87 děvčat a chlapců starovalo na halových

klubovních přeborech přípravek, které se konaly v pátek dne 22. ledna. Nejmladším účastníkem byl Tomáš Ondráček ročník 2011. Výsledky:

Halové klubovní přebory přípravek
Běžecký koridor Brno-Nový Lískovec ulice Oblá
Pořadatel AC Moravská Slavia Brno
Pátek 22. ledna 2016
Disciplíny :
60 m, dálka, 200 m – nejmladší přípravka (hoši+dívky)
60 m, dálka, 400 m – mladší přípravka (hoši+dívky)
60 m, dálka, 600 m – starší přípravka (hoši+dívky)
Hlavní rozhodčí : Ladislav Zouhar
Ředitel závodů : Ing. Jiří Proch
VÝSLEDKOVÁ LISTINA 60 m nejmladší přípravka dívky (2009 a mladší)
  Příjmení: Jméno: RN Oddíl: [60 m] finále
1 Procházková Sára 2009 TJ Sokol Přísnotice 11,5 11,7
2 Žižková Klára 2009 AC Moravská Slavia Brno 12,2 12,6
3 Drábková Johana 2009 Sokol Prštice 12,2 12,3
4 Eliášová Leontýna 2009 AC Moravská Slavia Brno 12,6 12,5
5 Hladká Leontýna 2010 Brno – Nový Lískovec 12,9  
6 Procházková Nikol 2009 TJ Sokol Přísnotice 13,2  
7 Kocábová Anna 2009 Sokol Prštice 13,8  
VÝSLEDKOVÁ LISTINA 60 m mladší přípravka dívky (2007 – 2008)
  Příjmení: Jméno: RN Oddíl: [60 m] finále
1 Dobešová Pavlína 2007 AC Moravská Slavia Brno 10,1 9,7
2 Daněčková Lucie 2007 ŠAK Židlochovice 9,7 10,0
3 Bělobradičová Adéla 2008 TJ Znojmo 10,4 10,3
4 Zádrapová Žaneta 2007 AC Moravská Slavia Brno 10,7 10,6
5 Topinková Barbora 2007 AC Moravská Slavia Brno 11,1  
6 Urbánková Klára 2008 TJ Sokol Přísnotice 11,4  
7 Hrubá Julie 2007 Atletika Slavkov u Brna 11,6  
8 Šubová Barbora 2008 ZŠ Kotlářská 11,6  
9 Dobešová Petra 2008 AC Moravská Slavia Brno 11,7  
10 Růžičková Terezie 2007 AC Moravská Slavia Brno 11,8  
11 Urbánková Natálie 2008 TJ Sokol Přísnotice 11,9  
12 Lišková Dorothea 2007 AC Moravská Slavia Brno 12,8  
13 Přibylová Adéla 2008 ZŠ Kotlářská 14,1  
VÝSLEDKOVÁ LISTINA 60 m starší přípravka dívky (2005 – 2006)
  Příjmení: Jméno: RN Oddíl: [60 m] finále
1 Juríková Lucia 2006 AC Moravská Slavia Brno 9,5 9,2
2 Červinková Adéla 2005 Atletika Slavkov u Brna 9,6 9,4
3 Andělová Agáta 2006 AC Moravská Slavia Brno 9,7 9,5
4 Šubová Alexandra 2006 AC Moravská Slavia Brno 9,6 9,7
5 Konečná Eliška 2005 AK Kuřim 9,7 9,7
6 Janoušková Tereza 2005 BAČ Line sport 9,7 9,8
7 Hudečková Lucie 2006 AC Moravská Slavia Brno 9,7  
8 Honusová Barbora 2005 ZŠ Kotlářská 9,7  
9 Kuncová Julie 2006 AC Moravská Slavia Brno 9,8  
10 Šostoková Vanda 2005 AC Moravská Slavia Brno 9,9  
11 Hradecká Beata 2006 AC Moravská Slavia Brno 9,9  
12 Matějíčková Anežka 2005 BAČ Line sport 10,0  
13 Honusová Magda 2006 ZŠ Kotlářská 10,2  
14 Kavalcová Anna 2006 ZŠ Kotlářská 10,2  
