Družstvo st. žákyň před postupovou branou

Starší žákyně, které startovaly za naše družstvo podávaly velmi dobré výkony a uděly vše pro postup, ale bohužel postupový klíč je velice tvrdý, protože do finále Moravy a Slezska postupují z Jižní Moravy pouze první dvě družstva.

Děvčata skončila po III.kolo soutěže na 3. nepostupovém místě ze 7. družstev a boje o postup byly velice napínavé až do konce a rozhodovalo se na posledním kole v Břeclavi. Nakonec se z postupu radovala družstvu Hodonína a Vyškova, kterému pomohlo, že v soutěži bylo zařazeno 2x kladivo, která je jich silnou disciplínou.

  Pořadí družstev ve III. kole    
1
AHA Vyškov 7 201.00
2 AK Hodonín 6 158.00
3 AC Moravská Slavia Brno 5 142.50
4 TJ Lokomotiva Břeclav 4 98.00
5 TJ Znojmo 3 34.50
6 VSK Univerzita Brno 2 26.00
7 Atletický klub Kyjov 1 9.00
  Pořadí družstev po III. kole    

1

AK Hodonín 20 544,50
2 AHA Vyškov 18 513,00
3 AC Moravská Slavia Brno 16 461,00
4 TJ Lokomotiva Břeclav 12 225,00
5 TJ Znojmo 9 110,00
6 VSK Univerzita Brno 6 83,00
7 Atletický klub Kyjov 3 19,00

Body získané závodnicemi, které nastoupily za družstvo v I. až III. kole

P.č. Příjmení a jméno Body v kole celkem body Bodový zisk v % Průměr na  kolo Poz.
I. II. III.
   1. Prochová Hana 33,00 33,00 33,00 99,00 21,48 33,00  
   2. Ondráčková Anna 21,00 21,50 24,00 66,50 14,43 22,17  
   3. Freibergerová Anna 18,75 19,00 19,00 56,75 12,31 18,92  
   4. Hlavoňová Michaela 18,75 14,00 15,25 48,00 10,41 16,00 H
   5. Klepalová Kamila 16,00 18,00 7,75 41,75 9,06 13,92 H
   6. Coufalová Karolína 12,75 12,67 12,25 37,67 8,17 12,56  
   7. Strejčková Žaneta 18,75 8,25 27,00 5,86 9,00 H
   8. Trojanová Barbora 7,00 8,67 7,25 22,92 4,97 7,64 H
   9. Tancerová Tereza 8,00 7,00 15,00 3,25 5,00 H
   10. Pristašová Dominka 7,00 8,00 15,00 3,25 5,00 H
   11. Peštálová Andrea 4,00 6,67 3,25 13,92 3,02 4,64  
   12. Ihmová Irena 5,00 3,00 1,75 9,75 2,11 3,25  
   13. Schimmerová Karolína 4,00 4,00 0,87 1,33 H
   14. Tancerová Kateřina ms 0,00 2,75 2,75 0,60 0,92 H
   15. Císařová Kateřina 1,00 1,00 0,22 0,33  
                 
  Celkem 167,00 151,50 142,50 461,00 100,00 153,67  
                 
   ASK Blansko 53,50 32,00 31,25 179,42 38,92 59,81  
   TJ Sokol Přísnotice ms 0,00 2,75 22,92 4,97 7,64  
   ŠAK Židlochovice 11,00 15,67 15,25 41,75 9,06 13,92  
   Hostující celkem 64,50 47,67 49,25 244,08 52,95 81,36  
                 
   Atlety AC Moravská Slavia 102,50 103,83 93,25 216,92 47,05 72,31  
                 
  Celkem 167,00 151,50 142,50 461,00 100,00 153,67  
 
               
                 
  Disciplína Body v kole – starší žákyně celkem body Bodový zisk v % Průměr na  kolo  
  I. II. III.  
  60 m 26,00 30,00 30,00 86,00 18,66 28,67  
  150 m 22,00 24,50 27,50 74,00 16,05 24,67  
  dálka 20,00 20,00 20,00 60,00 13,02 20,00  
  300 m 19,00 21,00 15,00 55,00 11,93 18,33  
  disk 12,00 15,00 10,00 37,00 8,03 12,33  
  štafeta 4 x 60 m 19,00 16,00 35,00 7,59 11,67  
  100 překážek 18,00 15,00 33,00 7,16 11,00  
  800 m 13,00 7,00 20,00 4,34 6,67  
  oštěp 14,00 6,00 0,00 20,00 4,34 6,67  
  1 500 m 14,00   14,00 3,04 4,67  
  štafeta 3 x 300 m 11,00   11,00 2,39 3,67  
  200 m překážek 8,00   8,00 1,74 2,67  
  koule 0,00 2,00 2,00 4,00 0,87 1,33  
  výška 4,00 0,00 neobsazeno 4,00 0,87 1,33  
  Kladivo neobsazeno neobsazeno 0,00 0,00 0,00  
  tyč neobsazeno 0,00 0,00 0,00  
  Součet 167,00 151,50 142,50 461,00 100,00 153,67  

Komentáře

Pro korektní odeslání komentáře opište prosím také kód z obrázku níže.





Blue Captcha Image
Refresh

*

QR Code Business Card