Družstvo starších žáků postoupilo do finále

Moravy a SlezskaTřetí kolo se konalo v neděli dne 10.září v Břeclavi. Družstvo chlapců skončilo čtvrté a po třech kolech celkem druhé a tímto si vybojovali účast ve Finále Moravy a Slezska. Děvčata ve třetím kole byla pátá a v celkovém součtu rovněž obsadila pátou nepostupující příčku.

Bodový stav ve III. kole starší žáci
poř. družstvo body
hlavní pomocné
1 TJ Lokomotiva Břeclav 10 167,00
2 BYAC Brno 9 125,00
3 Atletický klub AHA Vyškov, z.s. 8 121,00
4 AC Moravská Slavia Brno, spolek 7 117,00
5 AC Čejkovice 6 68,00
6 Atletický klub Hodonín, z.s. 5 45,00
7 TJ Znojmo, z.s. 4 35,00
8 Atletika Slavkov u Brna, z.s. 3 33,00
9 VSK Univerzita Brno 2 25,00
10 Atletický klub Kyjov, z.s. 1 9,00
Bodový stav po III. kole starší žáci
poř. družstvo body
hlavní pomocné
1 TJ Lokomotiva Břeclav 29 501,00
2 AC Moravská Slavia Brno, spolek 25 374,50
3 Atletický klub AHA Vyškov, z.s. 24 370,50
4 BYAC Brno 24 363,00
5 AC Čejkovice 18 212,00
6 Atletický klub Hodonín, z.s. 13 106,00
7 Atletika Slavkov u Brna, z.s. 12 101,00
8 TJ Znojmo, z.s. 9 89,00
9 Atletický klub Kyjov, z.s. 7 64,00
10 VSK Univerzita Brno 4 67,00
Bodový stav ve III. kole starší žákyně
poř. družstvo body
hlavní pomocné
1 AK Olymp Brno 14 165,50
2 Atletický klub AHA Vyškov, z.s. 13 134,50
3 JAC Brno 12 131,50
4 TJ Lokomotiva Břeclav 11 79,00
5 AC Moravská Slavia Brno, spolek 10 64,00
6 Atletika Slavkov u Brna, z.s. 9 57,00
7 Atletický klub Kyjov, z.s. 8 47,00
8 AC Čejkovice 7 35,00
9 Atletický klub Hodonín, z.s. 6 22,00
10 VSK Univerzita Brno 5 12,00
11 TJ Znojmo, z.s. 4 10,50
12 Orel jednota Vyškov-atletika 3 5,00
13 SK Speed Brno, spolek
14 BYAC Brno
Bodový stav po III. kole starší žákyně
poř. družstvo body
hlavní pomocné
1 AK Olymp Brno 37 432,00
2 JAC Brno 37 388,50
3 Atletický klub AHA Vyškov, z.s. 36 343,50
4 TJ Lokomotiva Břeclav 32 251,50
5 AC Moravská Slavia Brno, spolek 28 184,00
6 Atletický klub Kyjov, z.s. 22 132,50
7 Atletika Slavkov u Brna, z.s. 21 131,50
8 Atletický klub Hodonín, z.s. 20 111,50
9 AC Čejkovice 17 84,00
10 TJ Znojmo, z.s. 12 56,00
11 VSK Univerzita Brno 12 51,00
12 SK Speed Brno, spolek 7 45,00
13 Orel jednota Vyškov-atletika 5 16,00
BYAC Brno
Body získané závodníky, kteří startovali v roce 2017 za družstvo starších žáků 
P.č. Příjmení a jméno Body v kole Finále Moravy celkem body Bodový zisk v % Průměr na kolo Poz.
I. II. III.
   1. Čumpelík Luděk 20,00 27,00 47,00 12,55 15,67
   2. Doležal Jakub 10,00 16,00 19,00 45,00 12,02 15,00
   3. Konečný Jonáš 6,75 15,25 14,25 36,25 9,68 12,08
   4. Hartmann Jakub 8,75 16,00 5,00 29,75 7,94 9,92
   5. Pučera Sebastian Jan 7,00 13,00 9,00 29,00 7,74 9,67
   6. Zounek Lukáš 8,50 15,25 23,75 6,34 7,92
   7. Křivánek František 5,75 3,75 13,25 22,75 6,07 7,58
   8. Morávek Jaromír 5,00 7,00 9,25 21,25 5,67 7,08
   9. Kadeřábek Michal 10,00 10,00 20,00 5,34 6,67
10. Pohanka Martin 8,00 2,00 9,00 19,00 5,07 6,33
11. Sekerka Antonín 17,00 17,00 4,54 5,67
12. Krčma Vojtěch 14,25 14,25 3,81 4,75 H
13. Konečný Vojtěch 10,00 3,00 0,00 13,00 3,47 4,33
14. Hyánek Vojtěch 2,75 2,00 6,00 10,75 2,87 3,58
15. Kadlec Michal 6,00 3,50 9,50 2,54 3,17
16. Švejnoha Jakub 2,00 4,00 2,00 8,00 2,14 2,67
17. Němec Ondřej 6,00 6,00 1,60 2,00
18. Kalaš Karel 2,25 2,25 0,60 0,75 H
Celkem 110,50 147,00 117,00 0,00 374,50 100,00 124,83
Body získané hostujícími atlety z klubů:
SK Speed Brno 0,00 2,25 14,25 16,50 4,41 5,50
Hostující celkem 0,00 2,25 14,25 0,00 16,50 4,41 5,50
Atlety AC Moravská Slavia 110,50 144,75 102,75 0,00 358,00 95,59 119,33