15 Žižková Anna 2006 AC Moravská Slavia Brno 10,3  
16 Skotáková Agáta 2006 AC Moravská Slavia Brno 10,3  
17 Pavelková Amálie 2005 ZŠ Kotlářská 10,5  
18 Sedláková Jolana 2005 AC Moravská Slavia Brno 10,9  
19 Poláčková Leona 2006 ZŠ Kotlářská 11,1  
20 Novotná Adéla 2006 AC Moravská Slavia Brno 11,2  
21 Schauerová Darja 2005 ZŠ Kotlářská 11,2  
22 Řezáčová Adéla 2006 ZŠ Tuháčkova 11,3  
23 Móryová Natálie 2006 ZŠ Kotlářská 11,4  
24 Racková Amálie 2006 ZŠ Kotlářská 11,5  
25 Todorova Kremena 2005 ZŠ Kotlářská 12,3  
VÝSLEDKOVÁ LISTINA 200 m nejmladší přípravka dívky (2009 a mladší)
  Příjmení: Jméno: RN Oddíl: [200 m]
1 Procházková Sára 2009 TJ Sokol Přísnotice 43,0
2 Hladká Leontýna 2010 Brno – Nový Lískovec 46,2
3 Žižková Klára 2009 AC Moravská Slavia Brno 47,1
4 Procházková Nikol 2009 TJ Sokol Přísnotice 47,4
5 Eliášová Leontýna 2009 AC Moravská Slavia Brno 47,9
VÝSLEDKOVÁ LISTINA 400 m mladší přípravka dívky (2007 – 2008)
  Příjmení: Jméno: RN Oddíl: [400 m]
1 Zádrapová Žaneta 2007 AC Moravská Slavia Brno 1:26,0
2 Daněčková Lucie 2007 ŠAK Židlochovice 1:27,4
3 Dobešová Pavlína 2007 AC Moravská Slavia Brno 1:31,3
4 Bělobradičová Adéla 2008 TJ Znojmo 1:34,5
5 Urbánková Natálie 2008 TJ Sokol Přísnotice 1:37,6
6 Topinková Barbora 2007 AC Moravská Slavia Brno 1:40,9
7 Urbánková Klára 2008 TJ Sokol Přísnotice 1:44,0
8 Dobešová Petra 2008 AC Moravská Slavia Brno 1:44,5
9 Růžičková Terezie 2007 AC Moravská Slavia Brno 1:52,1
10 Lišková Dorothea 2007 AC Moravská Slavia Brno 1:54,3
11 Šubová Barbora 2008 ZŠ Kotlářská 2:23,1
VÝSLEDKOVÁ LISTINA 600 m starší přípravka dívky (2005 – 2006)
  Příjmení: Jméno: RN Oddíl: [600 m]
1 Hudečková Lucie 2006 AC Moravská Slavia Brno 2:15,3
2 Hradecká Beata 2006 AC Moravská Slavia Brno 2:22,4
3 Šostoková Vanda 2005 AC Moravská Slavia Brno 2:22,7
4 Matějíčková Anežka 2005 BAČ Line sport 2:23,8
5 Janoušková Tereza 2005 BAČ Line sport 2:24,1
6 Honusová Barbora 2005 ZŠ Kotlářská 2:31,1
7 Juríková Lucia 2006 AC Moravská Slavia Brno 2:31,9
8 Konečná Eliška 2005 AK Kuřim 2:32,5
9 Kuncová Julie 2006 AC Moravská Slavia Brno 2:33,1
10 Kavalcová Anna 2006 ZŠ Kotlářská 2:37,3
11 Móryová Natálie 2006 ZŠ Kotlářská 2:38,1
12 Sedláková Jolana 2005 AC Moravská Slavia Brno 2:45,5
13 Pavelková Amálie 2005 ZŠ Kotlářská 2:45,9
14 Racková Amálie 2006 ZŠ Kotlářská 2:48,3
15 Poláčková Leona 2006 ZŠ Kotlářská 2:49,1
16 Honusová Magda 2006 ZŠ Kotlářská 2:55,3
17 Šubová Alexandra 2006 AC Moravská Slavia Brno 2:59,9
18 Řezáčová Adéla 2006 ZŠ Tuháčkova 3:03,4
19 Schauerová Darja 2005 ZŠ Kotlářská 3:05,6
20 Todorova Kremena 2005 ZŠ Kotlářská 4:00,4
