Družstvo mužů druhé, ve III. kole sk. “C” I. ligy

ženy obsadily šesté místo.  Třetí kolo se konalo v sobotu dne 1. července v Uherském Hradišti. Níže uvedeno pořadí družstev ve III. a po IIII. kole soutěže, dále body získané závodníky startující za družstva Moravské Slavie:

Bodový stav ve III.kole – MUŽI
poř. družstvo body
hlavní pomocné
1 TJ Sokol Opava 7 238,50
2 AC Moravská Slavia Brno, spolek 6 191,00
3 TJ TŽ Třinec 5 170,50
4 TJ Lokomotiva Břeclav 4 150,00
5 Atletický oddíl Slavia Havířov 3 117,00
6 Atletický klub Zlín, z.s. 2 115,50
7 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. 1 61,50
Bodový stav po III.kole – MUŽI
poř. družstvo body
hlavní pomocné
1 TJ Sokol Opava 21 793,50
2 TJ TŽ Třinec 16 564,50
3 AC Moravská Slavia Brno, spolek 15 488,00
4 TJ Lokomotiva Břeclav 14 432,00
5 Atletický oddíl Slavia Havířov 8 326,50
6 Atletický klub Zlín, z.s. 7 307,50
7 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. 3 176,50
Bodový stav v III.kole – ŽENY
poř. družstvo body
hlavní pomocné
1 TJ Sokol Opava 8 171,00
2 Atletický klub Zlín, z.s. 7 162,50
3 TJ TŽ Třinec 6 143,00
4 AK Olomouc, z.s. 5 134,00
5 TJ Slezan Frýdek Místek, z.s. 4 134,00
6 AC Moravská Slavia Brno, spolek 3 89,00
7 AC Slov.Slávia Uh.Hradiště 2 88,50
8 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. 1 72,00
Bodový stav po III.kole – ŽENY
poř. družstvo body
hlavní pomocné
1 TJ Sokol Opava 24 548,00
2 Atletický klub Zlín, z.s. 21 483,00
3 TJ TŽ Třinec 18 432,50
4 AK Olomouc, z.s. 15 403,00
5 TJ Slezan Frýdek Místek, z.s. 11 345,00
6 AC Slov.Slávia Uh.Hradiště 8 299,50
7 AC Moravská Slavia Brno, spolek 8 287,00
8 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. 3 184,00
Body získané závodníky, kteří startovali v roce 2017 za “A” družstvo mužů     v I. až IV. kole   sk.”C” I. atletické ligy
P.č. Příjmení a jméno Body v kole celkem body Bodový zisk v % Průměr na kolo Poz.
I. II. III. IV.  
   1. Schmöger Martin 17,25 18,75 19,25 55,25 11,32 18,42
   2. Dohnal Jiří 15,00 24,00 39,00 7,99 13,00
   3. Hlavenka Tomáš 11,00 11,00 11,00 33,00 6,76 11,00
   4. Gabriel Martin 9,00 6,00 18,00 33,00 6,76 11,00
   5. Soural Lukáš 9,00 13,00 10,00 32,00 6,56 10,67
   6. Suchánek Daniel 6,25 10,75 13,25 30,25 6,20 10,08
   7. Záveský Filip 16,00 13,25 29,25 5,99 9,75 H
   8. Kollár Martin 9,00 9,00 11,00 29,00 5,94 9,67
   9. Hlavinka Martin 16,25 9,00 25,25 5,17 8,42 H
10. Petr Ondřej 14,00 9,00 23,00 4,71 7,67
11. Lazor Martin 13,50 9,00 22,50 4,61 7,50 C
12. Krajňák Tomáš 11,00 11,00 22,00 4,51 7,33 C
13. Hübner Kryštof 9,00 11,00 20,00 4,10 6,67
14. Stibal Jakub 9,25 9,75 19,00 3,89 6,33
15. Helán Tomáš 7,00 10,00 17,00 3,48 5,67 H
16. Ambros Jakub 11,25 11,25 2,31 3,75
17. Mahovský František 4,00 6,25 10,25 2,10 3,42
18. Švehla Milan 9,00 9,00 1,84 3,00
19. Prášek Štefan 7,00 7,00 1,43 2,33 H
20. Steiner Tomáš 7,00 7,00 1,43 2,33
21. Polívka Lukáš II.liga 1,00 5,00 6,00 1,23 2,00
22. Žižka Jan 3,00 3,00 0,61 1,00
23. Orálek Daniel 3,00 3,00 0,61 1,00
24. Vrbka František 2,00 2,00 0,41 0,67
25. Čech Filip ms 0,00 0,00 0,00 H
26. Hrdina Tomáš 0,00 II.liga 0,00 0,00 0,00
   
