I.kolo družstev mladšího žactva kluci druzí děvčata třetí

Ve čtvrtek dne 28.dubna se konalo I.kolo soutěže družstev mladšího žactva

Celkový bodový stav/Ml. žákyně 
poř. družstvo body
1 JAC Brno 138.00
2 SK Speed Brno 86.00
3 AC Moravská Slavia Brno 77.00
4 VSK Univerzita Brno 27.00
5 BYAC Brno 5.00
6 ASK Blansko 2.00
7 MC atletika Brno 1.00
 
Celkový bodový stav/Ml. žáci 
poř. družstvo body
1 BYAC Brno 137.50
2 AC Moravská Slavia Brno 69.00
3 VSK Univerzita Brno 42.00
4 ASK Blansko 39.00
5 SK Speed Brno 28.00
6 BYAC Brno B 11,5
7 MC atletika Brno 5.00
8 JAC Brno 3.00

 podrobné výsledky na www.atletika.cz

P.č. Příjmení a jméno Body v kole finále Jižní Moravy celkem body Bodový zisk v % Průměr na  kolo Poz.
I. II. III. IV.
1 Vojtek Matouš 19,25         19,25 27,90 19,25  
2 Moravec Filip 13,75         13,75 19,93 13,75  
3 Klaška Dominik 8,25         8,25 11,96 8,25  
4 Ščevík Michal 8,25         8,25 11,96 8,25  
5 Brázda Mikuláš 5,75         5,75 8,33 5,75  
6 Votýpka Tomáš 4,00         4,00 5,80 4,00  
7 Kotek Jakub 3,00         3,00 4,35 3,00  
8 Hladký Adam 2,75         2,75 3,99 2,75  
9 Blatný Jan 2,25         2,25 3,26 2,25  
10 Richter Jakub 1,75         1,75 2,54 1,75  
11 Kaplan Josef 0,00         0,00 0,00 0,00  
12 Chudáček Ondřej 0,00         0,00 0,00 0,00  
13 Stibal Jakub 0,00         0,00 0,00 0,00  
14 Votýpka Martin 0,00         0,00 0,00 0,00  
                     
                     
  Celkem 69,00 0,00 0,00 0,00 0,00 69,00 100,00 69,00  
P.č. Příjmení a jméno Body v kole finále Jižní Moravy celkem body Bodový zisk v % Průměr na  kolo Poz.
I. II. III.  IV.
1 Freibergerová Eliška 11,00         11,00 14,29 11,00  
2 Ročková Karolína 9,00         9,00 11,69 9,00  
3 Machová Denisa 9,00         9,00 11,69 9,00  
4 Slaná Marie 8,00         8,00 10,39 8,00  
5 Dvořáková Sabina 8,00         8,00 10,39 8,00  
6 Heřmánková Kristýna 5,00         5,00 6,49 5,00  
7 Jeřábková Alžběta 5,00         5,00 6,49 5,00  
8 Chlupová Nela 4,00         4,00 5,19 4,00 H
9 Helsnerová Natálie 3,00         3,00 3,90 3,00  
10 Koláčková Adéla 2,00         2,00 2,60 2,00  
11 Sedláčková Markéta 0,00         0,00 0,00 0,00  
12 Pikulová Petra 0,00         0,00 0,00 0,00  
13 Krobolová Karolína 0,00         0,00 0,00 0,00  
14 Buchtová Kateřina 0,00         0,00 0,00 0,00  
15 Tesařová Barbora 0,00         0,00 0,00 0,00  
16 Škorňáková Silvie 0,00         0,00 0,00 0,00  
17 Marčíková Lenka 0,00         0,00 0,00 0,00  
18 Bakičová Veronika 0,00         0,00 0,00 0,00  
19 Badinová Štěpánka 0,00         0,00 0,00 0,00  
20 Vystrčilová Libuše 0,00         0,00 0,00 0,00  
21 Havelková Kristýna 0,00         0,00 0,00 0,00  
  štafety 13,00         13,00 16,88 13,00  
  Celkem 77,00 0,000 0,00 0,00 0,00 77,00 100,00 77,00  

Komentáře

Pro korektní odeslání komentáře opište prosím také kód z obrázku níže.





Blue Captcha Image
Refresh

*

QR Code Business Card