VÝSLEDKOVÁ LISTINA Dálka nejmladší přípravka dívky (2009 a mladší)
  Příjmení: Jméno: RN Oddíl: [dálka]
1 Procházková Sára 2009 TJ Sokol Přísnotice 242 275 257 275 cm
2 Procházková Nikol 2009 TJ Sokol Přísnotice 195 220 231 231 cm
3 Eliášová Leontýna 2009 AC Moravská Slavia Brno 191 220 221 221 cm
4 Hladká Leontýna 2010 Brno – Nový Lískovec 202 2016 192 216 cm
5 Kocábová Anna 2009 Sokol Prštice 167 161 181 181 cm
6 Žižková Klára 2009 AC Moravská Slavia Brno 122 155 110 155 cm
7 Drábková Johana 2009 Sokol Prštice X X X   cm
VÝSLEDKOVÁ LISTINA Dálka mladší přípravka dívky (2007 – 2008)
  Příjmení: Jméno: RN Oddíl: [dálka]
1 Dobešová Pavlína 2007 AC Moravská Slavia Brno 351 352 355 355 cm
2 Daněčková Lucie 2007 ŠAK Židlochovice 333 322 331 333 cm
3 Šubová Barbora 2008 ZŠ Kotlářská 303 297 293 303 cm
4 Bělobradičová Adéla 2008 TJ Znojmo 296 264 263 296 cm
5 Hrubá Julie 2007 Atletika Slavkov u Brna 292 287 284 292 cm
6 Zádrapová Žaneta 2007 AC Moravská Slavia Brno 241 286 267 286 cm
7 Dobešová Petra 2008 AC Moravská Slavia Brno 273 229 254 273 cm
8 Urbánková Klára 2008 TJ Sokol Přísnotice 257 246 272 272 cm
9 Urbánková Natálie 2008 TJ Sokol Přísnotice 251 261 264 264 cm
10 Růžičková Terezie 2007 AC Moravská Slavia Brno 234 198 251 251 cm
11 Topinková Barbora 2007 AC Moravská Slavia Brno 210 219 250 250 cm
12 Lišková Dorothea 2007 AC Moravská Slavia Brno 223 244 234 244 cm
13 Přibylová Adéla 2008 ZŠ Kotlářská 207 205 229 229 cm
VÝSLEDKOVÁ LISTINA Dálka starší přípravka dívky (2005- 2006)
  Příjmení: Jméno: RN Oddíl: [dálka]
1 Červinková Adéla 2005 Atletika Slavkov u Brna 333 350 372 372 cm
2 Šostoková Vanda 2005 AC Moravská Slavia Brno 330 362 357 362 cm
3 Hudečková Lucie 2006 AC Moravská Slavia Brno 347 333 325 347 cm
4 Honusová Magda 2006 ZŠ Kotlářská 335 X 306 335 cm
5 Kuncová Julie 2006 AC Moravská Slavia Brno 317 324 X 324 cm
6 Šubová Alexandra 2006 AC Moravská Slavia Brno 307 324 292 324 cm
7 Hradecká Beata 2006 AC Moravská Slavia Brno 286 321 302 321 cm
8 Honusová Barbora 2006 ZŠ Kotlářská 284 320 278 320 cm
9 Janoušková Tereza 2005 BAČ Line sport 306 313 313 313 cm
10 Andělová Agáta 2006 AC Moravská Slavia Brno 311 295 306 311 cm
11 Konečná Eliška 2005 AK Kuřim 268 287 309 309 cm
12 Juríková Lucia 2006 AC Moravská Slavia Brno 263 295 307 307 cm
13 Kavalcová Anna 2006 ZŠ Kotlářská X 288 293 293 cm
14 Pavelková Amálie 2005 ZŠ Kotlářská 273 X 288 288 cm
15 Žižková Anna 2006 AC Moravská Slavia Brno 260 170 233 260 cm
16 Řezáčová Adéla 2006 ZŠ Tuháčkova 231 242 250 250 cm
17 Schauerová Darja 2005 ZŠ Kotlářská 234 232 200 234 cm
