Družstvo žen se po dvou letech vrací do I.ligy, “B” družstvo mužů v baráži obsadilo 8.místo

v sobotu dne 17.září 2011 se konala v Uherském Hradišti prolínací soutěž o postup do I.atletické ligy.  Naše děvčata si vedla výborně a obsadila celkové 2.místo a po dvou letech postoupila do I.ligy. “B” družstvo oslabené o neúčast vrhačů, zraněných a omluvených závodníků v silné konkurenci deseti družstev obsadilo celkové 8.místo. Potěšitelné je že padlo hodně osobních rekordů jak u družstva mužů tak i žen.

Prolínací soutěž o účast v I.lize – ŽENY
poř. družstvo body
1 TJ Šumperk 265,50
2 AC Moravská Slavia Brno 138,00
3 TJ Jiskra otrokovice 101,00
4 AC Slovácká Slavia Uh.Hradiště 98,00
5 AK AHA Vyškov 95,00
6 SK Hranice 72,50
7 Atletika Poruba o.s. 69,00
8 TJ Slezan Frýdek Místek 46,00
9 AK PSK Zlín 14,00
  AC Prostějov nepřijel

 

Prolínací soutěž o účast v I.lize – MUŽI
poř. družstvo body
1 AK Hodonín 212,00
2 AK PSK Zlín 157,00
3 AO Slavia Havířov 155,00
4 TJ Šumperk 139,00
5 TJ TŽ Třinec 136,00
6 SK Hranice 92,50
7 AK AHA Vyškov 88,00
8 AC Moravská Slavia Brno “B” 41,00
9 TJ Slezan Frýdek Místek 39,50
10 STJ Sokol Brno-Žabovřesky 3,00

 

Body získané závodnicemi, které startovaly v I. až IV.kole a baráži za družstvo žen Moravské Slavie Brno

P.č. Příjmení a jméno Body v kole celkem body Bodový zisk v % Průměr na  kolo Poz.
I. II. III. IV. Baráž
   1. Obšelová Monika 12,00 11,75 10,75 15,25 19,00 68,75 13,07 13,75 H
   2. Jeřábková Jana 12,75 13,25 14,00 40,00 7,60 8,00  
   3. Musilová Erika 9,00 8,25 8,00 13,25 38,50 7,32 7,70  
   4. Adámková Blanka 4,00 13,75 16,00 33,75 6,42 6,75  
   5. Coufalová Dominika 8,75 7,00 7,75 9,25 32,75 6,23 6,55  
   6. Sivila Shannon 4,00 5,00 5,00 8,25 7,00 29,25 5,56 5,85 H
   7. Přikrylová Iva 5,00 8,75 4,00 10,00 27,75 5,28 5,55 H
   8. Prochová Hana 6,75 19,25 26,00 4,94 5,20  
   9. Topinková Lenka 5,00 20,00 25,00 4,75 5,00  
   10. Blažková Eva 7,00 6,00 5,00 6,00 24,00 4,56 4,80  
   11. Krcháková Alena 7,00 7,00 7,00 21,00 3,99 4,20  
   12. Ambrosová Aneta 8,75 5,00 6,25 20,00 3,80 4,00  
   13. Tajovská Kateřina 0,00 7,00 12,00 19,00 3,61 3,80  
   14. Pavlíčková Svatava 5,75 5,00 8,00 18,75 3,56 3,75 H
   15. Ondráčková Anna 10,00 8,00 18,00 3,42 3,60  
   16. Freibergerová Anna 6,75 10,25 17,00 3,23 3,40  
   17. Coufalová Karolína 3,75 7,75 4,25 15,75 2,99 3,15  
   18. Peštálová Andrea 6,75 3,00 4,75 14,50 2,76 2,90  
   19. Jimramovská Zuzana 6,00 0,00 4,00 2,00 12,00 2,28 2,40 H
   20. Drozdová Dorota 11,00 11,00 2,09 2,20  
   21. Ihmová Irena 2,00 1,25 2,00 5,25 1,00 1,05  
   22. Egnerová Eliška 1,00 3,25 4,25 0,81 0,85 H
   23. Olejníčková Martina 1,00 1,75 2,75 0,52 0,55  
   24. Nečasová Klára 1,00 1,00 0,19 0,20 H
  Celkem 102,00 92,00 99,00 95,00 138,00 526,00 100,00 175,33  
                     
                     
                     
TJ Znojmo   6,00 8,25 5,00 8,25 7,00 34,50 6,56 6,90  
AC Prostějov   12,00 11,75 10,75 15,25 19,00 68,75 13,07 13,75  
AK Olymp Brno   11,00 14,50 13,00 10,00 10,00 58,50 11,12 11,70  
  Hostující celkem 29,00 34,50 28,75 33,50 36,00 161,75 30,75 32,35  
                     
