Ples na Rybnické se sportovcům vydařil

V sobotu 11. března se dámy oblékly to večerních toalet,

pánové do obleků, uvázali kravaty či motýlky a naleštili lakýrky. V sále a v restauraci Okruh se totiž konal reprezentační sportovní ples.

Po loňské premiéře, kdy si pořadatelé zamluvili pouze hlavní sál s tanečním parketem, se letošní ročník odehrával ve všech prostorách zmíněného podniku. Předprodej vstupenek totiž předčil veškerá očekávání a byl téměř dvojnásobný oproti loňskému roku.

Pořadatelé tak mohli hostům zajistit například důstojnou, i když provizorní šatnu hned u vstupu do budovy. Také program byl letos bohatší. Dvě vystoupení včetně předtančení zajistila Taneční skupina Efekt Dance. Zejména vystoupení jejich dětského souboru sklidilo zasloužený potlesk.

Pak již bylo na řadě ocenění nejlepších sportovců. Nejprve vyhlásila výsledky své ankety Atlet roku 2016 AC Moravská Slavia. Pak si slovo vzala Brněnská asociace futsalu a vyhlásila nejlepšího futsalistu Nového Lískovce, kterým se stal David Rampula z místního klubu Nasan. Atleti z Moravské Slavie pokračují v tradici Síně slávy, kterou založili v loňském roce. Za celoživotní přínos v oblasti sportu byl do ní letos uveden novolískovecký občan Ladislav Zouhar, dlouholetý předseda AC Moravská Slavia Brno.

Sportovci si pro hosty připravili i půlnoční překvapení. Očekávání obecenstva byla převeliká, zkoušky souboru probíhaly za naprostého utajení a nikdo z přítomných ani netušil čeho bude v následujících minutách svědkem. Jednalo se o tématické tanečně-choreografické vystoupení na motivy atletického desetiboje. Účinkující byli odměněni ohlušujícím potleskem a uznalými výkřiky zejména od dámské části publika. Celý program byl zakončen bohatou tombolou. Zábava však pokračoval dále až do brzkého rána. Celý večer a dlouho po půlnoci k tanci a poslechu hrála skupina Pohledy.

Na závěr je třeba poděkovat všem, kteří pro nás tento krásný večer připravili. Pořadatelům, sponzorům a Městské části Brno – Nový Lískovec. Takže, vážené dámy, vážení pánové – zase za rok.

ing. Jiří Proch

Fota z plesu najdete na odkaze:

http://mt03.rajce.idnes.cz/

uživatelské jméno mt03

heslo: PLES

Komentáře

Pro korektní odeslání komentáře opište prosím také kód z obrázku níže.

Jeden komentář k článku Ples na Rybnické se sportovcům vydařil

  1. Jakub Stastny, 13. března 2017, 21:47
  2. Dekujem za krasne fotky”mistre”:-)

Blue Captcha Image
Refresh

*

QR Code Business Card