Družstva mladšího žactva po II.kole třetí

Naše družstva mladších žáků a žákyň  se shodně umístila po II.kole na třetím místě. Kluci strácí na druhé místo půl bodu a děvčata zabrala a polepšila si celkové pořadí. Podrobné výsledky na www.atletika.cz.  

Pořadí družstev mladších žáků ve II.kole

1 .  BYAC Brno                                              8       /     112.50    

2 .  VSK Univerzita Brno                           7       /       72.50    

3.   AC Moravská Slavia Brno         6       /       59.00    

4.   MC atletika Brno                                   5       /       27.00    

5 .  SK Mládeže Brno                                  4       /       21.00    

6 .  ASK Blansko                                           3       /       18.00    

7 .  JAC Brno                                                 2       /       14.00    

8.   BYAC Brno B                                          1       /         3.00    

Pořadí družstev mladších žáků po II.kole

1.   BYAC Brno „A“                                       16     /     248,50

2.   VSK Univerzita Brno                            13     /     118,50

3.   AC Moravská Slavia Brno          13     /     118,00

4.   MC atletika Brno                                    10     /        62,00

5.   SK mládeže Brno                                    8       /        45,50

6.   ASK Blansko                                             6       /       38,00

7.   JAC Brno                                                   4       /       22,00

8.   BYAC Brno „B“                                        2       /          9,50

Pořadí družstev mladších žákyň ve II.kole

1.  JAC Brno                                                    7       /     170.50    

2 .  SK Speed Brno                                        6       /       87.00    

3 .  AC Moravská Slavia Brno          5       /       33.50    

4 .  VSK Univerzita Brno                            4       /       21.00    

5 .  ASK Blansko                                             3       /       12.00    

6 .  BYAC Brno                                               2       /         9.00    

7.   MC atletika Brno                                             /         0.00    

 Pořadí družstev mladších žákyň po II.kole

1.   JAC Brno                                                  14   /     231,50

2.   SK Speed Brno                                        12   /     153,00              

3    AC Moravská Slavia Brno         9     /       72,00              

4.   VSK Univerzita Brno                           9     /       69,00

5.   ASK Blansko                                            6     /       33,50              

6.   BYAC Brno                                               3     /       13,00

7.   MC atletika Brno                                    2     /         7,00

Body získané atlety, kteří startovali za družstvo Moravské Slavie v I. až II.kole

 
                   
                     
                      
P.č. Příjmení a jméno Body v kole finále Jižní Moravy celkem body Bodový zisk v % Průměr na  kolo Poz.
I. II. III. IV.
   1. Ščevík Michal 8,00 16,75       24,75 20,97 12,38  
   2. Klaška Dominik 7,00 14,75       21,75 18,43 10,88  
   3. Vojtek Matouš 19,00       19,00 16,10 9,50  
   4. Richter Jakub 8,00 5,75       13,75 11,65 6,88  
   5. Tancer Petr 11,00       11,00 9,32 5,50 H
   6. Pánek Tomáš 10,00       10,00 8,47 5,00  
   7. Chudáček Ondřej 1,00 5,25       6,25 5,30 3,13  
   8. Votýpka Tomáš 2,00       2,00 1,69 1,00  
   9. Mareš Daniel 2,00       2,00 1,69 1,00  
   10. Blatný Jan 1,75       1,75 1,48 0,88  
   11. Stibal Jakub 0,00 1,25       1,25 1,06 0,63  
   12. Brázda Mikuláš 1,25       1,25 1,06 0,63  
   13. Kotek Jakub 1,25       1,25 1,06 0,63  
   14. Rozehnal Vojtěch 1,00       1,00 0,85 0,50  
   15. Strnka Lukáš 1,00       1,00 0,85 0,50  
   16. Badin Jan 0,00       0,00 0,00 0,00  
                     
                      
                     
  Celkem 59,00 59,00 0,00 0,00 0,00 118,00 100,00 59,00  
                     
Body získané hostujícími atlety z klubů :              
   TJ Sokol Přísnotice   11,00 0,00 0,00 0,00 6,25 17,250 17,25 8,63
                     