Atletky AC Moravská Slavia   73,00 57,50 70,25 61,50 102,00 364,25 69,25 142,98  
                     
  Celkem 102,00 92,00 99,00 95,00 138,00 526,00 100,00 175,33  
                     
Vysvětlivky:                  
ms   – start mimo soutěž                  
0  – nebodovala                  
 – nezúčastnila se                  
H  – hostující závodnice                  
  Disciplína Body v kole II.liga ženy celkem body Bodový zisk v % Průměr na  kolo  
  I. II. III. IV. Baráž  
  1 500 m 11,00 15,00 12,00 12,00 20,00 70,00 13,31 14,00  
  800 m 12,00 12,00 20,00 4,00 11,00 59,00 11,22 11,80  
  400 m překážek 8,00 8,00 12,00 15,00 7,00 50,00 9,51 10,00  
  5 000 m 7,00 16,00 25,00 48,00 9,13 9,60  
  400 m 12,00 9,00 7,00 neobsazeno 16,00 44,00 8,37 8,80  
  dálka 18,00 6,00 10,00 2,00 0,00 36,00 6,84 7,20  
  200 m 4,00 3,00 3,00 11,00 13,00 34,00 6,46 6,80  
  100 m překážek 8,00 5,00 3,00 9,00 7,00 32,00 6,08 6,40  
  4×400 12,00 12,00 8,00 32,00 6,08 6,40  
  100 m 3,00 6,00 4,00 5,00 10,00 28,00 5,32 5,60  
  4×100 7,00 7,00 9,00 23,00 4,37 4,60  
  kladivo 2,00 3,00 1,00 5,00 8,00 19,00 3,61 3,80  
  disk 4,00 2,00 2,00 4,00 4,00 16,00 3,04 3,20  
  3 000 m 12,00 12,00 2,28 2,40  
  3 000 m překážek 12,00 12,00 2,28 2,40  
  koule 1,00 1,00 2,00 neobsazeno neobsazeno 4,00 0,76 0,80  
  oštěp 0,00 neobsazeno 0,00 4,00 neobsazeno 4,00 0,76 0,80  
  trojskok  neobsazeno 3,00 neobsazeno neobsazeno neobsazeno 3,00 0,57 0,60  
  výška neobsazeno neobsazeno neobsazeno neobsazeno neobsazeno 0,00 0,00 0,00  
  tyč neobsazeno neobsazeno neobsazeno neobsazeno neobsazeno 0,00 0,00 0,00  
  10 000 m 0,00 0,00 0,00  
  Součet 102,00 92,00 99,00 95,00 138,00 526,00 100,00 105,20  

Body získané závodníky, kteřé startovali v I. až IV.kole a baráži za “B” družstvo mužů Moravské Slavie Brno

P.č. Příjmení a jméno Body v kole celkem body Bodový zisk v % Průměr na  kolo Poz.
I. II. III. IV. Baráž
   1. Tuček Martin 18,00 19,00 21,50 30,00 13,00 101,50 14,15 20,30  
   2. Fiala Jan 15,00 15,00 17,50 16,75 6,00 70,25 9,79 14,05  
   3. Sláma Michal 8,00 15,00 14,50 12,75 0,00 50,25 7,00 10,05  
   4. Študent Michal 20,75 20,00  –  – 8,25 49,00 6,83 9,80  
   5. Hertl Ivo 15,75  – 27,25  –  – 43,00 5,99 8,60 H
   6. Vida Roman 20,00 19,00  – 39,00 5,44 7,80 C
   7. Čech Vojtěch 8,00 23,00  –  – 5,00 36,00 5,02 7,20 H
   8. Strnka David 6,00 11,00 15,25  –  – 32,25 4,49 6,45  
   9. Schmöger Martin 14,25 14,00 3,00 31,25 4,36 6,25  
 10. Klepáč Jiří  – 8,00 9,00 14,00  – 31,00 4,32 6,20  
 11. Drmola Vít 8,00 9,00 7,00  –  – 24,00 3,34 4,80  
 12. Pokorný Jan 12,75 8,00  –  –  – 20,75 2,89 4,15 H
 13. Šimek Ondřej 1,00  – 8,50 8,75 0,25 18,50 2,58 3,70  
 14. Konečný Aleš 7,25 9,75 0,25 17,25 2,40 3,45  
 15. Fučík Karel 16,00  –  – 16,00 2,23 3,20  
 16. Kundera Zdeněk 3,00 6,00 6,00  – 0,00 15,00 2,09 3,00  
 17. Marčík Petr 6,00  – 4,00 4,50 0,00 14,50 2,02 2,90  
 18. Bůbela Tomáš  – 6,00  – 8,50  – 14,50 2,02 2,90  
 19. Peslar Oldřich  –  –  – 13,00 0,00 13,00 1,81 2,60  
 20. Mazal Zdeněk 10,50  –  – 10,50 1,46 2,10  
 21. Ďásek Jaroslav  – 10,00  –  –  – 10,00 1,39 2,00  
 22. Procházka Lubomír  –  –  – 9,00  – 9,00 1,25 1,80  
 23. Tuček Libor 1,00 5,00 0,00 2,50 0,25 8,75 1,22 1,75  
 24. Havelka Jan 6,00  –  –  –  – 6,00 0,84 1,20  
 25. Hověžák Pavel 6,00  –  – 6,00 0,84 1,20  
 26. Skácel Jindřich  –  –  – 6,00  – 6,00 0,84 1,20  
 27. Rerych Jiří  – 4,00  – 1,50  – 5,50 0,77 1,10  
 28. Vystrčil Pavel 5,00  –  –  – 0,00 5,00 0,70 1,00  
 29. Havíř Tomáš 4,75  –  –  –  – 4,75 0,66 0,95  
 30. Malý Vladimír  –  –  –  – 4,00 4,00 0,56 0,80  
 29. Pola Petr  – 4,00  –  –  – 4,00 0,56 0,80  
 30. Tešnar Pavel  –  –  –  – 1,00 1,00 0,14 0,20  
  Celkem 139,00 163,00 204,50 170,00 41,00 717,50 100,00 239,17  
Bitmap Bitmap

