Družstva mladších žáků a žákyň

postoupila do Finále Jižní Moravy. IV. kolo soutěže družstev pořádala Moravská Slavia na svém stadionu ve čtvrtek 7. září. Kluci vybojovali druhé místo děvčata o 4 pomocné body byla čtvrtá. Po čtyřech kolech družstvo chlapců druhé dívky na třetím místě což jim zaručilo postup do finále Jižní Moravy. Podrobné výsledky na www.atletika.cz         fotky od Mirka Noska najdete na odkaze http://mt03.rajce.idnes.cz

Dále uvádíme pořadí družstev ve IV. a po IV. kole a body získané závodníky

Bodový stav v IV. kole mladší žáci
poř. družstvo body
hlavní pomocné
1 VSK Univerzita Brno 7 122,00
2 AC Moravská Slavia Brno, spolek “A” 6 100,00
3 BYAC Brno 5 62,00
4 AK Olymp Brno 4 25,00
5 JAC Brno 3 12,00
6 AC Moravská Slavia Brno, spolek “B” 2 9,00
7 ASK Blansko 1 6,00
Bodový stav po IV. kole mladší žáci
poř. družstvo body
hlavní pomocné
1 VSK Univerzita Brno 28 464,00
2 AC Moravská Slavia Brno, spolek “A” 22 366,00
3 BYAC Brno 22 340,50
4 AK Olymp Brno 15 85,50
5 ASK Blansko 9 31,00
6 AC Moravská Slavia Brno, spolek “B” 8 27,00
7 JAC Brno 7 25,00
Bodový stav ve IV. kole mladší žákyně 
poř. družstvo body
hlavní pomocné
1 JAC Brno 9 104,00
2 VSK Univerzita Brno 8 95,00
3 JAC Brno “B” 7 54,00
4 AC Moravská Slavia Brno, spolek “A” 6 50,00
5 AK Olymp Brno 5 23,00
6 SK Speed Brno 4 7,00
7 ASK Blansko 3 3,00
8 BYAC Brno
9 AC Moravská Slavia Brno, spolek “B” 0 0,00
Bodový stav po IV. kole mladší žákyně 
poř. družstvo body
hlavní pomocné
1 JAC Brno 36 408,00
2 VSK Univerzita Brno 29 284,00
3 AC Moravská Slavia Brno, spolek “A” 28 260,50
4 JAC Brno “B” 25 202,00
5 AK Olymp Brno 21 113,50
6 ASK Blansko 14 36,00
7 SK Speed Brno 12 36,00
8 BYAC Brno 5 31,00
9 AC Moravská Slavia Brno, spolek “B” 0 0,00
Body získané závodníky, kteří startovali v roce 2017 za “A” družstvo mladších žáků
P.č. Příjmení a jméno Body v kole finále Jižní Moravy finále MaS celkem body Bodový zisk v % Průměr na kolo Poz.
I. II. III. IV.
1 Galvas Matyáš 15,00 20,00 20,25 11,75 67,00 18,31 16,75
2 Racek Josef 17,75 8,75 22,00 9,00 57,50 15,71 14,38
3 Pavlíček Marek 6,75 10,75 12,25 15,75 45,50 12,43 11,38
4 Holík Vít 9,75 10,75 11,25 9,00 40,75 11,13 10,19
5 Vrbacký Tomáš 2,00 21,00 16,00 39,00 10,66 9,75
6 Žižka Rudolf 11,00 5,00 22,75 38,75 10,59 9,69
7 Sedlecký Martin 4,75 8,75 9,25 9,75 32,50 8,88 8,13
8 Marčík Jiří 7,00 9,00 2,00 18,00 4,92 4,50
9 Pokora Vladimír 17,00 17,00 4,64 4,25
10 Neugebauer Adam 0,00 3,00 4,00 7,00 1,91 1,75 H
11 Moravec Jaroslav 3,00 3,00 0,82 0,75
12 Pastorek Patrik 0,00 0,00 0,00 0,00
13    
14    
15   0,00 0,00 0,00
Celkem 84,00 95,00 87,00 100,00 0,00 0,00 366,00 100,00 91,50
Body získané hostujícími atlety z klubů :
 
