Družstvo mladších žáků a mladších žákyň

třetí na Mistrovství Jižní Moravy družstev, které se konalo ve čtvrtek 21. září ve Znojmě. Chlapcům uniklo druhé místo o 4 body. Pořadí družstev ve Finále Jižní Moravy a body získané závodníky:

Mistrovství jižní Moravy družstev mladších žáků
poř. družstvo body
pomocné
1 Atletický klub AHA Vyškov, z.s. 167,00
2 VSK Univerzita Brno 124,00
3 AC Moravská Slavia Brno, spolek “A” 120,00
4 BYAC Brno 100,00
5 TJ Lokomotiva Břeclav 80,00
6 Atletický klub Hodonín, z.s. 75,00
7 TJ Znojmo, z.s. 24,00
8 SK Atletika Hustopeče, o.s. 0,00
Mistrovství jižní Moravy družstev mladších žákyň
poř. družstvo body
pomocné
1 JAC Brno 220,00
2 VSK Univerzita Brno 102,00
3 AC Moravská Slavia Brno, spolek “A” 74,00
4 Atletika Slavkov u Brna, z.s. 73,00
5 TJ Lokomotiva Břeclav 68,00
6 TJ Znojmo, z.s. 49,00
7 Atletický klub Hodonín, z.s. 30,00
8 SK Atletika Hustopeče, o.s. 0,00
Body získané závodníky, kteří startovali v roce 2017 za “A” družstvo mladších žáků
P.č. Příjmení a jméno Body v kole finále Jižní Moravy finále MaS celkem body Bodový zisk v % Průměr na kolo Poz.
I. II. III. IV.
1 Galvas Matyáš 15,00 20,00 20,25 11,75 22,75 89,75 18,47 17,95
2 Racek Josef 17,75 8,75 22,00 9,00 18,50 76,00 15,64 15,20
3 Pavlíček Marek 6,75 10,75 12,25 15,75 14,75 60,25 12,40 12,05
4 Žižka Rudolf 11,00 5,00 22,75 20,75 59,50 12,24 11,90
5 Holík Vít 9,75 10,75 11,25 9,00 15,50 56,25 11,57 11,25
6 Vrbacký Tomáš 2,00 21,00 16,00 39,00 8,02 7,80
7 Sedlecký Martin 4,75 8,75 9,25 9,75 3,75 36,25 7,46 7,25
8 Marčík Jiří 7,00 9,00 2,00 6,00 24,00 4,94 4,80
9 Pokora Vladimír 17,00 17,00 3,50 3,40
10 Monteanu Adrian družstvo “B” 12,50 12,50 2,57 2,50
11 Neugebauer Adam 0,00 3,00 4,00 7,00 1,44 1,40 H
12 Vicente Nikolas družstvo “B” družstvo “B” družstvo “B” družstvo “B” 5,50 5,50 1,13 1,10
13 Moravec Jaroslav 3,00 3,00 0,62 0,60
14 Pastorek Patrik 0,00 0,00 0,00 0,00
15   0,00 0,00 0,00
Celkem 84,00 95,00 87,00 100,00 120,00 0,00 486,00 100,00 97,20
Body získané hostujícími atlety z klubů :
 