18 Racková Amálie 2006 ZŠ Kotlářská X 167 233 233 cm
19 Novotná Adéla 2006 AC Moravská Slavia Brno 180 231 215 231 cm
20 Móryová Natálie 2006 ZŠ Kotlářská 148 211 226 226 cm
21 Poláčková Leona 2006 ZŠ Kotlářská X 184 222 222 cm
22 Todorova Kremena 2005 ZŠ Kotlářská 181 162 X 162 cm
VÝSLEDKOVÁ LISTINA 60 m nejmladší přípravka hoši (2009 a mladší)
  Příjmení: Jméno: RN Oddíl: [60 m] finále
1 Růžička Matyáš 2009 AC Moravská Slavia Brno 11,5 11,6
2 Černoch Šimon 2009 ZŠ Kotlářská 12,0 11,9
3 Svoboda Josef 2009 AC Moravská Slavia Brno 15,1 14,7
4 Ondráček Tomáš 2011 Bisoni Brno 15,6 15,0
VÝSLEDKOVÁ LISTINA 60 m mladší přípravka hoši (2007-2008)
  Příjmení: Jméno: RN Oddíl: [60 m] finále
1 Horák Tomáš 2008 AC Moravská Slavia Brno 9,9 9,8
2 Grünwald Martin 2007 AK Blansko Dvorská 10,0 9,9
3 Lát Dušan 2007 AK Blansko Dvorská 10,2 9,7
4 Svoboda Jan 2007 BAČ Line sport 10,3 10,2
5 Bartoš Ondřej 2007 Sokol Bílovice nad Svitavou 10,3  
6 Šenkýř Dominik 2008 Orel Silůvky 10,6  
7 Langer Adam 2007 ZŠ Kotlářská 10,7  
8 Černoch Štěpán 2007 ZŠ Kotlářská 10,8  
9 Axmann Tomáš 2007 Brno 11,1  
10 Priedhorský Jiří 2008 ZŠ Kotlářská 11,2  
11 Červinka Jan 2007 Atletika Slavkov u Brna 11,3  
12 Hladký Tadeáš 2008 Bač line, Brno – Nový Lískovec 11,4  
13 Zřídkaveselý Martin 2008 ZŠ Kotlářská 11,6  
14 Příhoda Josef 2008 AC Moravská Slavia Brno 11,7  
15 Slavík Jan 2008 AC Moravská Slavia Brno 11,7  
16 Tureček Jonáš 2007 ZŠ Kotlářská 11,9  
17 Jedlička Tomáš 2008 AC Moravská Slavia Brno 12,0  
18 Rája Ondřej 2008 ZŠ Kotlářská 12,4  
19 Náplava Vojta 2007 Sokol Prštice 12,7  
20 Laimar Matyáš 2008 AC Moravská Slavia Brno 12,8  
VÝSLEDKOVÁ LISTINA 60 m starší přípravka hoši (2005-2006)
  Příjmení: Jméno: RN Oddíl: [60 m] finále
1 Král Jakub 2006 AC Moravská Slavia Brno 9,1 9,1
2 Neugebauer Adam 2005 TJ Oslavany 9,0 9,5
3 Holík Vít 2006 AC Moravská Slavia Brno 9,2 9,1
4 Koudelka Petr 2005 ŠAK Židlochovice 9,3 9,6
5 Hamšík Václav 2005 ŠAK Židlochovice 9,4  
6 Tachovský Jáchym 2005 AC Moravská Slavia Brno 9,4  
7 Zřídkaveselý Adam 2005 AC Moravská Slavia Brno 9,5  
8 Doležal Vojtěch 2006 AC Moravská Slavia Brno 9,5  
9 Šído Petr 2005 BAČ Line sport 9,7  
10 Hrubý Marek 2005 Atletika Slavkov u Brna 9,9  
11 Rusek Patrik 2006 ZŠ Kotlářská 10,1  
12 Žáček Lukáš 2006 AC Moravská Slavia Brno 10,4  
13 Šídlo Pavel 2005 BAČ Line sport 10,5  
14 Poulíček Ondřej 2006 ZŠ Kotlářská 10,5  
15 Jedlička Vojtěch 2005 AC Moravská Slavia Brno 11,0  
16 Šváby Jakub 2006 ZŠ Kotlářská 11,8  
17 Bár Matěj 2006 ZŠ Kotlářská 12,0  
VÝSLEDKOVÁ LISTINA 200 m nejmladší přípravka hoši (2009 a mladší)