TJ Oslavany 0,00 3,00 0,00 4,00 0,00 0,00 7,00 1,91 1,75
Atlety AC Moravská Slavia 84,00 92,00 87,00 96,00 0,00 0,00 359,00 98,09 89,75
Celkem 84,00 95,00 87,00 100,00 0,00 0,00 366,00 100,00 91,50
Disciplína Body v kole – mladší žáci finále Jižní Moravy finále MaS celkem body Bodový zisk v % Průměr na kolo
I. II. III. IV.
dálka 25,00 26,00 51,00 13,93 12,75
štafeta 4×60 m 15,00 15,00 9,00 11,00 50,00 13,66 12,50
300 m 28,00 21,00 49,00 13,39 12,25
60 m 13,00 17,00 14,00 44,00 12,02 11,00
koule 13,00 28,00 41,00 11,20 10,25
60 m překážek 18,00 21,00 39,00 10,66 9,75
výška 16,00 11,00 27,00 7,38 6,75
Oštěp 500 g 18,00 18,00 4,92 4,50
150 m 18,00 18,00 4,92 4,50
kriket 13,00 13,00 3,55 3,25
800 m 9,00 neobsazeno 9,00 2,46 2,25
1 500 m 7,00 neobsazeno 7,00 1,91 1,75
Součet 84,00 95,00 87,00 100,00 0,00 0,00 366,00 100,00 91,50
Body získané závodníky, kteří startovali v roce 2017 za “B” družstvo mladších žáků 
P.č. Příjmení a jméno Body v kole celkem body Bodový zisk v % Průměr na kolo Poz.
I. II. III. IV.
1 Tachovský Jáchym 3,75 6,25 10,00 37,04 2,50
2 Vicente Nikolas 1,00 1,00 1,25 2,00 5,25 19,44 1,31
3 Bartoš Ondřej 0,00 1,25 1,75 3,00 11,11 0,75
4 Kunovský Michal 3,00 3,00 11,11 0,75
5 Sladkovský Jan 0,00 1,25 0,75 2,00 7,41 0,50
6 Cibulka Jakub 0,75 0,75 1,50 5,56 0,38
7 Barry Theodor 0,75 0,00 0,75 2,78 0,19
8 Komárek Michal 0,75 0,75 2,78 0,19
9 Stašek Matyáš 0,75 0,75 2,78 0,19
10 Monteanu Adrian ms 0,00 0,00 0,00
11 Sladkovský Jan 0,00 0,00 0,00 0,00
Celkem 7,00 1,00 10,00 9,00 27,00 100,00 6,75
Body získané hostujícími atlety z klubů :
 
