Mistrovství Moravy a Slezska v hale žactva

Sekce: Akce a události ·

Pořadatel :     z  pověření moravských KAS technicky zajišťuje AK SSK Vítkovice.

Datum a místo konání: pátek 3.února 2017 od 10.00 hodin, Atletická hala

Ostrava-Vítkovice.

Ředitel závodů :                               Oldřich Zvolánek

Hlavní rozhodčí :                              Rudolf Šimek

Technicko–organizační delegát:        Vladimír Černý

Přihlášky: podávají atletické oddíly a kluby na webové stránce ČAS (http: // www.atletika.cz ) , a to od čtvrtka 26.ledna do středy 1.února 2017 do 20.00 hodin.

Při podávání přihlášek je nutné vyplňovat v každé disciplíně dosažený výkon.

Start cizích státních příslušníků bude možný pouze po předchozí přihlášce na adresu: vladek.cerny@centrum.cz, pokud to umožní počet přihlášených závodníků pro MMaS.

Startují starší žáci a žákyně ročníků 2002-2003 a mladší žáci a žákyně ročníků 2004-2005. NEPŘIHLAŠUJTE PŘÍPRAVKY, NEBUDOU PŘIPUŠTĚNI KE STARU!

Seznam závodníků, kteří nebudou z kapacitních důvodů haly vybráni, bude k dispozici na webové stránce www.ssk-vitkovice.cz ve čtvrtek 2.února 2017 a oddíly budou informovány

e mailem.

Závodní kancelář:    bude otevřena od 8.30 hodin. Prezentace před disciplinou u rozhodčích.

Technické ustanovení :

1. a) do finále v bězích na 60m a 60m př. postupuje vždy 8 závodníků s nejrychlejšími časy.

V případě méně přihlášených závodníků než 8 v jedné kategorii, proběhne finále v čase

rozběhu

1. b) při společném závodu více kategorií v dálce postupuje do finále nejlepších 8 závodníků,

bez ohledu na kategorii

1. c) cizí státní příslušníci mají právo na start u běžeckých disciplín pouze v rozběhu, bez nároku

na postup do finále; ve skoku dalekém mohou absolvovat pouze 3 pokusy

Upozornění:  Na plochu atletické haly mají přístup pouze startující závodníci a závodnice. Trenéři mají přístup do vyhrazených prostor u skoku vysokého a vrhu koulí. Osobní věci nenechávejte v šatnách, pořadatel za ně neručí.

Vyhlašování: medaile a diplomy   budou předávány ve vyhrazeném prostoru na tribuně.

Disciplíny:      60m, 150m, 300m, 800m, 1500m, 3000m(žáci), tyč, dálka, výška, koule Základní výšky budou stanoveny na místě.

Startovné : za každého vybraného závodníka 150,- Kč, cizí kraje vč. Vysočiny 300,- Kč, cizí státní příslušníci 10,- €.

Dopravu   zajišťují jednotlivé oddíly samostatně, popř. podle pokynů příslušných KAS.

Pořadatel si vyhrazuje právo úpravy časového pořadu, dále možnosti přesunu soutěží ve skoku dalekém nebo skoku vysokém do atletického tunelu na základě provedené konečné prezentace.