  Příjmení: Jméno: RN Oddíl: [200 m]
1 Růžička Matyáš 2009 AC Moravská Slavia Brno 44,0
2 Černoch Šimon 2009 ZŠ Kotlářská 46,3
3 Svoboda Josef 2009 AC Moravská Slavia Brno 1:03,0
4 Ondráček Tomáš 2011 Bisoni Brno DQ
VÝSLEDKOVÁ LISTINA 400 m mladší přípravka hoši (2007 – 2008)
  Příjmení: Jméno: RN Oddíl: [400 m]
1 Horák Tomáš 2008 AC Moravská Slavia Brno 1:29,1
2 Lát Dušan 2007 AK Blansko Dvorská 1:31,6
3 Svoboda Jan 2007 BAČ Line sport 1:31,8
4 Hladký Tadeáš 2008 Bač line, Brno – Nový Lískovec 1:32,2
5 Bartoš Ondřej 2007 Sokol Bílovice nad Svitavou 1:32,3
6 Grünwald Martin 2007 AK Blansko Dvorská 1:32,8
7 Šenkýř Dominik 2008 Orel Silůvky 1:33,0
8 Červinka Jan 2007 Atletika Slavkov u Brna 1:35,1
9 Dujka Matěj 2008 AC Moravská Slavia Brno 1:35,9
10 Slavík Jan 2008 AC Moravská Slavia Brno 1:36,1
11 Priedhorský Jiří 2008 ZŠ Kotlářská 1:36,5
12 Axmann Tomáš 2007 Brno 1:37,5
13 Černoch Štěpán 2007 ZŠ Kotlářská 1:41,3
14 Zřídkaveselý Martin 2008 ZŠ Kotlářská 1:41,8
15 Langer Adam 2007 ZŠ Kotlářská 1:47,2
16 Příhoda Josef 2008 AC Moravská Slavia Brno 1:47,7
17 Jedlička Tomáš 2008 AC Moravská Slavia Brno 1:52,3
18 Rája Ondřej 2008 ZŠ Kotlářská 1:59,9
19 Tureček Jonáš 2007 ZŠ Kotlářská 2:04,3
20 Laimar Matyáš 2008 AC Moravská Slavia Brno 2:08,8
VÝSLEDKOVÁ LISTINA 600 m starší přípravka hoši (2005 – 2006)
  Příjmení: Jméno: RN Oddíl: [600 m]
1 Král Jakub 2006 AC Moravská Slavia Brno 2:14,7
2 Hamšík Václav 2005 ŠAK Židlochovice 2:16,9
3 Neugebauer Adam 2005 TJ Oslavany 2:17,6
4 Zřídkaveselý Adam 2005 AC Moravská Slavia Brno 2:19,1
5 Žáček Lukáš 2006 AC Moravská Slavia Brno 2:20,9
6 Šídlo Pavel 2005 BAČ Line sport 2:22,7
7 Holík Vít 2006 AC Moravská Slavia Brno 2:25,5
8 Koudelka Petr 2005 ŠAK Židlochovice 2:26,4
9 Rusek Patrik 2006 ZŠ Kotlářská 2:28,4
10 Šído Petr 2005 BAČ Line sport 2:28,7
11 Doležal Vojtěch 2006 AC Moravská Slavia Brno 2:36,5
12 Tachovský Jáchym 2005 AC Moravská Slavia Brno 2:38,2
13 Bár Matěj 2006 ZŠ Kotlářská 2:43,6
14 Poulíček Ondřej 2006 ZŠ Kotlářská 2:49,4
15 Jedlička Vojtěch 2005 AC Moravská Slavia Brno 2:49,9
16 Šváby Jakub 2006 ZŠ Kotlářská 3:50,2
VÝSLEDKOVÁ LISTINA Dálka nejmladší přípravka hoši (2009 a mladší)
  Příjmení: Jméno: RN Oddíl: [dálka]
1 Růžička Matyáš 2009 AC Moravská Slavia Brno 245 261 221 261 cm
2 Ondráček Tomáš 2011 Bisoni Brno 258 117 146 258 cm
3 Černoch Šimon 2009 ZŠ Kotlářská 200 239 219 239 cm
4 Svoboda Josef 2009 AC Moravská Slavia Brno 112 141 139 141 cm
VÝSLEDKOVÁ LISTINA Dálka mladší přípravka hoši (2007 – 2008)
  Příjmení: Jméno: RN Oddíl: [dálka]
1 Horák Tomáš 2008 AC Moravská Slavia Brno 365 325 343 365 cm