 
                   
                     
                     
VSK Univerzita Brno 15,75  – 27,25  –  – 43,00 5,99 8,60  
AK Olymp Brno   8,00 23,00  –  – 5,00 36,00 5,02 7,20  
JAC Brno 12,75 8,00  –  –  – 20,75 2,89 4,15  
Cizinci 20,00 19,00  – 39,00 5,44 7,80  
Hostující celkem 36,50 31,00 47,25 19,00 5,00 138,75 19,34 27,75  
                     
Atlety AC Moravská Slavia 102,50 132,00 157,25 151,00 36,00 578,75 80,66 211,42  
                     
  Celkem 139,00 163,00 204,50 170,00 41,00 717,50 100,00 239,17  
                     
Vysvětlivky:                  
ms   – start mimo soutěž                  
0  – nebodoval                  
 – nezúčastnil se                  
H  – hostující závodníci                  
C  – cizinec                  
  Disciplína Body v kole – I.liga muži celkem body Bodový zisk v % Průměr na  kolo  
  I. II. III. IV. baráž  
  1 500 m 17,00 24,00 30,00 17,00 0,00 88,00 12,26 17,60  
  dálka 16,00 30,00 11,00 18,00 2,00 77,00 10,73 15,40  
  200 m 15,00 5,00 22,00 25,00 5,00 72,00 10,03 14,40  
  koule 8,00 16,00 23,00 17,00 neobsazeno 64,00 8,92 12,80  
  800 m 13,00 15,00 11,00 11,00 neobsazeno 50,00 6,97 10,00  
  400 m 3,00 neobsazeno 16,00 20,00 8,00 47,00 6,55 9,40  
  5 000 m 35,00 7,00 42,00 5,85 8,40  
  100 m 8,00 neobsazeno 16,00 15,00 0,00 39,00 5,44 7,80  
  tyč 7,00 19,00 6,50 neobsazeno 5,00 37,50 5,23 7,50  
  výška 11,00 4,00 6,00 4,00 0,00 25,00 3,48 5,00  
  disk neobsazeno 1,00 13,00 11,00 neobsazeno 25,00 3,48 5,00  
  trojskok  9,00 9,00 neobsazeno neobsazeno 6,00 24,00 3,34 4,80  
  4×100 7,00 15,00 1,00 23,00 3,21 4,60  
  4×400 8,00 13,00 0,00 21,00 2,93 4,20  
  3 000 m 20,00 20,00 2,79 4,00  
  110 m překážek 5,00 14,00 neobsazeno neobsazeno neobsazeno 19,00 2,65 3,80  
  10 000 m 18,00 18,00 2,51 3,60  
  3 000 m překážek 14,00 14,00 1,95 2,80  
  oštěp neobsazeno neobsazeno neobsazeno 5,00 4,00 9,00 1,25 1,80  
  400 m překážek neobsazeno neobsazeno neobsazeno neobsazeno 3,00 3,00 0,42 0,60  
  chůze neobsazeno neobsazeno neobsazeno neobsazeno neobsazeno 0,00 0,00 0,00  
  kladivo neobsazeno neobsazeno neobsazeno neobsazeno neobsazeno 0,00 0,00 0,00  
  Součet 139,00 163,00 204,50 170,00 41,00 717,50 100,00 143,50  

Komentáře

Pro korektní odeslání komentáře opište prosím také kód z obrázku níže.





Blue Captcha Image
Refresh

*

QR Code Business Card