Celkem 110,50 147,00 117,00 0,00 374,50 100,00 124,83
Disciplína Body v kole – starší žáci celkem body Bodový zisk v % Průměr na kolo
I. II. III.  
tyč 8,00 24,00 17,00 49,00 13,08 16,33
štafeta 4 x 60 m 19,00 17,00 9,00 45,00 12,02 15,00
dálka 12,00 16,00 15,00 43,00 11,48 14,33
1 500 m 16,00 4,00 17,00 37,00 9,88 12,33
300 m 11,00 13,00 12,00 36,00 9,61 12,00
800 m neobsazeno 18,00 14,00 32,00 8,54 10,67
výška 9,50 12,00 7,00 28,50 7,61 9,50
60 m 8,00 3,00 16,00 27,00 7,21 9,00
koule 7,00 13,00 neobsazeno 20,00 5,34 6,67
100 překážek 12,00 4,00 4,00 20,00 5,34 6,67
oštěp 2,00 11,00 2,00 15,00 4,01 5,00
150 m 6,00 5,00 4,00 15,00 4,01 5,00
disk neobsazeno 7,00 neobsazeno 7,00 1,87 2,33
200 m překážek neobsazeno 0,00 0,00 0,00
štafeta 4 x 300 m 0,00 0,00 0,00
kladivo neobsazeno 0,00 0,00 0,00
1 500 m překážek 0,00 0,00 0,00
3 000 m 0,00 0,00 0,00
Součet 110,50 147,00 117,00 0,00 374,50 100,00 124,83
Body získané závodnicemi, které startovaly v roce 2017 za družstvo starších žákyň
P.č. Příjmení a jméno Body v kole Finále Moravy celkem body Bodový zisk v % Průměr na kolo Poz.
I. II. III.
   1. Furchová Natálie 22,75 16,75 16,75 56,25 30,57 18,75 H
   2. Radová Veronika 14,00 10,75 6,75 31,50 17,12 10,50
   3. Kleiblová Karolína 7,00 5,00 8,25 20,25 11,01 6,75
   4. Zádrapová Zuzana 0,00 8,00 9,25 17,25 9,38 5,75
   5. Holešínksá Iveta 5,75 7,00 4,00 16,75 9,10 5,58 H
   6. Petrová Kristýna 8,75 1,75 3,75 14,25 7,74 4,75
   7. Štůsková Lucie 5,00 0,00 1,75 6,75 3,67 2,25
   8. Hristová Desislava 4,00 2,00 6,00 3,26 2,00 H
   9. Ryšavá Anna 0,00 0,00 5,25 5,25 2,85 1,75
10. Smejkalová Zuzana 0,00 0,00 5,00 5,00 2,72 1,67
11. Petrová Karolína 2,75 0,00 2,75 1,49 0,92
12. Schmid Khatrina 0,00 1,25 1,25 0,68 0,42
13. Vařeková Anna 0,00 0,75 0,00 0,75 0,41 0,25
14. Hofrová Karolína ms ms 0,00 0,00 0,00
15. Rubášová Beáta ms ms 0,00 0,00 0,00
16. Vrátná Tereza 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
17. Názlerová Barbora 0,00 0,00 0,00 0,00
18. Kalčíková Sarah 0,00 0,00 0,00 0,00
19. Mjartanová Michaela Sofia 0,00 0,00 0,00 0,00
20. Vráblíková Viktorie 0,00 0,00 0,00 0,00
Celkem 70,00 50,00 64,00 184,00 298,00 61,33
Body získané hostujícími atlety z klubů :
TJ Sokol Přísnotice 26,75 16,75 18,75 62,25 33,83 20,75
ŠAK Židlochovice 5,75 7,00 4,00 16,75 9,10 5,58
Hostující celkem 26,75 16,75 18,75 62,25 33,83 20,75
Atlety AC Moravská Slavia 43,25 33,25 45,25 121,75 66,17 40,58
Celkem 70,00 50,00 64,00 184,00 100,00 184,00
Disciplína Body v kole – starší žákyně Finále Moravy celkem body Bodový zisk v % Průměr na kolo
I. II. III.
1 500 m 12,00 13,00 22,00 47,00 25,54 15,67
300 m 11,00 18,00 9,00 38,00 20,65 12,67
800 m 15,00 6,00 15,00 36,00 19,57 12,00
150 m 11,00 5,00 6,00 22,00 11,96 7,33
štafeta 4 x 60 m 11,00 3,00 8,00 22,00 11,96 7,33
koule 6,00 1,00 2,00 9,00 4,89 3,00
dálka 4,00 0,00 2,00 6,00 3,26 2,00
výška neobsazeno 4,00 neobsazeno 4,00 2,17 1,33
100 překážek neobsazeno neobsazeno neobsazeno 0,00 0,00 0,00
60 m 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
oštěp neobsazeno neobsazeno 0,00 0,00 0,00 0,00
tyč neobsazeno neobsazeno neobsazeno 0,00 0,00 0,00
disk neobsazeno neobsazeno neobsazeno 0,00 0,00 0,00
kladivo neobsazeno neobsazeno 0,00 0,00 0,00
štafeta 4 x 300 m 0,00 0,00 0,00
200 m překážek neobsazeno 0,00 0,00 0,00
Součet 70,00 50,00 64,00 0,00 184,00 100,00 61,33

 

Komentáře

Pro korektní odeslání komentáře opište prosím také kód z obrázku níže.





Blue Captcha Image
Refresh

*

QR Code Business Card