   Atlety AC Moravská Slavia 59,00 48,000 0,00 0,00 0,00 111,75 82,750 82,75 41,38
                     
  Celkem 59,00 59,00 0,00 0,00 0,00 118,00 100,00 100,00 50,00
   Bodový zisk v disciplínách                  
  Disciplína Body v kole – mladší žáci finále Jižní Moravy celkem body Bodový zisk v % Průměr na  kolo  
  I. II. III. IV.  
  štafeta 4×60 m 12,00 12,00       24,00 20,34 12,00  
  800 m 20,00       20,00 16,95 10,00  
  koule 17,00       17,00 14,41 8,50  
  150 m 6,00 7,00       13,00 11,02 6,50  
  1 500 m 11,00       11,00 9,32 5,50  
  60 m  10,00       10,00 8,47 5,00  
  60 m překážek 9,00       9,00 7,63 4,50  
  kriket 6,00       6,00 5,08 3,00  
  výška 6,00       6,00 5,08 3,00  
  dálka 2,00       2,00 1,69 1,00  
  300 m       0,00 0,00 0,00  
  1 000 m       0,00 0,00 0,00  
  štafeta 4 x 1 kolo       0,00 0,00 0,00  
  štafeta 4×200 m       0,00 0,00 0,00  
  Součet 59,00 59,00 0,00 0,00 0,00 118,00 100,00 59,00  

 

Body získané atletkami, kterém startovaly za druužstvo Moravské Slavie v I. až II.kole

P.č. Příjmení a jméno Body v kole finále Jižní Moravy finále Moravy celkem body Bodový zisk v % Průměr na  kolo Poz.
I. II. III.  IV.
   1. Freibergerová Eliška 9,25 7,000         16,25 22,57 8,13  
   2. Ročková Karolína 8,50 4,875         13,38 18,58 6,69  
   3. Slaná Marie 8,50 1,000         9,50 13,19 4,75  
   4. Škorňáková Silvie 3,25 1,000         4,25 5,90 2,13  
   5. Kudličková Tereza 2,50  –         2,50 3,47 1,25  
   6. Kolegarová Gabriela 2,00 3,875         5,88 8,16 2,94 H
   7. Marčíková Lenka 1,50 MS         1,50 2,08 0,75  
   8. Dvořáková Sabina 1,25 1,000         2,25 3,13 1,13  
   9. Bakičová Veronika 1,25 1,000         2,25 3,13 1,13  
   10. Bělušová Tereza 0,50 MS         0,50 0,69 0,25  
   11. Badinová Štěpánka 0,00 0,000         0,00 0,00 0,00  
   12. Machová Denisa 3,875         3,88 5,38 1,94  
   13. Nováková Barbora 0,000         0,00 0,00 0,00  
   14. Hégrová Andrea 9,875         9,88 13,72 4,94  
   15. Heřmánková Kristýny MS         0,00 0,00 0,00  
   16. Jeřábková Alžběta 0,000         0,00 0,00 0,00  
                        
                       
  Celkem 38,50 33,500 0,00 0,00 0,00 0,00 72,00 100,00 36,00  
 
 Body získané hostujícími atlety z klubů :                    
                       
   ŠAK Židlochovice 2,00 3,875 0,00 0,00 0,00 0,00 5,875 8,16 2,94  
                       
   Atletky AC Moravská Slavia 36,50 29,625 0,00 0,00 0,00 0,00 66,125 91,84 33,06  
                       
  Celkem 38,50 33,50 0,00 0,00 0,00 0,00 72,00 100,00 36,00  
   Bodový zisk v disciplínách                    
  Disciplína Body v kole – mladší žákyně Finále Jižní Moravy finále Moravy celkem body Bodový zisk v % Průměr na  kolo  
  I. II. III. IV.  
  800 m 19,00 9,00         28,00 38,89 14,00  
  štafeta 4×60 m 11,00 11,50         22,50 31,25 11,25  
  150 m 5,00 3,00         8,00 11,11 4,00  
  60 m  5,00         5,00 6,94 2,50  
  dálka 5,00         5,00 6,94 2,50  
  výška 3,00         3,00 4,17 1,50  
  60 m překážek 0,50         0,50 0,69 0,25  
  300 m         0,00 0,00 0,00  
  kriket 0,00         0,00 0,00 0,00  
  koule 0,00         0,00 0,00 0,00  
  1 500 m         0,00 0,00 0,00  
  štafeta 4×1 kolo         0,00 0,00 0,00  
  štafeta 4×200 m         0,00 0,00 0,00  
  Součet 38,50 33,50 0,00 0,00 0,00 0,00 72,00 100,00 36,00  

Komentáře

Pro korektní odeslání komentáře opište prosím také kód z obrázku níže.





Blue Captcha Image
Refresh

*

QR Code Business Card