2 Bartoš Ondřej 2007 Sokol Bílovice nad Svitavou 332 313 309 332 cm
3 Grünwald Martin 2007 AK Blansko Dvorská 327 269 306 327 cm
4 Lát Dušan 2007 AK Blansko Dvorská 302 305 309 309 cm
5 Šenkýř Dominik 2008 Orel Silůvky 296 286 287 296 cm
6 Slavík Jan 2008 AC Moravská Slavia Brno 294 240 278 294 cm
7 Svoboda Jan 2007 BAČ Line sport 260 252 294 294 cm
8 Černoch Štěpán 2007 ZŠ Kotlářská 291 283 288 291 cm
9 Hladký Tadeáš 2008 Bač line, Brno – Nový Lískovec 276 272 282 282 cm
10 Axmann Tomáš 2007 Brno 265 244 277 277 cm
11 Červinka Jan 2007 Atletika Slavkov u Brna 274 253 245 274 cm
12 Langer Adam 2007 ZŠ Kotlářská 273 216 264 273 cm
13 Priedhorský Jiří 2008 ZŠ Kotlářská 253 242 264 264 cm
14 Příhoda Josef 2008 AC Moravská Slavia Brno 223 249 252 252 cm
15 Jedlička Tomáš 2008 AC Moravská Slavia Brno 237 240 250 250 cm
16 Náplava Vojta 2007 Sokol Prštice 247 234 200 247 cm
17 Tureček Jonáš 2007 ZŠ Kotlářská 210 246 223 246 cm
18 Rája Ondřej 2008 ZŠ Kotlářská 246 212 186 246 cm
19 Zřídkaveselý Martin 2008 ZŠ Kotlářská 239 219 233 239 cm
20 Laimar Matyáš 2008 AC Moravská Slavia Brno 227 231 203 231 cm
21 Dujka Matěj 2008 AC Moravská Slavia Brno 192 210 226 226 cm
VÝSLEDKOVÁ LISTINA Dálka starší přípravka hoši (2005 – 2006)
  Příjmení: Jméno: RN Oddíl: [dálka]
1 Hamšík Václav 2005 ŠAK Židlochovice 353 314 377 377 cm
2 Neugebauer Adam 2005 TJ Oslavany 326 368 363 368 cm
3 Zřídkaveselý Adam 2005 AC Moravská Slavia Brno 337 327 366 366 cm
4 Hrubý Marek 2005 Atletika Slavkov u Brna 356 347 361 361 cm
5 Koudelka Petr 2005 ŠAK Židlochovice 320 34 359 359 cm
6 Tachovský Jáchym 2005 AC Moravská Slavia Brno 348 337 335 348 cm
7 Holík Vít 2006 AC Moravská Slavia Brno X X 348 348 cm
8 Král Jakub 2006 AC Moravská Slavia Brno 333 319 339 339 cm
9 Rusek Patrik 2006 ZŠ Kotlářská 322 X 318 322 cm
10 Šído Petr 2005 BAČ Line sport 319 280 300 319 cm
11 Poulíček Ondřej 2006 ZŠ Kotlářská 293 288 313 313 cm
12 Žáček Lukáš 2006 AC Moravská Slavia Brno 247 269 312 312 cm
13 Šídlo Pavel 2005 BAČ Line sport 281 289 302 302 cm
14 Šváby Jakub 2006 ZŠ Kotlářská X X 273 273 cm
15 Doležal Vojtěch 2006 AC Moravská Slavia Brno X X 255 255 cm
16 Jedlička Vojtěch 2005 AC Moravská Slavia Brno 209 216 250 250 cm
17 Bár Matěj 2006 ZŠ Kotlářská X X 191 191 cm

Komentáře

Pro korektní odeslání komentáře opište prosím také kód z obrázku níže.

Jeden komentář k článku 87 děvčat a chlapců starovalo na halových

  1. Zdenka Kuncová, 23. Leden 2016, 19:21
    avatar
  2. Jsem hrdá na svou vnučku Julii Kuncovou,moc jí fandím.ZK





Blue Captcha Image
Refresh

*

QR Code Business Card