 
Atlety AC Moravská Slavia 7,00 1,00 10,00 9,00 27,00 100,00 6,75
Celkem 7,00 1,00 10,00 9,00 27,00 100,00 6,75
Disciplína Body v kole – mladší žáci celkem body Bodový zisk v % Průměr na kolo
I. II. III. IV.
štafeta 4×60 m 3,00 5,00 3,00 11,00 40,74 2,75
výška 3,00 4,00 7,00 25,93 1,75
1 500 m 1,00 3,00 4,00 14,81 1,00
300 m 3,00 3,00 11,11 0,75
800 m 1,00 1,00 3,70 0,25
Oštěp 500 g 1,00 1,00 3,70 0,25
150 m 0,00 0,00 0,00 0,00
60 m 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
dálka 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
koule 0,00 0,00 0,00
60 m překážek 0,00 0,00 0,00
kriket 0,00 0,00 0,00 0,00
Součet 7,00 1,00 10,00 9,00 27,00 100,00 6,75
Body získané závodnicemi, které startovaly v roce 2017 za “A” družstvo mladších žákyň
P.č. Příjmení a jméno Body v kole finále Jižní Moravy finále MaS celkem body Bodový zisk v % Průměr na kolo Poz.
I. II. III. IV.
1 Kučerová Radka 17,25 16,00 16,00 7,00 56,25 21,59 14,06
2 Melicharová Josefína 8,00 8,00 8,00 9,00 33,00 12,67 8,25
3 Gorani Anita 4,25 14,00 2,50 8,00 28,75 11,04 7,19
4 Hudečková Lucie 7,75 7,00 8,50 23,25 8,93 5,81
5 Sigmundová Adéla 4,00 4,00 8,00 6,00 22,00 8,45 5,50 H
6 Alexová Barbora 12,25 6,00 3,00 21,25 8,16 5,31
7 Lorenzová Monika 8,25 7,00 1,25 16,50 6,33 4,13 H
8 Hartmanová Veronika 9,00 6,00 1,00 16,00 6,14 4,00
9 Ročková Veronika 8,00 0,50 8,50 3,26 2,13
10 Horáková Ludmila 3,00 4,00 1,00 8,00 3,07 2,00 H
11 Novotná Barbora 6,00 1,00 7,00 2,69 1,75 H
12 Andělová Agáta  4,75  0,00 0,50 5,25 2,02 1,31
13 Hájková Klára 0,00 2,00 3,25 5,25 2,02 1,31
14 Bílková Klára 3,75 3,75 1,44 0,94
15 Sommerová Denisa 0,00  3,25 3,25 1,25 0,81 H
16 Juríková Lucia 0,75 0,00 0,50 1,25 0,48 0,31
17 Špalková Hana 0,00 0,00 1,25 1,25 0,48 0,31
18 Pelíšková Eliška 0,00 0,00 0,00 0,00
19 Němcová Andrea  0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
20 Tešnarová Nikola  0,00  0,00 0,00 0,00 0,00
21 Fraňková Clementina 0,00 0,00 0,00 0,00
22 Žižková Anna 0,00 0,00 0,00 0,00
   
Celkem 89,00 75,00 46,50 50,00 0,00 260,50 100,00 65,13
Body získané hostujícími atlety z klubů
Sokol Přísnotice 8,25 9,00 0,00 7,75 0,00 25,00 9,60 6,25
ŠAK Židlochovice 12,25 6,00 3,00 0,00 0,00 21,25 8,16 5,31
TJ Oslavany 9,00 5,00 0,00 1,00 0,00 15,00 5,76 3,75
Atletky AC Moravská Slavia 68,50 66,00 43,50 42,25 0,00   220,25 84,55 55,06
Celkem 89,00 75,00 46,50 50,00 0,00   266,50 102,30 66,63
Disciplína Body v kole – mladší žákyně finále Jižní Moravy finále MaS celkem body Bodový zisk v % Průměr na kolo
I. II. III. IV.
800 m 16,00 16,00 14,00 17,00 63,00 24,18 15,75
koule 24,00 17,00 41,00 15,74 10,25
štafeta 4×60 m 12,00 8,00 8,00 7,00 35,00 13,44 8,75
kriket 24,00 24,00 9,21 6,00
150 m 17,00 6,00 23,00 8,83 5,75
dálka 12,00 9,00 21,00 8,06 5,25
60 m překážek 13,00 6,00 19,00 7,29 4,75
výška 7,00 8,50 15,50 5,95 3,88
60 m 9,00 0,00 9,00 3,45 2,25
oštěp 400 g 8,50 8,50 3,26 2,13
300 m 1,00 0,00 1,00 0,38 0,25
1 500 m 0,00 0,00 0,00
Součet 89,00 75,00 46,00 50,00 0,00   260,00 99,81 65,00

Komentáře

Pro korektní odeslání komentáře opište prosím také kód z obrázku níže.





Blue Captcha Image
Refresh

*

QR Code Business Card