Družstva mladšího žactva po II.kole udržela své pozice

Ve čtvrtek dne 5.května se konalo na stadionu při ZŠ Horníkova II.kolo soutěže družstev mladšího žactva. Družstvo chlapců obhájilo 2.místo a žákyně jsou třetí. Podrobné výsledky najdete na www.atletika.cz dále uvádím pořadí družstev ve a po II.kole a body získané závodníky, kteří statovali za družstva Moravské Slavie Brno

Bodový stav ve II.kole mladší  žákyně 
poř. družstvo body
hlavní pomocné
1 JAC Brno 8 138.00
2 SK Speed Brno 7 86.00
3 AC Moravská Slavia Brno 6 77.00
4 VSK Univerzita Brno 5 27.00
5 BYAC Brno 4 5.00
6 ASK Blansko 3 2.00
7 MC atletika Brno 2 1.00
8 SK Speed Brno “B” 0 0,00
Bodový stav po II.kole mladší  žákyně 
poř. družstvo body
hlavní pomocné
1 JAC Brno 16 256,00
2 SK Speed Brno 14 202,00
3 AC Moravská Slavia Brno 12 139,00
4 VSK Univerzita Brno 10 62,00
5 BYAC Brno 8 9,00
6 ASK Blansko 6 5,00
7 MC atletika Brno 2 5,00
8 SK Speed Brno “B” 0 0,00
Bodový stav ve II.kole mladší žáci
poř. družstvo body
hlavní pomocné
1 BYAC Brno 8 137.50
2 AC Moravská Slavia Brno 7 69.00
3 VSK Univerzita Brno 6 42.00
4 ASK Blansko 5 39.00
5 SK Speed Brno 4 28.00
6 BYAC Brno B 3 11,5
7 MC atletika Brno 2 5.00
8 JAC Brno 1 3.00
Bodový stav po II.kole mladší žáci
poř. družstvo body
hlavní pomocné
1 BYAC Brno 16 238,00
2 AC Moravská Slavia Brno 14 151,00
3 VSK Univerzita Brno 12 90,00
4 ASK Blansko 9 74,00
5 SK Speed Brno 9 73,50
6 BYAC Brno B 3 27,50
7 MC atletika Brno 2 7,00
8 JAC Brno 2 7,00

 

P.č. Příjmení a jméno Body v kole finále Jižní Moravy celkem body Bodový zisk v % Průměr na  kolo Poz.
I. II. III.  IV.
1 Machová Denisa 11,00 10,00       21,00 15,11 10,50  
2 Dvořáková Sabina 10,00 9,00       19,00 13,67 9,50  
3 Freibergerová Eliška 12,25 1,50       13,75 9,89 6,88  
4 Jeřábková Alžběta 6,25 7,50       13,75 9,89 6,88  
5 Heřmánková Kristýna 7,00 4,00       11,00 7,91 5,50  
6 Ročková Karolína 10,25       10,25 7,35 5,13  
7 Slaná Marie 10,00       10,00 7,19 5,00  
8 Pikulová Petra 0,00 8,00       8,00 5,76 4,00  
9 Chlupová Nela 4,00 3,00       7,00 5,04 3,50 H
10 Koláčková Adéla 2,00 4,00       6,00 4,32 3,00  
11 Valášková Barbora 5,00       5,00 3,60 2,50  
12 Syslová Kateřina 5,00       5,00 3,60 2,50  
13 Helsnerová Natálie 3,00 0,00       3,00 2,16 1,50  
14 Marčíková Lenka 1,25 1,50       2,75 1,98 1,38  
15 Bakičová Veronika 0,00 2,00       2,00 1,44 1,00  
16 Škorňáková Silvie 0,00 1,50       1,50 1,08 0,75  
17 Bělušová Tereza 0,00       0,00 0,00 0,00  
18 Sedláčková Markéta 0,00       0,00 0,00 0,00  
19 Krobolová Karolína 0,00       0,00 0,00 0,00  
20 Buchtová Kateřina 0,00 0,00       0,00 0,00 0,00  
21 Tesařová Barbora 0,00       0,00 0,00 0,00  
22 Badinová Štěpánka 0,00 0,00       0,00 0,00 0,00  
23 Vystrčilová Libuše 0,00       0,00 0,00 0,00  
24 Havelková Kristýna 0,00       0,00 0,00 0,00  
                     
                     
  Celkem 77,00 62,00 0,00 0,00 0,00 139,00 100,00 76,00  
P.č. Příjmení a jméno Body v kole finále Jižní Moravy celkem body Bodový zisk v % Průměr na  kolo Poz.
I. II. III. IV.
1 Vojtek Matouš 19,25 24,75       44,00 29,14 22,00  
2 Moravec Filip 13,75 14,75       28,50 18,87 14,25  
3 Ščevík Michal 8,25 15,75       24,00 15,89 12,00  
4 Klaška Dominik 8,25 14,75       23,00 15,23 11,50  
5 Brázda Mikuláš 5,75 4,25       10,00 6,62 5,00  
6 Votýpka Tomáš 4,00 2,25       6,25 4,14 3,13  
7 Richter Jakub  1,75 4,25       6,00 3,97  3,00  
8 Hladký Adam 2,75 1,25       4,00 2,65 2,00  
9 Kotek Jakub 3,00 0,00       3,00 1,99 1,50  
10 Blatný Jan 2,25 0,00       2,25 1,49 1,13  
11 Votýpka Martin 0,00 0,00       0,00 0,00 0,00  
12 Kaplan Josef 0,00 0,00       0,00 0,00 0,00  
13 Chudáček Ondřej 0,00 0,00       0,00 0,00 0,00  
14 Stibal Jakub 0,00 0,00       0,00 0,00 0,00  
15 Strnka Lukáš 0,00       0,00 0,00 0,00  
                     
  Celkem 69,00 82,00 0,00 0,00 0,00 151,00 100,00 75,50  

Komentáře

Pro korektní odeslání komentáře opište prosím také kód z obrázku níže.





Blue Captcha Image
Refresh

*

QR Code Business Card