Družstvo mladších žákyň neobhájí loňský bronz

Ve čtvrtek dne 23.září se konalo v Blansku finále Jižní Moravy soutěže družstev mladších žáků a žákyň naše družstva nepostupují do finále Moravy a Slezska, když děvčata byla šestá a kluci pátí.

Pořadí družstev ve Finále Jižní Moravy – kluci

1 AHA Vyškov     164,0
2 BYAC Brno     151,0
3 AK Hodonín     97,0
4 TJ Lokomotiva Břeclav     97,0
5 AC Moravská Slavia Brno
    74,0
6 VSK Univerzita Brno     40,0

1
DĚVČATAJAC Brno     140,0
2 TJ Lokokomotiva Břeclav     136,5
3 SK Speed Brno     106,0
4 AHA Vyškov     81,5
5 AK Hodonín     75,0
6 AC Moravská Slavia Brno     28,0

Body získané závodníky, kteří startovali za družstvo mladších žáků v I. až IV. kole a Finále Jižní Moravy.

P.č. Příjmení a jméno Body v kole finále Jižní Moravy celkem body Bodový zisk v % Průměr na kolo Poz.
I. II. III. IV.
1 Vojtek Matouš 19,00 19,500 24,25 24,00 86,750 27,37 17,35
2 Klaška Dominik 7,00 14,75 16,500 10,25 7,25 55,750 17,59 11,15
3 Ščevík Michal 8,00 16,75 3,25 6,25 34,250 10,80 6,85
4 Tancer Petr 11,00 0,000 11,00 9,00 31,000 9,78 6,20 H
5 Konečný Aleš 2,000 20,25 22,250 7,02 4,45
6 Richter Jakub 8,00 5,75 0,875 6,50 0,00 21,125 6,66 4,23
7 Pánek Tomáš 10,00 2,000 2,25 14,250 4,50 2,85
8 Strnka Lukáš 1,00 0,88 4,50 4,25 10,625 3,35 2,13
9 Chudáček Ondřej 1,00 5,25 0,000 2,00 8,250 2,60 1,65
10 Lidmila Patrik 8,00 8,000 2,52 1,60
11 Stibal Jakub 0,00 1,25 4,000 0,00 0,00 5,250 1,66 1,05
12 Votýpka Tomáš 2,00 0,000 3,00 0,00 5,000 1,58 1,00
13 Blatný Jan 1,75 ms 1,00 2,00 4,750 1,50 0,95
14 Brázda Mikuláš 1,25 0,88 1,50 0,00 3,625 1,14 0,73
15 Mareš Daniel 2,00 1,00 3,000 0,95 0,60
16 Rozehnal Vojtěch 1,00 0,875 1,875 0,59 0,38
17 Kotek Jakub 1,25 ms 1,250 0,39 0,25
18 Badin Jan 0,00 0,000 ms 0,00 0,000 0,00 0,00
19 Stibal Jakub 0,00 0,00 0,000 0,00 0,00
20 Votýpka Martin 0,00 0,000 0,00 0,00
21 Erbes Filip ms 0,000 0,00 0,00
22 Lang Krištof 0,000 0,000 0,00 0,00

Celkem 59,00 59,00 47,50 77,50 74,00 317,00 100,00 63,40

Body získané závodnicemi, které startovaly za družstvo mladších žákyň v I. až IV. kole a Finále Jižní Moravy.

P.č. Příjmení a jméno Body v kole finále Jižní Moravy
celkem body Bodový zisk v % Průměr na kolo Poz.
I. II. III. IV.
1 Freibergerová Eliška 9,25 7,000 6,25 14,25 4,00
40,750 20,07 8,15
2 Ročková Karolína 8,50 4,875 9,50 4,50 2,75
30,125 14,84 6,03
3 Slaná Marie 8,50 1,000 5,50 11,25 2,75
29,000 14,29 5,80
4 Kolegarová Gabriela 2,00 3,875 5,25 9,25 6,00
26,375 12,99 5,28 H
5 Dvořáková Sabina 1,25 1,000 1,25 11,25 8,00
22,750 11,21 4,55
6 Hégrová Andrea 9,875 10,25
20,125 9,91 4,03
7 Machová Denisa 3,875 3,50 1,50 3,75
12,625 6,22 2,53
8 Heřmánková Kristýna MS 1,50 2,50 0,75
4,750 2,34 0,95
9 Bělušová Tereza 0,50 MS 4,000 0,00
4,500 2,22 0,90
10 Škorňáková Silvie 3,25 1,000
4,250 2,09 0,85
11 Marčíková Lenka 1,50 MS 0,00 1,50
3,000 1,48 0,60
12 Kudličková Tereza 2,50
2,500 1,23 0,50
13 Bakičová Veronika 1,25 1,000 0,00
2,250 1,11 0,45
14 Badinová Štěpánka 0,00 0,000 0,00 0,00 0,00
0,000 0,00 0,00
15 Nováková Barbora 0,000
0,000 0,00 0,00
16 Jeřábková Alžběta 0,000 0,00
0,000 0,00 0,00

Celkem 38,50 33,500 47,00 56,00 28,00 0,00 203,00 100,00 40,60

Komentáře

Pro korektní odeslání komentáře opište prosím také kód z obrázku níže.





Blue Captcha Image
Refresh

*

QR Code Business Card