Celkem 151,00 146,00 191,00 0,00 488,00 100,00 162,67
Body získané hostujícími atlety z klubů:
ISCAREX Česká Třebová 16,00 0,00 13,25 29,25 5,99 9,75
VSK Univerzita Brno 29,50 26,75 23,25 79,50 16,29 26,50
Cizinci ze Slovenska 11,00 24,50 9,00 44,50 9,12 14,83
Hostující a cizinci celkem 56,50 51,25 45,50 0,00   153,25 31,40 51,08
Atlety AC Moravská Slavia 94,50 94,75 145,50 0,00   334,75 68,60 111,58
Celkem 151,00 146,00 191,00 0,00   488,00 100,00 162,67
Vysvětlivky:
ms – start mimo soutěž
0 – nebodoval
– nezúčastnil se
H – hostující závodníci
C – cizinec
Disciplína Body v kole – I.liga muži celkem body Bodový zisk v % Průměr na kolo
I. II. III. IV.  
koule 9,00 14,00 21,00 44,00 9,02 14,67
chůze 11,00 11,00 20,00 42,00 8,61 14,00
oštěp 6,00 11,00 22,00 39,00 7,99 13,00
1 500 m 13,00 12,00 9,00 34,00 6,97 11,33
kladivo 8,00 7,00 19,00 34,00 6,97 11,33
disk 9,00 6,00 17,00 32,00 6,56 10,67
800 m 14,00 6,00 11,00 31,00 6,35 10,33
400 m překážek 7,00 9,00 11,00 27,00 5,53 9,00
10 000 m 26,00 26,00 5,33 8,67
tyč 14,00 11,00 neobsazeno 25,00 5,12 8,33
110 m překážek 8,00 8,00 9,00 25,00 5,12 8,33
4×400 m 8,00 9,00 5,00 22,00 4,51 7,33
5 000 m 21,00 21,00 4,30 7,00
100 m 3,00 8,00 9,00 20,00 4,10 6,67
dálka 8,00 9,00 neobsazeno 17,00 3,48 5,67
200 m 4,00 6,00 5,00 15,00 3,07 5,00
400 m 3,00 5,00 7,00 15,00 3,07 5,00
4×100 5,00 6,00 neobsazeno 11,00 2,25 3,67
3 000 m překážek 8,00 8,00 1,64 2,67
3 000 m 0,00 0,00 0,00
výška neobsazeno neobsazeno neobsazeno 0,00 0,00 0,00
trojskok neobsazeno neobsazeno neobsazeno 0,00 0,00 0,00
Součet 151,00 146,00 191,00 0,00 0,00 488,00 100,00 163,67
Body získané závodnicemi, které startovaly v roce 2017 za družstvo žen               v I. až IV. kole skupiny “C” I. atletické ligy 
P.č. Příjmení a jméno Body v kole celkem body Bodový zisk v % Průměr na kolo Poz.
I. II. III. IV.  
   1. Baňovičová Monika 16,75 18,00 34,75 12,24 11,58 C
   2. Čeladi Tereza 9,50 13,50 11,00 34,00 11,97 11,33
   3. Coufalová Dominika 10,75 12,50 23,25 8,19 7,75
   4. Jeřábková Alžběta 9,50 9,00 18,50 6,51 6,17
   5. Jagošová Tereza 9,50 8,75 18,25 6,43 6,08
   6. Coufalová Karolína 11,00 6,50 17,50 6,16 5,83
   7. Puklová Patríca 8,00 8,75 16,75 5,90 5,58 C
   8. Freibergerová Anna 5,00 11,25 16,25 5,72 5,42
   9. Krejčiříková Klára 8,00 8,00 16,00 5,63 5,33 H
10. Burianová Lenka 6,75 9,00 15,75 5,55 5,25 H
11. Freibergerová Eliška 5,25 3,00 6,00 14,25 5,02 4,75
12. Matějáková Alena II.liga II.liga 9,00 9,00 3,17 3,00
13. Výletová Anna 7,50 7,50 2,64 2,50 H
14. Miková Dominika 7,25 7,25 2,55 2,42 H
15. Krajňáková Soňa 7,00 7,00 2,46 2,33 C
16. Kouřilová Soňa II.liga II.liga 6,75 6,75 2,38 2,25
Bochníčková Dominika 6,50 6,50 2,29 2,17
Tauberová Lenka ms 1,50 4,25 5,75 2,02 1,92 H
Janková Magda 5,00 5,00 1,76 1,67
17. Koláčková Adéla 4,00 4,00 1,41 1,33 H
Dobrovolná Andrea II.liga II.liga 3,00 3,00 1,06 1,00
   
