera 89-09-22  
19. Petr Marčík 72-04-27  
20. Zdeněk Mazal 81-09-22  
21. Matěj Nytra 88-10-08  
22. Vojtěch Papež  91-05-23  
23. Tomáš Pásler  89-03-13  
24. Jan Pokorný 87-03-25 H
25. Petr Pola 89-08-12  
26. Aleš Sikora 73-07-27  
27. Jindřich Skácel 74-04-01  
28. Michal Sláma 93-11-16  
29. David Strnka 95-10-16  
30. Petr Svoboda  68-10-15  
31. Ondřej Šimek 96-01-25  
32. Michal Študent 88-06-06  
33. Pavel Tešnar 73-07-22  
34. Václav Truhlář 89-06-12  
35. Libor Tuček 65-08-04  
36. Martin Tuček 95-12-05  
37. Pavel Vystrčil 82-09-20  

Komentáře

Pro korektní odeslání komentáře opište prosím také kód z obrázku níže.





Blue Captcha Image
Refresh

*

QR Code Business Card