TJ Oslavany 0,00 3,00 0,00 4,00 0,00 0,00 7,00 1,44 1,40
Atlety AC Moravská Slavia 84,00 92,00 87,00 96,00 120,00 0,00 479,00 98,56 95,80
Celkem 84,00 95,00 87,00 100,00 120,00 0,00 486,00 100,00 97,20
Disciplína Body v kole – mladší žáci finále Jižní Moravy finále MaS celkem body Bodový zisk v % Průměr na kolo
I. II. III. IV.
dálka 25,00 26,00 22,00 73,00 15,02 14,60
štafeta 4×60 m 15,00 15,00 9,00 11,00 17,00 67,00 13,79 13,40
koule 13,00 28,00 21,00 62,00 12,76 12,40
60 m 13,00 17,00 14,00 15,00 59,00 12,14 11,80
300 m 28,00 21,00 4,00 53,00 10,91 10,60
60 m překážek 18,00 21,00 39,00 8,02 7,80
150 m 18,00 20,00 38,00 7,82 7,60
výška 16,00 11,00 9,00 36,00 7,41 7,20
Oštěp 500 g 18,00 neobsazeno 18,00 3,70 3,60
1 500 m 7,00 neobsazeno 8,00 15,00 3,09 3,00
kriket 13,00 0,00 13,00 2,67 2,60
800 m 9,00 neobsazeno 4,00 13,00 2,67 2,60
Součet 84,00 95,00 87,00 100,00 120,00 0,00 486,00 100,00 97,20
Body získané závodnicemi, které startovaly v roce 2017 za “A” družstvo mladších žákyň
P.č. Příjmení a jméno Body v kole finále Jižní Moravy finále MaS celkem body Bodový zisk v % Průměr na kolo Poz.
I. II. III. IV.
1 Kučerová Radka 17,25 16,00 16,00 7,00 56,25 16,82 11,25
2 Melicharová Josefína 8,00 8,00 8,00 9,00 23,00 56,00 16,74 11,20
3 Gorani Anita 4,25 14,00 2,50 8,00 9,00 37,75 11,29 7,55
4 Hudečková Lucie 7,75 7,00 8,50 8,00 31,25 9,34 6,25
5 Sigmundová Adéla 4,00 4,00 8,00 6,00 5,25 27,25 8,15 5,45 H
6 Hartmanová Veronika 9,00 6,00 1,00 10,00 26,00 7,77 5,20
7 Alexová Barbora 12,25 6,00 3,00 21,25 6,35 4,25
8 Lorenzová Monika 8,25 7,00 1,25 16,50 4,93 3,30 H
9 Horáková Ludmila 3,00 4,00 1,00 4,25 12,25 3,66 2,45 H
10 Ročková Veronika 8,00 0,50 1,00 9,50 2,84 1,90
11 Pelíšková Eliška 0,00 9,00 9,00 2,69 1,80
12 Novotná Barbora 6,00 1,00 1,25 8,25 2,47 1,65 H
13 Andělová Agáta 4,75 0,00 0,50 3,00 8,25 2,47 1,65
14 Hájková Klára 0,00 2,00 3,25 0,25 5,50 1,64 1,10 H
15 Bílková Klára 3,75 3,75 1,12 0,75
16 Sommerová Denisa 0,00 3,25 3,25 0,97 0,65 H
17 Juríková Lucia 0,75 0,00 0,50 0,00 1,25 0,37 0,25
18 Špalková Hana 0,00 0,00 1,25 1,25 0,37 0,25
19 Němcová Andrea 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
20 Tešnarová Nikola 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
21 Fraňková Clementina 0,00 0,00 0,00 0,00
22 Žižková Anna 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
23    
Celkem 89,00 75,00 46,50 50,00 74,00 334,50 100,00 66,90
Body získané hostujícími atlety z klubů
Sokol Přísnotice 8,25 9,00 0,00 7,75 0,25 25,25 7,55 5,05
ŠAK Židlochovice 4,00 4,00 8,00 6,00 5,25 27,25 8,15 5,45
TJ Oslavany 9,00 5,00 0,00 1,00 5,50 20,50 6,13 4,10
Atletky AC Moravská Slavia 76,75 66,00 38,50 42,25 73,75   297,25 88,86 59,45
Celkem 89,00 75,00 46,50 50,00 74,00   349,75 104,56 69,95
Disciplína Body v kole – mladší žákyně finále Jižní Moravy finále MaS celkem body Bodový zisk v % Průměr na kolo
I. II. III. IV.
800 m 16,00 16,00 14,00 17,00 17,00 80,00 23,92 16,00
koule 24,00 17,00 22,00 63,00 18,83 12,60
kriket 24,00 15,00 39,00 11,66 7,80
štafeta 4×60 m 12,00 8,00 8,00 7,00 1,00 36,00 10,76 7,20
150 m 17,00 6,00 3,00 26,00 7,77 5,20
60 m překážek 13,00 6,00 3,00 22,00 6,58 4,40
dálka 12,00 9,00 0,00 21,00 6,28 4,20
oštěp 400 g 8,50 12,00 20,50 6,13 4,10
výška 7,00 8,50 neobsazeno 15,50 4,63 3,10
60 m 9,00 0,00 1,00 10,00 2,99 2,00
300 m 1,00 0,00 1,00 0,30 0,20
1 500 m 0,00 0,00 0,00
Součet 89,00 75,00 46,00 50,00 74,00   334,00 99,85 66,80

Komentáře

Pro korektní odeslání komentáře opište prosím také kód z obrázku níže.





Blue Captcha Image
Refresh

*

QR Code Business Card