   
Celkem 118,00 80,00 89,00 0,00 284,00 100,00 94,67
Body získané hostujícími atlety z klubů:
 
AK Olymp Brno 22,25 10,50 19,50 52,25 18,40 17,42
Cizinci ze Slovenska 24,75 25,00 8,75 58,50 20,60 19,50
Hostující a cizinci celkem 47,00 35,50 28,25 110,75 39,00 36,92
Atletky AC Moravská Slavia 71,00 44,50 60,75 0,00 173,25 61,00 57,75
Celkem 118,00 80,00 89,00 0,00 284,00 100,00 94,67
Vysvětlivky:
ms – start mimo soutěž
0 – nebodovala
– nezúčastnila se
H – hostující závodnice
C – cizinka
Disciplína Body v kole I.liga ženy celkem body Bodový zisk v % Průměr na kolo
I. II. III. IV.  
800 m 18,00 6,00 11,00 35,00 12,32 11,67
100 m překážek 14,00 14,00 6,00 34,00 11,97 11,33
4×400 10,00 8,00 11,00 29,00 10,21 9,67
400 m 12,00 11,00 5,00 28,00 9,86 9,33
4×100 9,00 6,00 5,00 20,00 7,04 6,67
3 000 m 20,00 20,00 7,04 6,67
5 000 m 17,00 17,00 5,99 5,67
100 m 6,00 2,00 9,00 17,00 5,99 5,67
dálka 7,00 9,00 0,00 16,00 5,63 5,33
výška 8,00 neobsazeno 8,00 16,00 5,63 5,33
trojskok 5,00 9,00 neobsazeno 14,00 4,93 4,67
400 m překážek 4,00 5,00 4,00 13,00 4,58 4,33
1 500 m 4,00 neobsazeno 7,00 11,00 3,87 3,67
200 m 4,00 3,00 3,00 10,00 3,52 3,33
tyč 7,00 neobsazeno 7,00 2,46 2,33
kladivo neobsazeno neobsazeno neobsazeno 0,00 0,00 0,00
disk neobsazeno neobsazeno neobsazeno 0,00 0,00 0,00
3 000 m překážek neobsazeno 0,00 0,00 0,00
oštěp neobsazeno neobsazeno neobsazeno 0,00 0,00 0,00
koule neobsazeno neobsazeno neobsazeno 0,00 0,00 0,00
0,00 0,00 0,00
Součet 118,00 80,00 89,00 0,00 287,00 101,06 95,67

 

 

 

 

 

 

 

Komentáře

Pro korektní odeslání komentáře opište prosím také kód z obrázku níže.





Blue Captcha Image
Refresh

*

QR Code Business Card