Halové klubovní přebory

Seznam přihlášených

komentáře 2 k článku Halové klubovní přebory

1. Jiří Halama, 21. ledna 2017, 17:39
  2. Děkuji všem organizátorům, rozhodčím a pomocníkům, díky nimž si děti mohly zazávodit i v halové sezoně. Doufejme se Brno dočká v brzké době důstojného zázemí pro atletiku, aby budoucí generace si měly možnost sport více užít.

3. Ladislav Zouhar, 17. února 2017, 06:10
  4. HALOVÁ ATLETIKA V NOVÉM LÍSKOVCI

I v letošním roce přilákaly halové přebory v atletice téměř dvě stovky závodnic a závodníků. Běhalo a skákalo se v atletickém koridoru Sportovního centra na Oblé ulici. Závody proběhly stejně jako v loňském roce v třech lednových termínech.
    Účastníci měli možnost si vybrat ze tří disciplín – sprint na 60 metrů, delší trať (dle kategorie od 200 do 800 metrů) a skok daleký. Většina startujících využila závodů k vyzkoušení všech tří disciplín. Pořadatelé pro letošek připravili jednu velkou novinku – sprint byl měřen elektricky pomocí cílové kamery, stejně jako na velkých mítincích. Výsledky mohly být uváděny na setiny vteřiny a byly tak zařazeny do průběžných oficiálních republikových statistických tabulek. Halové přebory na Oblé tedy velmi dobře posloužily jako příprava na mistrovské závody.
    Vítězové každé kategorie byli vyhlášeni a odměněni diplomy a medailemi. Kompletní výsledky naleznete na http://www.mslavia.cz.
    Poděkování patří celému pořadatelskému týmu za bezchybnou organizaci. Fitku Kameňák za poskytnutí zázemí pro startující a městské části Brno – Nový Lískovec za finanční podporu.
    Zveme všechny občany Nového Lískovce na další tradiční akci – Běh kolem Myslivny. Akce se pořádá ve spolupráci se Základní školou Kamínky v sobotu 25. března 2017. V dubnu se na stadionu na Vojtově ulici skuteční dva velké mítinky pro děti a mládež. Nejprve to bude 11. dubna Čokoládová tretra. Jedná se o běžecké závody pro děti do jedenácti let a o deset dnů poté, tedy 22. dubna, otevře stadion Moravské Slavie své brány mládeži do patnácti let. Na Starém Brně se totiž uskuteční jarní zahajovací závody na dráze Morenda Kooperativa mítink 2017. Jedná se o největší přehlídku mládežnické atletiky nejen na jižní Moravě. Informace o všech akcích i další zajímavosti naleznete taktéž na http://www.mslavia.cz.
    Jiří Proch
    AC Moravská Slavia Brno, spolek